Niby każdy tu szanuje Testo i jest śmiesznie ale jak jakiś wykopek napisze coś na temat cebulowego serca polaczkow to wszystkim d--y pękają tak ze echo niesie xdd Nawet mi was nie żal polaczki biedaczki kuurwa, dam wam dolara kupicie sobie żabkę kuhhhwa xdddd
#bekazpodludzi #testoviron #polakicebulaki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawdzięczamy mu tyle radości, mile spędzonych godzin, nie szczedzil nam szczypty niewygodnej prawdy, o nas - Polakach, zainspirował nas do.twórczości memowej z "polak", każdy dzisiaj wie, że u nas jest jak.w lesie, a nawet jak w... No wiecie gdzie.

Niestety od kilku lat całkowita cisza, jak makiem zasial.
Tak się zastanawiam czy były jakieś próby nawiązania kontaktu z największym rodakiem w historii? Tak aby zachęcić go do wznowienia twórczości artystycznej?

#testoviron
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 4
@Pooodi jasne. A piłkarz niepotrzebnie czeka, bo w konsekwencji nie uciekł za bardzo obrońcy. Nie wiem czy czekał na rękę czy nie dowierzał
  • Odpowiedz
Hi. Does anyone know Polish here? I was in the store today and i heard such dialogue. Please translate:

-A MULEMULEMULE
-GUADA GU GU GUADAGU GU

Thank you from mountain
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy było, ale wrzucam to jakże piękne dziedzictwo kulturowe jakim jest 7-godzinna kompilacja twórczości naszego wybitnego kulturysty, milionera i guru.

#testoviron
venad - Nie wiem czy było, ale wrzucam to jakże piękne dziedzictwo kulturowe jakim je...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PONIŻSZY POST MA WYŁĄCZNIE CHARAKTER SATYRYCZNY I JEST INSPIROWANY TWÓRCZOŚCIĄ ŁUKASZA STANISŁAWOWSKIEGO. OSOBOM WRAŻLIWYM NA PUNKCIE PATRIOTYZMU ZALECA SIĘ NIE CZYTAĆ TEKSTU

Ej kuhwa polskie śmiecie opowiem wam kawał
Siedzi sobie bogaty niemiecki rolnik Hans na tahasie swojej luksusowej willi z basenem, patrzy się na swoje trzy Mehcedesy, popija najdhoższe w----y jakie tylko sobie można wyobrazić i opala się w słoneczku. Upał jak skuhwysyn, ze 30 stopni, to myśli sobie "Popływałbym w basenie, ale
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach