Mirki i Węgierki, jest może stworzona jakaś playlista utworów które uświetniały filmy Testovirona? Jak nie ma, to można stworzyć, podaję parę z pamięci (w nawiasach tytuł filmu):

Francois-Joseph Gossec - Symphony in F Op 12 No 6 (Kononowicz w raju)
Aaron Copland - An Outdoor Overture (Kononowicz w raju)
The Dubliners - On Raglan Road (Nauka całek oznaczonych)
Sandra Cretu - Secret Land [Ultra Violet Remix] (Rolexy)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pan-bartolomeu-dias: to nie byla klasa Lukasza(wynika z daty)
@Piezoreki

jakiś anon z kara rozmawiał z kimś z jego klasy, przesłał mu parę nagrać i faktycznie zidentyfikował Łukasza, pisał, że zawsze miał nie po kolei w głowie i za bardzo to go nie zdziwiło.


No nie pjerdol xD Pisal, ze mu o------o, ale nie ze zawsze byl jakis p------y czy wycofany co tak czesto slyszy sie o klejnocie nilu. Na
  • Odpowiedz
Kisne w środku.
Poszedłem z psem na polanke, gdzie spotykamy się szerszym gronem. Kilka osób przyszło i był on - syn jedej z przybyszek. Rozmawiamy, psy się bawią - sielanka. Wtedy młody pokazuje psu piłkę - jak to pies biegnie w jego strone. Młody wtedy: "aaaa nie dla psa to, dla pana to"...
#gownowpis #testoviron
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja wam k---a dam tulpę. Dla niewtajemniczonych-tulpa to taki hehe przyjaciel wymyślony, co się go tworzy przez miesiąc. Może siedzieć przy tobie, możesz rozmawiać z nim w myślach, dla samotnych. Nie wierzyłem w to mocno. Ale spróbowałem, miałem czas na hehe medytację. Chciałem dla inby mieć tulpę Testovirona. Nie żadne chińskie bajki czy hehe gwiazdki p---o. Mądry koleś coby z nim pogadać. I wiecie co? Udało się. Od 4 dni mam Testa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mikrokoksy #silownia #testoviron Część Mirki. Może nie jestem dzikiem i specjalista, ale prawdopodobnie spotkałem się małym paranomal activity.

Wchodzę na siłownię, patrzę w kij ludu. Próbuję ogarnąć co się dzieje - okazało się, że odbywa się KURS NA TRENERA. Podbijam do racka, który zawsze jest osamotniony (chyba jako jedyny robię u mnie siady) i między seriami tam sobie patrze i słucham.

Prowadzący zaczyna od wyciągu pionowego. Sadza tam typa i każe mu ten wyciąg do jaj ściągać odchylając go do tyłu nie zwracając uwagi na ogromną lordozę i brak trzymania brzucha. Typ prawie się położył (160-170 stopni); gościowi aż coś jebło w łokciach. Przeszli na wyciąg poziomy. Posadził tam laskę i mówi, aby odpychała się kolanami i stopami (?!!?!) i że to jest "wersja kulturystyczna" i ćwiczenie złożone. Prawie tam mi z frontów spadła sztanga jak to zobaczyłem, bo zacząłem się śmiać podczas robienia, tak to komicznie wyglądało.

Następnie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DostalPierreDolca: To ostrzegam, że Kujawsko-Pomorskie - więcej szczegółów nie zdradzę - not my business; ale niestety było to przerażające. Zresztą osobę prowadzącą znam (która mianuje się również jako "fizjoterapeuta" i raz skorzystałem z jaj usług (chciałem, aby mi rozbiła punkty spustowe - w rzeczywistości pomasowała mnie jak 70 letnię babkę, brakowało k---a tylko olejków eterycznych), to udzieliła mi rad, ze cały trening powinno się robić z pasie kulturystycznym i unikać
  • Odpowiedz
Słuchajcie K---a.
Dzisiaj na forum była afera w kamienicy, bo k---a przyleciał garncarz – zawołali go niewolnicy (Etrusek z pochodzenia ten rzemieślnik) i się pyta:
-co się stało?
A niewolnicy mówią, że złodzieja złapali k---a. Mówię:
-jak to złodzieja…?
-Mówcie co się stało bo na galery sprzedam!
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej! wiecie że Adolf Hilter brał Testoviron? :)
Co więcej pewien film dokumentalny który leciał na TVP historia na temat pana Morella sugerował że specyfik ten wytwarzany był przez ekstrakcję z ejakulatu byka :)
niestety nie udało mi się znaleźć innego źródła potwierdzającego tę ciekawostkę, ani samego filmu z TVP :)

Ctrl+f > Testoviron :)

#testoviron #ocieplaniewizerunkuadolfahitlera #historia #ciekawostki :)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Halo halo, ktoś kiedyś wrzucił filmik powstały z połączenie wypowiedzi jakiegoś eksperta i testo o kontakcie wzrokowym w Ameryce i w Polsce. Jak ktoś ma to niech zapoda, a tu sam pomahańczowy khól

#kiciochpyta #testoviron
S.....n - Halo halo, ktoś kiedyś wrzucił filmik powstały z połączenie wypowiedzi jaki...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach