wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 1
@adamua: dorzuć do czegoś z procesorem intela pierwszej generacji icore albo może do 6560b jak znajdziesz w dobrych pieniądzach.
- 1
tylko po co wydawać kase na coś co będzie tylko do przeglądania neta
@adamua: No ale chociaż 1 generacja proc. by się przydała, żeby to jakoś rozsądnie działało i dało trochę satysfakcji z zakupu, różnica w cenie między nawet 510 a 500 jest znikoma
Czy któryś z mirków posiada Lenovo T430? Jest jakieś rozwiązanie na komunikat o nieoryginalnej baterii?
#thinkpad #thinkpadmasterrace
#thinkpad #thinkpadmasterrace
@karolp1993: wysylka, przelalem mu na konto (choc nigdy tak nie robie)
- 0
@MercedesBenizPolska: ok, dzięki bardzo za informacje.
- 205
@lubiesernik: wyglądu to to nie ma, ale za to co ma w środku i jego parametry są bardzo dobre jak i też ergonomia :3
- 81
Próbowałem dodać drugą kość RAMu 4GB do #thinkpad x201, ale system wiesza się na ładowaniu Widnowsa, a kiedy próbuję odpalić go tylko z tą nową wywala bluescreen IRQL NOT LESS OR EQUAL. Pamięć z odzysku, więc może być uszkodzona, ale dobrze by było się upewnić. Jak ją sprawdzić? #pcmasterrace
@CichyGlosZTyluGlowy: jak na starej działa OK a na samej nowej nie wstaje, to co chcesz jeszcze sprawdzać?
@CichyGlosZTyluGlowy: próbowałeś na samej nowej kości? podaj specyfikacje obydwu kości
- 1
Szanownych Mirków z tagu #laptopy i Pana eksperta @Pustulka od #pustulkowelaptopy chciałbym prosić o poradę.
Potrzebuję czegoś małego (~10") z fizyczną klawiaturą. Czyli raczej #netbook.
Przede wszystkim chodzi o odpalenie linuksowej konsoli, popisanie jakiegoś kodu, od biedy przejrzenie neta.
Nie jestem przekonany do tabletów z dołączaną klawiaturą, ale może błędnie. Myślałem raczej o Asus
Potrzebuję czegoś małego (~10") z fizyczną klawiaturą. Czyli raczej #netbook.
Przede wszystkim chodzi o odpalenie linuksowej konsoli, popisanie jakiegoś kodu, od biedy przejrzenie neta.
Nie jestem przekonany do tabletów z dołączaną klawiaturą, ale może błędnie. Myślałem raczej o Asus
np 2170p
@tomek4: nie wiem jak ten model, ale miałem kilka elitebooków w ręce i sprawiały dobre wrażenie, to seria biznesowa, nie to co paviliony.
- 1
ciekaw jestem jak z pracą na baterii sobię radzą...
@tomek4: nawet 7h wyciągają, ale faktycznie miałbyś lepszy wybór wśród 12-stek, ja bym pewnie szukał x220 lub x230, bo 2570p to jednak kloc.
- 1
- 3
W sumie niemal zdecydowalem brac budzetowego E550 ale dzis zobaczylem ciekawa oferte.
Czy warte jest to zabawy?
http://allegro.pl/thinkpad-e560-i5-6200u-8gb-1tb-dvdrw-r7m360-fhd-i6492361929.html
Full HD IPS, i5 i gwara oddzielna to przy nowkach wyraznie ponad 3k.
Ktos zna tego sprzedawce albo wie czego mozna sie tu spodziewac. Ogolnie jestem dosc sceptyczny przy takich ofertach. Ponadto klawiatura UK tez malo mi sie usmiecha ale jednak lepsze bebechy sa jakima wiekszym plusem.
Czy warte jest to zabawy?
http://allegro.pl/thinkpad-e560-i5-6200u-8gb-1tb-dvdrw-r7m360-fhd-i6492361929.html
Full HD IPS, i5 i gwara oddzielna to przy nowkach wyraznie ponad 3k.
Ktos zna tego sprzedawce albo wie czego mozna sie tu spodziewac. Ogolnie jestem dosc sceptyczny przy takich ofertach. Ponadto klawiatura UK tez malo mi sie usmiecha ale jednak lepsze bebechy sa jakima wiekszym plusem.
- 7
#pokazbiurko #thinkpad #stopawytrzeszcza
ja widać zdecydowałem używać 2 monitorów i zrezygnować z matrycy laptopa, ale ale znacie jakieś rozwiązanie pod X220 by chociaż tego analogowego kwadrata można by przez usb czy coś
a i dziękuje za wczorajesze rady jak ogarnąć
ja widać zdecydowałem używać 2 monitorów i zrezygnować z matrycy laptopa, ale ale znacie jakieś rozwiązanie pod X220 by chociaż tego analogowego kwadrata można by przez usb czy coś
a i dziękuje za wczorajesze rady jak ogarnąć
źródło: comment_H8s3yXZE573gxr9MbBBOzQFfOlt9ivs4.jpg
Pobierz@wytrzzeszcz: w dalszym ciągu masz chyba najgorsze biurko jakie zostało pokazane pod tym tagiem (nie mówię o zarzutkach)
- 3
@wytrzzeszcz: Rozumiem, że można być biednym, ale co Ty się tak podniecasz nad #pokazbiurko i co 2dni widzę Twój zestaw skoro skomponowanie czegokolwiek lepszego to jest serio niski koszt.
