#tenis a czy Iga podziękuję matce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

iselilja
- 1
- 21
Ta dłużej gada niż w tenisa grała.
#tenis
#tenis
No już ruska, to nie jest o tobie #tenis
- 0
#tenis Myślicie, że przez co Iga tak psychicznie jest słaba, poczytajcie o jej ojcu i jak Leśnodorski się o nim wypowiada. Także Iga jak Iga, ale jej stary to przekreśla mnie by jej kibicować.
- 16
@coccolino_: mniej niż w godzinę.
- 15
#tenis
szacun dla Amandy za taką przemowę w stronę Igi
szacun dla Amandy za taką przemowę w stronę Igi
#tenis i tak Radwańska to najlepsza polska tenisistka wszech czasów
@samael4018 xd
@samael4018: tak swietna, ze pamietam ja tylko z watpliwej jakosci nagich zdjec dla magazynu xd
#tenis Wszyscy tylko piszecie o Świątek, a Amanda Anisimova jest pierwszą od 114 lat zawodniczką, która w finale Wimbledonu przegrała 0-6 0-6
- 1
Teraz to dopiero zleci się sezonów na makaron z truskawkami...
#tenis
#tenis
mogliby odpuścić jej obowiązek się wypowiadania po takim w-------u #tenis
- 123
Przymus wypowiadania się po takim meczu powinien podchodzić pod niehumanitarne traktowanie ludzi
#tenis
#tenis
@hosearkadiomorales: przecież nawet się nie spociła
#tenis trochę słaby ten finał. Fajny byłby jakiś prawdziwy bój z Sabalenka o rakietę numer jeden
#tenis ale ten język angielski nadaje szlachetności, że nawet taki słowiański kartofel wydaje się przemawiać jak na filmie
iga zara wali z kolanka na pol ten talerz bo jest na to kurs 225x
#tenis
#tenis
@mientka_guma: a jaki jest kurs na to, że postawi na talerzu stolca i poda Kate do stołu?
- 0
@Bardzo_Suabe_Rymy: nie ma takiego zakładu, odleciales poza horyzon zdarzen ziomuś
#tenis SZKODA AMANDY ❤️❤️❤️❤️ SERDUSZKA
@mamracjewieszotym: 🥔🥔🥔🥔
@mamracjewieszotym po tym co pokazała na korcie nie jest mi jej szkoda nawet w 1 procencie
@wypok_wypok: cześć oto ja, a to moja stylówa. Lubię kiedy suce dupę obciska miniówa
- 0
@AudreyHorne51 nie do konca o to mi chodzilo ale masz plusiwo na zachete






















źródło: 1000001892
Pobierz