wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 45
@OSH1980: dostałeś służbowy laptop jako pracownik zusu?
- 1
konto usunięte via Android
- 2
@lubiesernik: dzie klawisze trackpionta?
- 1
@lubiesernik: ostatnio miałem okazje korzystać z modelu E330. Obsluga trackpada wrecz nie możliwa. Klawiatura też nie za ciekawa, wg mnie nie pasuje do wyglądu Thinkpadów. Dobrze, ze mam X220 ze starą klawiaturą.
#thinkpad mam taki plan kupić jakiegoś T61 czy innego mocno uszkodzonego
odkręcić klapę matrycy, wyjąć baterie i wrzucic Free dosa tylko po to by przesylac z klawiatury na port RS i to obierać w PC i traktować jako klawiaturę i mysz, dobry plan ?
odkręcić klapę matrycy, wyjąć baterie i wrzucic Free dosa tylko po to by przesylac z klawiatury na port RS i to obierać w PC i traktować jako klawiaturę i mysz, dobry plan ?
@wytrzzeszcz: Mi działa ( ͡° ʖ̯ ͡°) http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-compact-bluetooth-keyboard-with-i6147752724.html tutaj też jest
- 0
@Philosohero: still 300zł vs 50zł :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lubiesernik: wymiana klawiatury
@lubiesernik: bylo polac jeszcze ogórkami kiszonymi zeby mial cos na zagryche
#laptopy #thinkpad
Jak sprawdzic poszczegolne cykle baterii? ile dziala od ostatniego ladowania, ile dzialal na poprzednich itp.
Niby da sie raport wygenerowac ale cos nie dziala u mnie na win7. Moze jakis fajny program?
http://www.howtogeek.com/217010/how-to-generate-a-battery-health-report-on-windows-8-or-windows-10/
Jak sprawdzic poszczegolne cykle baterii? ile dziala od ostatniego ladowania, ile dzialal na poprzednich itp.
Niby da sie raport wygenerowac ale cos nie dziala u mnie na win7. Moze jakis fajny program?
http://www.howtogeek.com/217010/how-to-generate-a-battery-health-report-on-windows-8-or-windows-10/
@MercedesBenizPolska: wyjresiki to batterybar
- 0
@Felonious_Gru: battery bar pokazuje ile od ostatniego ladowania, wiec w jakistam sposob rozwiazuje moj problem.
- 1
ERROR 0199: System Security – Security password retry count exceeded
Ktoś coś? (╯︵╰,)
#lenovo #thinkpad #korposwiat
@Sondokan: Google siadło? Wystarczy wrzucić treść błędu i masz w wynikach rozwiązanie problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@wytrzzeszcz: ale ile zaoszczędzonego czasu i nerwów. SSD na 10 chodzi wolniej, wieczne problemy z jakimiś sterownikami, które wciąż nie działają tak jak powinny, pewne irytujące drobnostki z samym systemem, krótszy czas pracy na baterii, no cóż ja bym wracał i tak też zrobiłem.
- 0
@Pustulka: no mi działa lepiej do 7, biorąc nawet pod uwagę to że się "przesiadam" własnie
a i Fixed okazuje się że po wyrzuceniu Conexant i ponownym zainstalowaniu śmiga
a i Fixed okazuje się że po wyrzuceniu Conexant i ponownym zainstalowaniu śmiga
Czy ktoś z was zamawiał takie cudo? http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-3-in-1-Multi-Function-USB-3-0-to-HDMI-DVI-VGA-Adapter-HD/32649990103.html Będzie to działać czy raczej kasa w błoto? Niestety, mój #thinkpad yoga ma tylko jedno wyjście - mini HDMI - i normalnie trzeba wiadro przejściówek nosić, żeby gdzieś się podłączyć...
#aliexpress #chinskiecuda
#aliexpress #chinskiecuda
źródło: comment_H8pX2VIHvsP7nt46pBUkFfFd5MP1UWQ2.jpg
Pobierz- 1
- 0
@narowerzesamochodem: wołaj jak możesz
#thinkpad gdzie można zamówić customowe naklejki na klawiaturę ?
