Wpis z mikrobloga

@Dironixu Tauron ostatnio ma mega burdel. Wyobraź sobie że 20 września podałem ostatni odczyt i do dzisiaj nie dostałem faktury. Cześć wykopków na tagu #tauron pisało o sytuacjach gdzie dostawali ponaglenia o zapłatę bez wystawienia faktury i inne takie. Pewnie coś #!$%@?. Tydzień temu pisałem do BOK i oczywiście olewka. Przestałem podawać odczyty i nie płacę faktur. Kiedyś zauważą ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 0
@markhausen Ciekawe to jest powiem ci szczerze bo nie ma opcji odkąd przepisałem licznik na siebie żebym zużył 306kwh (czyli od 20/09) Jestem ciekaw jak to rozliczą później, niby nie mam faktury prognozowanej a teraz patrze i pod numerem faktury jest „faktura prognozowana” więc pozdro dla Taurona( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę w poniedziałek zadzwonić do nich żeby zmienili mi to na zużycie rzeczywiste
  • Odpowiedz
@markhausen luzik miesiąc po przekroczeniu terminu płatności będziesz miał ciemno akurat z tym są szybcy.

@Dironixu myślę,cze najlepiej ci wytłumaczy twój dostawca energii, po za tym popatrz na fakturze pisze, czy to są odczyty prognozowane, czy podane przez klienta lub inkasena.
  • Odpowiedz
  • 0
Sprawa wyjaśniona - zadzwoniłem dzisiaj na infolinię i poinformowano mnie, że to po prostu rozliczenie początkowe. Za miesiąc otrzymam już normalną fakturę z rzeczywistym zużyciem i jeśli zapłacę zużyję mniej to zostanie pomniejszona kwota rachunku za prąd o tą aktualną fakturę( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz