Niedługo #sylwester a zatem życzę Wam:
- wiecej zboża na co dzien
- drugiej połówki o jakiej marzycie (jabłek to tez dotyczy, butów i skarpetek)
- polskiej cebuli
- czasu dla siebie
- duzo dzieci i
- klocków Lego
I czego sobie tam zyczycie tez!!!

#gownowpis #zyczenia #rozowepaski #niebieskiepaski #2019
Pobierz N.....A - Niedługo #sylwester a zatem życzę Wam:
- wiecej zboża na co dzien
- drugiej...
źródło: comment_ukRoJAUMUmSwc36QKNfTbwGeP4oozOtn.jpg
Dobra, chyba pora podsumować #postanowienianoworoczne #sylwester #sylwesterzwykopem #heheszki
https://www.wykop.pl/wpis/28986689/sylwesterzwykopem-postanowienianoworoczne-w-2018-p/

To lecim po kolei:

- nie zapisać się na siłownię
Wziąłem sobie śmieszki znajomych ćwiczących z mojej formy fizycznej zbyt poważnie do siebie i poszedłem na tę #silownia i stać się jednym z #mikrokoksy czy inne #mirkokoksy . Skończyło się flashbackami z wfu z podbazy i gimbazy, które spowodowały #!$%@? karnetu zaraz po odejściu od kasy. Plan na nowy rok i resztę życia
@grabek992: Ciekawe co oni z tymi petardami teraz zrobia. Fajerwerki leza, kasa wydana. Siedzieli od rana i cieli te kartki. Ludzie maja gdzies miasto i tak czy tak beda strzelac wiec to nic nie zmienia()