#pcmasterrace #thinkpad moja X220 ma j----e 2x4GB ramu DDR3 1333MHz #chwalisie z SSD na m2 robi się z niego rakieta XD może odłożę hajs i jebnę jeszcze eGPU XD.
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 3
Da rade wymontować ten element z docka Lenovo 4337? Niestety gdy mój #thinkpad X220 jest podłączony pod docka ma ograniczony dostęp powietrza i zaczyna się grzać.
#kiciochpyta #komputery
#kiciochpyta #komputery
źródło: comment_zkdNlpMyhRmSV6z49NTVlsQFaVrNiThQ.jpg
Pobierz@Baero: Ale on tędy tylko wydmuchuje powietrze, zaciąga spodem. Otwórz go i wyczyść kurz.
konto usunięte via iOS
- 1
@Baero: nie za bardzo. Cieżko będzie wiem bo miałem i nic to nie da :)
- 0
@mydailymemes: sam z siebie wyswiela w 4k ale visual studio tnie a chodzi by dzialalo plynnie, nie chce na tym grac
@wytrzzeszcz: no właśnie szukałem informacji i znalazłem to http://www.nhl.pl/index.php?showtopic=40082&st=0 i po angielsku http://forum.notebookreview.com/threads/t420-egpu.657122/
Jutro prawdopodobnie pojadę obejrzeć poleasingowego Thinkpada W530 z i7 3720QM, Quadro K2000M, 8gb RAM i 120gb SSD, ekran 1080p matowy. Wystawiony za 3 kafle, warto? Ze względów podatkowych kluczowym czynnikiem jest FVAT, którą ziomek wystawia, dlatego nie mogę brać od żadnego prywaciarza ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na co zwrócić uwagę przy kupnie używanego laptopa?
#thinkpad #lenovo #laptopy
#thinkpad #lenovo #laptopy
Trochę? Przecież on ma ponad 100 stopni, przy obciążeniu jedynie procesora, tak jak mówiłem piekarnik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pustulka: "trochę się zgrzał", bo to dla W530 żaden problem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Seria W to typowa stacja robocza, ma zachować pełną wydajność i się nie stopić pod pełnym stałym obciążeniem. Dodatkowo konstrukcja jest solidna, wytrzymała na przenoszenie i wielokrotne otwieranie (można nawet nosić trzymając za ramkę ekranu). Można
@nitrotoxin: Dude, Twój procesor chodzi na 2-3 stopni od TJunction i Ciebie to nie martwi? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Joseph_Pilsudsky: Mam W530, lubię go i mam do niego sentyment. Kupiłem jesienią 2012 i powoli szykuje się do zmiany na coś nowego. Wtedy zjadał 95% maszyn na rynku...teraz po prostu nie odstaje za bardzo od średniej klasy laptopa.
@Joseph_Pilsudsky: Mam W530, lubię go i mam do niego sentyment. Kupiłem jesienią 2012 i powoli szykuje się do zmiany na coś nowego. Wtedy zjadał 95% maszyn na rynku...teraz po prostu nie odstaje za bardzo od średniej klasy laptopa.
- 3
#komputery #laptop #laptopy #lenovo #naprawalaptopow #serwispc #szukamlaptopa #thinkpad #solekom
Witajcie Mirki, za namową kilku mirkowych cumpli, którzy kupowali ode mnie sprzęty, postanowiłem założyć nowe zielone konto choć prywatnie jestem na wykopie od 2 lat.
Prócz zawodowej pracy zajmuje się importem i sprzedażą poleasingowych laptopów, nie hurtowo, bardziej hobbystycznie - staram się wyszukiwać te najładniejsze i
Witajcie Mirki, za namową kilku mirkowych cumpli, którzy kupowali ode mnie sprzęty, postanowiłem założyć nowe zielone konto choć prywatnie jestem na wykopie od 2 lat.
Prócz zawodowej pracy zajmuje się importem i sprzedażą poleasingowych laptopów, nie hurtowo, bardziej hobbystycznie - staram się wyszukiwać te najładniejsze i
źródło: comment_Fe1JMH02ZzDQeO5YCDQnmsUSYC5affUQ.jpg
Pobierz#thinkpad #hackintosh
Ktoś stawiał z powodzeniem hacka na t430? Kombinowalem jakiś czas temu, codziennie wieczorem. W sumie z tydzien i sie nie udalo dojsc do instalatora nawet :/ A macbooki sa fajne tlyko trackpointa mi brak :/
I planuje teraz znowu za to się wziąć. Co najłatwiej postawić? El capitan czy Yosemite?
grafika
Ktoś stawiał z powodzeniem hacka na t430? Kombinowalem jakiś czas temu, codziennie wieczorem. W sumie z tydzien i sie nie udalo dojsc do instalatora nawet :/ A macbooki sa fajne tlyko trackpointa mi brak :/
I planuje teraz znowu za to się wziąć. Co najłatwiej postawić? El capitan czy Yosemite?
grafika
@MercedesBenizPolska: na hamac.pl jak się nie mylę ktoś pisał
@MercedesBenizPolska: u mnie to samo praktyczne, jak już przejdziesz całość instalacji hackintosha to zostaje jeszcze custom bios bo nie łapie karty sieciowej
- 113
- 102
@Pitrewk: najlepsze jest to, że od 2006 roku znajomi myślą, że mam starego grata i go nie zmieniam (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 75
Siemka, potrzebuję porady dot. laptopa dla brata. Będzie tylko używany do bankowości i rachunków ale ja myślę że będą na nim filmy oglądane czy coś innego także coś do 1800zł znajdę dobrego? Na przykład ten Thinkpad będzie dobry?