- 0
@wytrzzeszcz: Ja dostałem razem z laptopem, ale na pewno w każdym komputerowym muszą mieć
- 0
@wytrzzeszcz: tylko przez internet, znajdź kogoś na allegro
- 2
konto usunięte via Android
- 5
- 0
- 0
@Kavelach: Procek 1.8 GHz, 2GB RAM, dysk 160 GB
używam do hobby, czasem troszkę przymuli ale pośpiech nie jest konieczny ;)
Zastanawiam się nad włożeniem dysku SSD ale najpierw muszę obczaić czy nie będzie ograniczeń sprzętowych, w końcu sprzęt ma swoje lata
używam do hobby, czasem troszkę przymuli ale pośpiech nie jest konieczny ;)
Zastanawiam się nad włożeniem dysku SSD ale najpierw muszę obczaić czy nie będzie ograniczeń sprzętowych, w końcu sprzęt ma swoje lata
#thinkpad sorka za spam, ale patrze po internecie i nie wiem teraz w końcu czy X220 ma stację dokująca, ze slotem PCI-Express co pozwalało włożyć drugie GPU
- 1
ze slotem PCI-Express co pozwalało włożyć drugie GPU
@wytrzzeszcz: Nie. W laptopie masz slot na express card jeżeli chcesz podłączyć kartę poprzez adapter.
- 0
@Pustulka: dziękuję :)
Tochę głupie pytanie ale czy #thinkpad X220 ma klawiaturę taką w odczuciu jak mechaniczne, czy to jeszcze nie to?
#klawiaturamechaniczna
#klawiaturamechaniczna
@wytrzzeszcz: Ma tą zajebistą z thinkpada. Nie to jeszcze nie to. Ale w porównaniu do większości gumiaków jest naprawdę si. I cicho ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@przepelnieniebuforu: no czuje że jest lepiej niż w moim MX5500 albo w HP mini
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@wytrzzeszcz: przez jakiś czas 10 działała spoko, ale chyba od maja zaczęła mi sypac blue screenami, padają sterowniki od grafiki i sieci. Może format pomoże.
Ogólnie jestem zadowolony z laptopa. Warto dokupić jeszcze dysk SSD.
@ntskj: u mnie w spoczynku mam okolo 65 stopni. Przy przegladaniu większej ilości stron lub oglądam coś w HD na YouTube to wskakuje do 75-80. Korzystam z TPFanControl który kontroluje obroty wentylatora.
Ogólnie jestem zadowolony z laptopa. Warto dokupić jeszcze dysk SSD.
@ntskj: u mnie w spoczynku mam okolo 65 stopni. Przy przegladaniu większej ilości stron lub oglądam coś w HD na YouTube to wskakuje do 75-80. Korzystam z TPFanControl który kontroluje obroty wentylatora.
- 0
@ntskj: pasty w nim jeszcze nie wymieniłem.
Jak go otwieralem, zeby włożyć dysk na mSata, wentylator byl czysty.
Jak go otwieralem, zeby włożyć dysk na mSata, wentylator byl czysty.
@Amarachi: tylko pierwszy musi być bootowalny. te 2 pozostałe bym na żywca przerzucił na pena (np 7-zipem) a później zmienił etykietę dysku (na bank jest w obrazie ISO, może 7-zip pokazuje)
A czy zadziała.. nie wiem
Jak masz system rozwalony to możesz pomyśleć o jednym penie a zawartość 2 i 3 na żywca po zrobieniu 1-ki rufusem
A czy zadziała.. nie wiem
Jak masz system rozwalony to możesz pomyśleć o jednym penie a zawartość 2 i 3 na żywca po zrobieniu 1-ki rufusem
- 0
- 1
Takie pytanie, może mądre, może głupie, nie wiem. Czemu Ultrabase 3 ma taką dużą rozbieżność cenową? Są oferty za około 100zł, ale i za 360zł. Czy do docka muszę mieć podłączony drugi zasilacz?
#komputery #thinkpad #kiciochpyta
#komputery #thinkpad #kiciochpyta
źródło: comment_fmZWbYEU5dnhc8PUlFZaGkbI0rHhgvlw.jpg
Pobierz@Baero: ktorego
- 0
@nocneszczury: Ultrabase 3 do X220
- 1
- 0
@lukasz_r128: tak tez narazie zrobilem, napisalem do helpdesk@lenovopolska.pl
testowałeś tę procedurę? myslisz, że jest szansa żeby otrzymać nośniki?
testowałeś tę procedurę? myslisz, że jest szansa żeby otrzymać nośniki?
Tak, co prawda dawno to było i przy HP ale nośnik przysłali.

















#informatyka #komputery #thinkpad