@Baero: też miałem takie wątpliwości na początku ( ͡° ͜ʖ ͡°) aczkolwiek działają bez problemu - jak wspomniałem wcześniej miałem problem z dekoderem DVB-T podłączonym pod stację, przez co jakby "całość" rozszerzeń siadała i np. ekran nie działał, ale ograniczenie się do klawiatury i myszki + dekoder podpięty do laptopa i wszystko było ok.
  • Odpowiedz
Kupiłem poleasingowego #thinkpad x201 i wszystko działało pięknie przez kilka dni, aż nagle zaczęły się problemy z chłodzeniem- procesor nagrzewa się do ponad 100 stopni i wyłącza kompa, a po restarcie pokazuje "Fan error" i nie chce wystartować windowsa. W sklepie koleś przedmuchał mu wiatrak, ale to niewiele dało i twierdzi, że może przyjąć do serwisu w ramach ichnej gwarancji i wymienić pastę na procku. Myślicie że to coś da,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybak17: a co rozumiesz przez nie widzi - w innym laptopie nie ma informacji o włożonym dysku w BIOSie, czy po prostu system z niego nie potrafi wystartować?
  • Odpowiedz
Mirki laptop mi się przegrzewa i niewiem za bardzo co mogę zrobić.
Wentylator działa, pasta jest nowa i dobrze nałożona(arctic silver 5). Lapek jest czysty. Zaraz po uruchomienu procek ma 50 stopni.
Sensors
Nie chce podstawki chłodzącej bo to rozwiazanie tymczasowe..
#naprawalaptopow #laptopy #thinkpad
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oskar_15: radzę poczytać w internecie czy to nie urok modelu - przed przystąpieniem do wymiany pasty w x220 zerknąłem w internet i okazało się że przegrzewanie to po prostu urok tego modelu i za dużo się z tym zrobić nie da.
  • Odpowiedz
Hej, cześć. Poszukuję wpisów tego fajnego mirka, który podrzucał propozycje lapków w przedziałach cenowych. Sam szukam coś używanego do tysiaka. Z tego co się rozejrzałem, to najbardziej by mi pasował #lenovo ibm #thinkpad T410 np. ten ---> http://olx.pl/oferta/lenovo-ibm-t410-i5-4gram-CID99-IDepccp.html#cfa484f626 / http://olx.pl/oferta/niezniszczalny-ibm-t-420-i5-4gb-320-win7-pro-office-mysz-gwarancja-CID99-ID31vpn.html#cfa484f626 , lub #dell latitude / taki --> http://allegro.pl/laptop-dell-14-e6420-i5-2x2-5ghz-4gb-nvidia-320gb-i6176993953.html lub taki ---> http://allegro.pl/dell-latitude-e6510-15-6-hd-i5-540m-4gb-250gb-kam-i6202576625.html (który lepszy?)

Ogólnie chodzi mi (poza parametrami) o matową matrycę, klawisze o większym skoku i jakby
choleryk - Hej, cześć. Poszukuję wpisów tego fajnego mirka, który podrzucał propozycj...

źródło: comment_dziCmNdWIqP3Db2QQSY3zLUXhybzzMSY.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choleryk: szukalem tego samego. Kupilem za 1100 ladnego T430. Bez dysku i bateria slabo trzymala. SSD przerzucilem ze swojego, baterie kupilem za 100 i mam mega kompa.

i5, 8gb ram, 250gb ssd, 1600x900 mat. Do tego stacja dokująca i nie chcę już nic innego. Win7, oraz linuxy chodza genialnie.
  • Odpowiedz
Elitebook 8460p z matrycą HD+, Core i5 Sandy Bridge i wizualnie w stanie dobry+ za 520zł z przesyłką,


@Philosohero: i to był dobry deal

Sam szukam coś używanego do tysiaka.


@choleryk: Do tysiaka 8470p, t530i, może też 6570b. Zaś z ogłoszeń to ten który mi wysłałeś na pw.
  • Odpowiedz
Mirabelki i Mirki, jakiego thinkpada lepiej kupić:
1. T430 i5 3320m intel HD 4000 2gb
2. T410 i7 620m NVIDIA NVS3100
Do pracy (excel), internetu ( wypok, youtube), gry(Heartstone, klasyczne rpg jak baldur itp.)?
#thinkpad #laptopy #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#majsterkowanie #naprawalaptopow i może zapytam experta @naprawalaptopow
w moim #thinkpad X220 pękną wspornik łączący tył matrycy z tym małym czarnym paskiem na jej krańcu.
niby nic się nie dzieje, ale trzeba łatać puki całość żyje. wspornik z chyba magnezu, mi wygląda na "szajs metal".
to się lutuje czy może superglut będzie dobrym rozwiązaniem.
wytrzzeszcz - #majsterkowanie #naprawalaptopow i może zapytam experta @naprawalaptopo...

źródło: comment_dS31jAz3R1D4tgJe5BWevxY7LzQsk6vR.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach