@lubiesernik: ostatnio miałem okazje korzystać z modelu E330. Obsluga trackpada wrecz nie możliwa. Klawiatura też nie za ciekawa, wg mnie nie pasuje do wyglądu Thinkpadów. Dobrze, ze mam X220 ze starą klawiaturą.
  • Odpowiedz
#thinkpad mam taki plan kupić jakiegoś T61 czy innego mocno uszkodzonego
odkręcić klapę matrycy, wyjąć baterie i wrzucic Free dosa tylko po to by przesylac z klawiatury na port RS i to obierać w PC i traktować jako klawiaturę i mysz, dobry plan ?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wytrzzeszcz: ale ile zaoszczędzonego czasu i nerwów. SSD na 10 chodzi wolniej, wieczne problemy z jakimiś sterownikami, które wciąż nie działają tak jak powinny, pewne irytujące drobnostki z samym systemem, krótszy czas pracy na baterii, no cóż ja bym wracał i tak też zrobiłem.
  • Odpowiedz
Czy ktoś z was zamawiał takie cudo? http://www.aliexpress.com/item/In-Stock-3-in-1-Multi-Function-USB-3-0-to-HDMI-DVI-VGA-Adapter-HD/32649990103.html Będzie to działać czy raczej kasa w błoto? Niestety, mój #thinkpad yoga ma tylko jedno wyjście - mini HDMI - i normalnie trzeba wiadro przejściówek nosić, żeby gdzieś się podłączyć...

#aliexpress #chinskiecuda
narowerzesamochodem - Czy ktoś z was zamawiał takie cudo? http://www.aliexpress.com/i...

źródło: comment_H8pX2VIHvsP7nt46pBUkFfFd5MP1UWQ2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Thou: no no, wygląda nieźle! Jak kafelek z łazienki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jakie ma parametry i do czego go używasz?

@MMM22: swojego znalazłem w sklepie z używanymi lapkami w Częstochowie, IBMa miał nauczyciel i się pochwalił ( )
  • Odpowiedz
@Kavelach: Procek 1.8 GHz, 2GB RAM, dysk 160 GB
używam do hobby, czasem troszkę przymuli ale pośpiech nie jest konieczny ;)
Zastanawiam się nad włożeniem dysku SSD ale najpierw muszę obczaić czy nie będzie ograniczeń sprzętowych, w końcu sprzęt ma swoje lata
  • Odpowiedz
#thinkpad sorka za spam, ale patrze po internecie i nie wiem teraz w końcu czy X220 ma stację dokująca, ze slotem PCI-Express co pozwalało włożyć drugie GPU
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wytrzzeszcz: przez jakiś czas 10 działała spoko, ale chyba od maja zaczęła mi sypac blue screenami, padają sterowniki od grafiki i sieci. Może format pomoże.
Ogólnie jestem zadowolony z laptopa. Warto dokupić jeszcze dysk SSD.
@ntskj: u mnie w spoczynku mam okolo 65 stopni. Przy przegladaniu większej ilości stron lub oglądam coś w HD na YouTube to wskakuje do 75-80. Korzystam z TPFanControl który kontroluje obroty wentylatora.
  • Odpowiedz
@Amarachi: tylko pierwszy musi być bootowalny. te 2 pozostałe bym na żywca przerzucił na pena (np 7-zipem) a później zmienił etykietę dysku (na bank jest w obrazie ISO, może 7-zip pokazuje)
A czy zadziała.. nie wiem

Jak masz system rozwalony to możesz pomyśleć o jednym penie a zawartość 2 i 3 na żywca po zrobieniu 1-ki rufusem
  • Odpowiedz
próbowałem zrobić recoverydisk w #lenovo #thinkpad i przez przypadek usunąłem partycje recovery, a niestety podłączyłem za małego pendrive i nic się nie nagrało

czy da się jakoś jeszcze odzyskać tą partycje i utworzyć dysk recovery czy już pozamiatane?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasz_r128: tak tez narazie zrobilem, napisalem do helpdesk@lenovopolska.pl
testowałeś tę procedurę? myslisz, że jest szansa żeby otrzymać nośniki?
  • Odpowiedz