Wpis z mikrobloga

#komputery #laptop #laptopy #lenovo #naprawalaptopow #serwispc #szukamlaptopa #thinkpad #solekom

Witajcie Mirki, za namową kilku mirkowych cumpli, którzy kupowali ode mnie sprzęty, postanowiłem założyć nowe zielone konto choć prywatnie jestem na wykopie od 2 lat.
Prócz zawodowej pracy zajmuje się importem i sprzedażą poleasingowych laptopów, nie hurtowo, bardziej hobbystycznie - staram się wyszukiwać te najładniejsze i do każdego egzemplarza i klienta podchodzić indywidualnie.
Po krótkich namowach postanowiłem udzielać się tutaj w znanym mi zakresie, informując przy okazji o nowościach, okazjach a w razie potrzeby służąc pomocą - bo wiem, że > mirki często szukajo dobrego sprzętu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zapraszam więc do obserwacji tagu #solekom na pewno nie umrze po tygodniu.

Więc...

Dziś dojechały T530-stki, beznapędowce, stan powiedzmy 4/5 ale SSD + HDD, 1600x900, 8GB i co najważniejsze nVidia optimus, jak widać na screenie, całkiem rozsądnie w cenie niższej od komunijnych zabawek.
Pobierz
źródło: comment_Fe1JMH02ZzDQeO5YCDQnmsUSYC5affUQ.jpg
  • 11
@gumilii: 1450 + koszt wybranego SSD. Dla mniej wybrednych wrzucam SP550. Wiem wiem zaraz polecą hejty za szajs z TLC - ja nie widzę różnicy, klienci zadowoleni, jedyny model, który nigdy nie wrócił mi na reklamacje w przeciwieństwie do cx200/mx200/sp920 czy jakiegoś tam intela prawie stówę droższego. Jeśli chodzi o żywotność, producent deklaruje 1,5mln h (~170 lat) więc większości powinno wystarczyć.

@wacek_1984: 15,6 jak to T530, 1600x900, mat
@solekom: Masz jakąś stronę internetową z całą ofertą?

Bo szczerze przyznam, że rozglądam się za takim lenovo, tylko że chcę żeby był jak najbardziej kompatybilny z linuxem. No i raczej szukam czegoś w okoliach 13 cali
@gumilii: allegro nick SOLEKOM ale tam jest ułamek tego co mam bo nie mam czasu wystawiać. Trzeba pytać konkretnie co i jak. Nigdy nie testowałem na nich Linuxów, z serii T nie mam również żadnej 13-stki. T430/L430 tak.