do tych wszystkich kucy (widziałem zdjęcie korwina otoczone świeczkami) (cyt . Testo "ja p------e")... ztaguje #uk sory mirki,
jak myślicie, ceny rynkowe domów / domków, to dla kogo są? - dla pana to #testoviron, a dlaczego?
bo angole POMPUJĄ ceny "domów",(xD) bo ich na to stać (zarabiają więcej...), a mi płacąc 7,50 z anytime we can fuck you in ass, jest to nie osiągalne. Co wy na
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aaa k---a, polacy robacy, k---a, jak się polaka spytasz jak ma na imię k---a, np. Niemiec czy Jankes odpowie “Mam na imię Hans” albo k---a Steven, a polak jak się go k---a zapytasz jak ma na imię, to tak o, zasłoni twarz ręką k---a i “Zostaw pan nie ruszaj pan ja nic panu nie zrobiłem” k---a polacy zwierzęta, polacy robacy k---a ja p------e.

W normalnym cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@S2RtR3lMUkY:
masz złą wersję od drugiego akapitu. Włącz sobie jego filmik i przeanalizuj słowo po słowie.
tutaj masz idealny cytat:
W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na ciebie patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- czy my się przypadkiem
  • Odpowiedz
#heheszki #dowcip #testoviron
W nowej knajpie w Chicago zainstalowano mechanicznego barmana.
Barman obsługiwał klientów, zabawiał ich w zależności od tego jakie było ich IQ.
Przychodzi pierwszy klient i barman robot się pyta:
- Jakie jest twoje IQ?
- 160
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Takiego #rozdajo nie było. Do oddania drugi plakat A2 z #testoviron, losujemy wśród elitarnej grupy 250 plusujących.

Hej mirki ostatnie rozdajo z wpisu zdecydowałem rozwiązać na podstawie losowania wśród komentarzy, ponieważ liczba osób która wykonała dwa kroki diametralnie różniła się od plusujących.

Wygrywa: @webh
Gratuluję, napiszcie na PW jeśli chcecie odebrać
l.....a - Takiego #rozdajo nie było. Do oddania drugi plakat A2 z #testoviron, losuje...

źródło: comment_PkKtz8H5vPUZVAS44JqqfMtrFv1CokjV.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co jakiś czas widzę na głównej znaleziska typu "Były muzułmanin o Islamie" i tam filmik gościa który jedzie po islamie i arabach w jakimś dziwnym języku z napisami (weryfikuje ktoś w ogóle czy te napisy to jest wierne tłumaczenie a nie troll?). I tak się zastanawiam czy na jakimś powiedzmy Niemieckim forum gdzie nie lubią Polaków czasami ktoś postuje filmiki Testo z niemieckimi napisami i daje tytuł "Polak o swoich rodakach" albo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nowej knajpie w Chicago zainstalowali k---a mechanicznego barmana, nie? No i wiecie barman obsługiwał klientów, zabawiał ich, zagadywał ich w zależności od tego jakie bylo ich IQ, nie?

No i przychodzi pierwszy klient, nie? I barman, robot- barman sie pyta: - Jakie jest Twoje IQ? No i klient mówi: - 160 Nie? No to nalewa mu drinka, k---a, robot i zaczyna z nim rozmawiać o fizyce k---a teoretycznej, o ogólnej teorii względności
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach