wpisy
Najnowsze
Archiwum
Dodę odmrozili. XD #sylwester #sylwesterzwykopem
- 0
@Jurajczyk_Slaski: olco ty gadasz.clowieku jaka doda
konto usunięte via Android
- 5
- 2
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
@v1lk:
Jedna z top10 najgorszych gier jakie grałem. A grałem w setki.
Przynajmniej te pionki fajne.
- 1
ile ludzi, tyle opinii ( ͡º ͜ʖ͡º)
@v1lk:
Jednak większość mówi że to słaba gra.
Masz tu ładne podsumowanie mechaniki:
https://www.wykop.pl/wpis/54260195/dlaczego-wszedzie-tak-bardzo-hejtowane-jest-monopo/#comment-192499691
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@leynamur Ja tam lubię oglądać
@Singularity00: lubisz się taplać w bagienku, co? Najważniejsze, że swoje, narodowe.
- 0
@OstatniZnak czyli już wszystkie, uff.
@Jurajczyk_Slaski: moj juz był, więc chyba koniec
Sylwester w telewizji to jest maksymalny cringe:
Co roku te same osoby, dodana jedna osoba która akurat wypłynęła
Odgrzewane kotlety, artyści z jednym hitem, zawsze te same piosenki
Żenujący prowadzący z idiotycznymi żartami próbujący być śmieszni
Co piosenkę konkurs z wybitnymi nagrodami
Idiotyczne łączenia z widzami
Co roku te same osoby, dodana jedna osoba która akurat wypłynęła
Odgrzewane kotlety, artyści z jednym hitem, zawsze te same piosenki
Żenujący prowadzący z idiotycznymi żartami próbujący być śmieszni
Co piosenkę konkurs z wybitnymi nagrodami
Idiotyczne łączenia z widzami
Można gdzieś online zobaczyć koncert sylwestrowy z filharmonii wiedeńskiej?
#sylwesterzwykopem #sylwester #wieden #muzykaklasyczna
#sylwesterzwykopem #sylwester #wieden #muzykaklasyczna
TvPiS mógł dać więcej... poza tym, to dla "nas" gwiazda światowego formatu (a o te ciężej) więc stawka rośnie, dla Czechów to nikt niezwykły.
Pomada na włosy nałożona, ch*j że finalnie mam #sylwesterzwykopem (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Ma być kulturka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwester #pokazpolmordy #wlosy #barber
Ma być kulturka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sylwester #pokazpolmordy #wlosy #barber
źródło: comment_1609446019zN2KPmh685nSSetIIRK39m.jpg
Pobierz@JEST-SUPER: sprytnie ukryłeś zakola
- 1
@szyderczy_szczur: Kto w wieku 20 kilku lat nie ma zakoli? XD Najlepsze co mi pomogło na zakola, to wyrwanie najbardziej wystających włosków na środku czoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@panzmarszrutkiwbiszkeku: aaaa nie ze mną te żarty, nie znasz żadnego Dawida (✌ ゚ ∀ ゚)☞
@panzmarszrutkiwbiszkeku: aaaa nie ze mną te żarty, nie znasz żadnego Dawida (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Chrzonszcz: agustin egurrola
- 636
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 13
@kamisan te boomerskie żarciki
- 36
Mem na dziś #memy
Rozmawiają bielce, żołnierze jednej z termitier i ogrodów grzybowych (Macrotermes carbonarius).
Jeden z nich młodszy stopniem i wystraszony hukami dochodzącymi z miasta (odpowiednik termitiery u człowiekowatych) pyta: "Matko! Co to za huki?"
Inny
Rozmawiają bielce, żołnierze jednej z termitier i ogrodów grzybowych (Macrotermes carbonarius).
Jeden z nich młodszy stopniem i wystraszony hukami dochodzącymi z miasta (odpowiednik termitiery u człowiekowatych) pyta: "Matko! Co to za huki?"
Inny
źródło: comment_1609445998QSHNlUNYxlEVDVq4g6McfO.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 15
No to jak przystało na nietypowego Polaka to jest 21:13 a ja po wypiciu 2 piw idę właśnie spać po 6-dniowej pracy zbyt zmęczony żeby myśleć o oglądaniu fajerwerków, a tym bardziej o zabawie ( ͡º ͜ʖ͡º). Dobranoc, bawcie się za mnie.
#oswiadczenie #sylwester #sylwesterzwykopem
#oswiadczenie #sylwester #sylwesterzwykopem
- 4




















#sylwester