Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 7
@Zielix: mój najlepszy sylwester to jak około 19 poszedłem spać
- 1
@GrubyCzlowiekPies: tylko normictwo budzi o 24 bo musi nadupcac z tych petard
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Mandaryna. XD #sylwester #sylwesterzwykopem
@pan-audytor Maryle za późno wyjęli z zamrażarki i w tym roku nie zaśpiewa.
- 0
@lubie_jablka zaśpiewa! czekaj!
- 11
Kolejny rok spędzam sylwestra z młodszym bratem (10lvl). Jemy chipsy, popijamy colą i oglądamy gwiezdne wojny a o północy będziemy podpalać petardy.
Chyba czas znaleźć sobie w przyszłym roku jakąś koleżanke, bo mnie brat wyprzedzi i będe spędzał sylwestra sam.
#sylwester #sylwesterzwykopem
Chyba czas znaleźć sobie w przyszłym roku jakąś koleżanke, bo mnie brat wyprzedzi i będe spędzał sylwestra sam.
#sylwester #sylwesterzwykopem
#sylwester #sylesterzwykopem Jakieś ciekawe streamy sylwestrowe? Na reżimówce widzę jakieś disko cały czas
- 8
Przeprowadzam II oficjalne #badaniesylwestrowe tego wieczoru, gdzie lepszy sylwester.
Za ok. godzinę badanie zostanie powtórzone.
#sylwesterzwykopem #tvp #polsat #kanalsportowy #sylwester
Za ok. godzinę badanie zostanie powtórzone.
#sylwesterzwykopem #tvp #polsat #kanalsportowy #sylwester
źródło: comment_1609448220wIuc4EzhrMHn8r9HyxYEIr.jpg
PobierzGDZIE LEPSZA ZABAWA?
- Kanał Sportowy 80.7% (88)
- Polsat 12.8% (14)
- TVP 6.4% (7)
Tym razem Wiśniewskiego odmrozili. XD #sylwester #sylwesterzwykopem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@vajroos: najlepsze, że jeszcze nie ma 22 xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@matkaPewnegoMirka: Kręcenie fajerwerków z mojego komórkowego tostera srednio wyjdzie xD.
Ogarnij sobie na yt ten TXB099. Ogolnie znaleźć taki zestaw:
Z dużą ilością strzałów,
Z fajnym finałem
Żeby nie było przez większość czasu "pif paf", czyli jakiegoś wolnego padła co odpala kolejną szelkę jak poprzednia wybuchnie
I to wszystko za <1k i do strzelania amatorskiego, to trzeba trochę poszukać.
Ogarnij sobie na yt ten TXB099. Ogolnie znaleźć taki zestaw:
Z dużą ilością strzałów,
Z fajnym finałem
Żeby nie było przez większość czasu "pif paf", czyli jakiegoś wolnego padła co odpala kolejną szelkę jak poprzednia wybuchnie
I to wszystko za <1k i do strzelania amatorskiego, to trzeba trochę poszukać.

@tellet: ładne, dzięki! :) ps. to nawala jak z karabinu! xD






















i takie trochę #pokazrozowegopaska
źródło: comment_1609448794VoYq30RLWxsLe1N48K7ECC.jpg
Pobierz