http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-x230-12-i5-win-7-256-ssd-gw-16gb-i6367821275.html
#laptopy #komputery #thinkpad
http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-x230-12-i5-win-7-256-ssd-gw-16gb-i6367821275.html
#laptopy #komputery #thinkpad
- 0
@blacks0ulx: szukaj elitebooka 840 albo della e7440
- 0
@MercedesBenizPolska: dzięki sprawdzę :)
@donedslon: system operacyjny najlepiej żeby to był win 10 albo 7 bo za 8.1 nie przepada, wielkość ekranu powiedzmy że coś średniego, laptop będzie używany do neta i skype i ewentualnie do obejrzenia jakiegoś filmu czy coś
@Pustulka: ok :)
@donedslon: system operacyjny najlepiej żeby to był win 10 albo 7 bo za 8.1 nie przepada, wielkość ekranu powiedzmy że coś średniego, laptop będzie używany do neta i skype i ewentualnie do obejrzenia jakiegoś filmu czy coś
@Pustulka: ok :)
- 2
@wytrzzeszcz: nijak bo "personalizowanie" laptopów to pedalstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale za ThinkPada szanuję!
- 1
@majsterV2: Sabrina online
@cruc: literówka, miałem x61s a mam X220i
- 0
Mirki, poradźcie proszę czy takie zestawienie kości ram ma sens przy procesorze Intel i5 2520M:
DIMM # 1
SMBus address 0x50
Memory type DDR3
Module format SO-DIMM
Manufacturer (ID) Kingston (7F980000000000000000)
DIMM # 1
SMBus address 0x50
Memory type DDR3
Module format SO-DIMM
Manufacturer (ID) Kingston (7F980000000000000000)
@denerwujesie: szybsza dopasowuje się do wolniejszej
- 0
@MaddoxX1911: Toteż właśnie zastanawiam się nad tym czy kosztem 4gb ram zwiększyć prędkość nowej kości. Ale to chyba nie ma sensu. Kupię kolejne 8gb za miesiąc i tyle.
Dziękuję za pomoc.
Dziękuję za pomoc.
Mircy jest sprawa. Potrzebuję kupić nową baterię do Lenovo ThinkPad w510 i nie wiem za bardzo co wybrać. Czy moglibyście polecić jakąś firmę/markę/sklep/model? Czy opłaca się brać zamiennik czy tylko oryginał?
Patrzę na alledrogo (raczej nie zamierzam jej tam kupować) i zarówno ceny jak i pojemności są różne: 50 - 150 zł, 4500 - 7800 mAh
Fajnie gdyby bateria nie wyleciała w kosmos i nie byłoby z nią problemów przy ładowaniu oryginalnym zasilaczem.
Czy
Patrzę na alledrogo (raczej nie zamierzam jej tam kupować) i zarówno ceny jak i pojemności są różne: 50 - 150 zł, 4500 - 7800 mAh
Fajnie gdyby bateria nie wyleciała w kosmos i nie byłoby z nią problemów przy ładowaniu oryginalnym zasilaczem.
Czy
- 1
@Pustulka: ok pogadam z nimi.
@mydailymemes: odkąd słyszałem o wybuchających bateriach xiaomi staram się unikać chińskich baterii ;)
@mydailymemes: odkąd słyszałem o wybuchających bateriach xiaomi staram się unikać chińskich baterii ;)
- 0
- 0
@kovalski: nie ale mirko akutat miałem otwarte
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@wytrzzeszcz: ThinkPady to nadlaptopy! #bojowkathinkpad
konto usunięte via Android
- 0
@wytrzzeszcz ja na baterii zbyt często chyba pracować nie będę. A jak z grafiką? Jest tam coś dedykowanego, czy integra?
- 2
Drogie mirki szukam baterii do #x220 #thinkpad , moja straciła sporo swojej oryginalnej pojemności - obecnie jej pojemność to 35%. Szukam jakiegoś zamienika dla fru45n1025, możecie coś polecić z allegro czy też z aliexpres, albo jakich zamienników unikać jeśli mieliście jakieś przykre doświadczenia.
@merho: mam dokładnie taką samą sytuacje tak wiec jak byś coś wiedział daj znać.
Siema! Szukam jakiegoś laptopa do codziennej pracy przy programowaniu w js oraz unity3d (karta dedykowana mile widziana), od czasu do czasu pogrania w europe universalis bądź dote2. Do tego dochodzi jeszcze pamięciożerny ableton (8GB ramu to minimum) Dużo się przemieszczam po kraju więc fajnie by było jakby nie ważył tony.
Budżet gdzieś pomiędzy 1zł - 7000 zł
#laptopy #hardware #komputery #thinkpad
Budżet gdzieś pomiędzy 1zł - 7000 zł
#laptopy #hardware #komputery #thinkpad
- 2
@darwinista: Dell XPS 15
- 1
@Chandler_Bing: zakupiony :-)
@maszeczuszets: Dzięki Mirku za to distro - wygląda obłędnie, chyba się skuszę i postawię w #pracbaza
@maszeczuszets: Lekkie distro, może się kiedyś przyda ;) Dzięki.




















#kiciochpyta