Wpis z mikrobloga

#tauron #prad #energetyka #rachunki #energia
mirki, potrzebuje szykiej pomocy. W domu ktorym aktualnie mieszkam prad jest na moja matke i przed chwila przekazala mi wspaniala nowine, ze w sumie dostawala od jakiegos czasu smsy, ze do dzis jest wazna umowa :D
Mam aktualnie cos takiego jak na screenie, jak daje opcje przedluzania to mam jakies prady z serwisantem, jakies eco, jakies rozne dziwne rzeczy.
Czy ja dobrze kminie, ze jezeli dzisiaj nic nie przedluze to zostanie tak jak jest?
andrewasos - #tauron #prad #energetyka #rachunki #energia 
mirki, potrzebuje szykiej ...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-31 224951

Pobierz
  • 10
@Cauliflower: problem w tym, ze mieszka 300km ode mnie, a jak sama zadzwoni to wroci z pompa ciepla :D
ale teraz znalazlem cos takiego:

Możesz też wybrać opcję bez zmiany funkcjonalności i usług Jeśli Twój obecny cennik ma w nazwie: GR - nie zmieni się zakres usług, z których teraz korzystasz ani czas obowiązywania cennika. Nowe ceny znajdziesz w zakładce Dokumenty. Aby wybrać tę opcję nie musisz podejmować jakichkolwiek działań. Dokumenty
andrewasos - @Cauliflower: problem w tym, ze mieszka 300km ode mnie, a jak sama zadzw...

źródło: Zrzut ekranu 2023-10-31 231621

Pobierz
@andrewasos: może być tak, że jeśli nie przeskoczył ci cennik na taryfę sprzedawcy bez opłat handlowych, to nadal masz 14 dni żeby wypowiedzieć cennik. Napisz na formularzu kontaktowym na tauron.pl i zapytaj, powinni ci wszystko wytłumaczyć, ale różnie bywa. Aaa ważne, żebyś napisał z wszystkimi danymi albo z maila, który jest u nich podany