- 12
Kupiłem 8 letniego ThinkPada, a jaram się, jakby to był jakiś aktualny top xD
#thinkpad #lenovo #laptopy #pcmasterrace
#thinkpad #lenovo #laptopy #pcmasterrace
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#thinkpad co to za model i do czego są te druciane skrzydełka
źródło: comment_pHlAPnyKNSA8g02Ci3QOuFwqriOyQkMG.jpg
Pobierz- 0
@wytrzzeszcz: Chyba jeszcze starszy niż wymieniane T40, T60, R61 - one miały duże touchpady już, może T21, była chyba też wersja T30 z takim "touchpadem".
@wytrzzeszcz: to pewnie X60 z zainstalowanym Librebootem (https://stallman.org/stallman-computing.html )
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mollo: może porównaj numer części ze starą klawiatura lub service manual?
- 0
@oskar_15: FRU NO. z naklejki na klawiaturze odpowiada temu z książki serwisowej od T410... ale tutaj:
https://www.alibaba.com/product-detail/Hotsales-45N2071-45N2036-T400s-T410-T410i_502153257.html
numer też odpowiada temu z książki ;) a klawiatura raczej nie pochodzi od Lenovo
https://www.alibaba.com/product-detail/Hotsales-45N2071-45N2036-T400s-T410-T410i_502153257.html
numer też odpowiada temu z książki ;) a klawiatura raczej nie pochodzi od Lenovo
#pokazbiurko #thinkpad no posprzątane to nie ma wymówek trzeba się uczyć
źródło: comment_WrFIp6WlHAezp3ZbBI7ASV462kxjbSV7.jpg
Pobierz- 3
- 2
@OperatorHydrolokator: tam się wkłada butelki z zamrożoną wodą (lodem) i wwentylatory są z obu stron i wieją przez lód mi w ryj. polecam w opór, koszt prawie 0 a i robocizny też malo
Rozglądam się za nowym laptopem. Potrzebuję czegoś co będzie wystarczało do codziennego przeglądania internetu i okazjonalnego programowania, może od czasu do czasu jakaś gra, ale to celuję raczej w tytuły przypominające Pillars of Eternity.
Za samego laptopa nie chcę dać więcej niż 700 cebulionów (nie jest wymagany dysk twardy i RAMy, bo te mam własne); wydaje mi się, że T420 najlepiej utrafi w moje wymagania, ale może macie jakieś inne propozycje?
#
Za samego laptopa nie chcę dać więcej niż 700 cebulionów (nie jest wymagany dysk twardy i RAMy, bo te mam własne); wydaje mi się, że T420 najlepiej utrafi w moje wymagania, ale może macie jakieś inne propozycje?
#
- 1
@Fachmann laptop działa bardzo dobrze. Sprzedawca opuścił mi 100 złotych, bo wyjął dysk (mam swój 750 GB, więc tamten by mi się nie przydał) oraz dorzucił orginalną kieszeń na drugi dysk za 50 cebulionów, łącznie wydałem 650 PLNów.
Pillarsy już na dysku, jutro będę testować coś bardziej (tylko najpierw chciałbym podjechać do xkoma po SSDka (ʘ‿ʘ))
Pillarsy już na dysku, jutro będę testować coś bardziej (tylko najpierw chciałbym podjechać do xkoma po SSDka (ʘ‿ʘ))
- 1
@Fachmann podeślę ci link do ogłoszenia na OLX, tylko to jutro bo już wyłączyłem komputer
konto usunięte via Android
- 1
- 1
Mirki, myślę nad kupnem Thinkpada E550. Jakiś i3, grafa 5500, 4GB RAM. Na Allegro nowka chodzi 1499 i chyba nie jest to lipa. Zamiast dysku HDD 500GB wrzucilbym SSD. Do tego RAMu dolozyc do 12GB.
I wychodzi calosc ponizej 2k a mam jeszcze dysk zewnetrzy z tego HDD.
Jak z jakoscia E550? Do tej pory moje laptopy to tylko Thinkpad - IBM r51 i Lenovo SL500.
Lubie te klawiature, nie chce nowej plaskiej. Ponadto trackpoint,
I wychodzi calosc ponizej 2k a mam jeszcze dysk zewnetrzy z tego HDD.
Jak z jakoscia E550? Do tej pory moje laptopy to tylko Thinkpad - IBM r51 i Lenovo SL500.
Lubie te klawiature, nie chce nowej plaskiej. Ponadto trackpoint,
- 2
Pytanie czy choroba Lenovo w postaci slabszej jakosci takze dopadla Thinkpada serii Edge?
@rydzo: Edge to taki lepszy ideapad, sam laptop jesdną z ciekawszy propozycji za ok. 1.5k podrzuć tą ofertę na allegro, bo wydaje mi się, że bardzie pewne jest wziąć z morele, chociaż i im zdarzało się sprzedawać laptopy ściągnięte z USA: https://www.morele.net/laptop-lenovo-thinkpad-edge-e550-20dga014pb-744191/
Jeżeli miałby koniecznie wydać ok. 1.5 na nowy laptop to też myślę, że wziąłbym go
- 1
@rydzo:
delkom sprzedaje różne sztuki, ale mnie więcej to poziom morele
delkom sprzedaje różne sztuki, ale mnie więcej to poziom morele
- 1











Look at nice girl and say to her:
Show me your Trackpoints girl!
#pdk #thinkpad #humorinformatykow #angielski #heheszki