#tenis ja Igi nie lubię przez jej ojca i akcje co z Legią wyczyniał, także szkoda że Igor wygrał.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Anisimova zdała sobie sprawę teraz, że trzeba było p-------ć z Sabalenką xD

#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#tenis Pamiętam jak Sabalenka palnęła że woli w wolnym czasie oglądać tenis mężczyzn a nie kobiet bo jest ciekawszy to środowisko kobiet związanych z tenisem i bialorycerzyki sie zesrali xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe ile ręczników Iga dostanie w prezencie od organizatorów ( ͡º ͜ʖ͡º) #tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Złego słowa na Igę już nigdy nie powiem. Maszyna. Najbardziej kliniczny zawodnik w finałach Wielkich Szlemów bez podziałów na WTA/ATP w historii tego sportu. #tenis
Tobyyy - Złego słowa na Igę już nigdy nie powiem. Maszyna. Najbardziej kliniczny zawo...

źródło: 8rly9x

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 579
@Tymczas0wy: raz się trafiło, a pewnie obstawiał każde mecze Igi 6:0, 6:0, ale o tym ile przewalił na takich kuponach to nikt nie napisze. A dla STS to czysta reklama, bo ja on tyle wygrał to ja tez mogę i tak się kręci.
  • Odpowiedz