- konto usunięte
- czlapka
- konto usunięte
- wfyokyga
- bartek1354
- +5 innych
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
konto usunięte via Android
- 2
Jakbyś cię chcieli co godzine przeżywać rozpoczęcie nowego roku to tu macie live na YouTube... Indie .. Dubai...
#sylwester #sylwesterzwykopem #swiat
#sylwester #sylwesterzwykopem #swiat

- 11
- 2
W Korei Północnej już jest rok 2019, a my, kapitaliści i imperialiści, jak zwykle jesteśmy w tyle.
#nowyrok #sylwester #koreapolnocna
#nowyrok #sylwester #koreapolnocna

#podsumowanieroku #sylwester
1.stwierdzona dwubiegunowość, 2 próby samobójcze
2.rozstanie z różowym
3.Porzucenie friendzone
4.nowy różowy
5. współlokator
6. nowy kotu
7.walka z alkoholizmem
8. i najprawdopodobniej dostanę w środę wypowiedzenie
9. zero oszczędności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie chce takiego samego roku, za mało plusów
1.stwierdzona dwubiegunowość, 2 próby samobójcze
2.rozstanie z różowym
3.Porzucenie friendzone
4.nowy różowy
5. współlokator
6. nowy kotu
7.walka z alkoholizmem
8. i najprawdopodobniej dostanę w środę wypowiedzenie
9. zero oszczędności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nie chce takiego samego roku, za mało plusów
@pepkodziobak ej Mirek, ale wez odstaw alko
@pushek0kruszek: 29 wpadł 20 grudnia
konto usunięte via iOS
- 6
Niedługo #sylwester a zatem życzę Wam:
- wiecej zboża na co dzien
- drugiej połówki o jakiej marzycie (jabłek to tez dotyczy, butów i skarpetek)
- polskiej cebuli
- czasu dla siebie
- duzo dzieci i
- klocków Lego
I czego sobie tam zyczycie tez!!!
#gownowpis #zyczenia #rozowepaski #niebieskiepaski #2019
- wiecej zboża na co dzien
- drugiej połówki o jakiej marzycie (jabłek to tez dotyczy, butów i skarpetek)
- polskiej cebuli
- czasu dla siebie
- duzo dzieci i
- klocków Lego
I czego sobie tam zyczycie tez!!!
#gownowpis #zyczenia #rozowepaski #niebieskiepaski #2019
@NIEKONWENCJONALNA:
Tak.
Tak.
@NIEKONWENCJONALNA: cyckow, wiecej cyckow :D
Nie wiem jak u was ale u mnie na wsi napieprzaja fajerwerkami jak #!$%@? co 15 minut. Szkoda mi tylko zwierząt. Myślę że za jakiś czas minie ta bez sensu" tradycja " jak karp na wigilijnym stole, którego jest co raz mniej.
Mogli by też tą kasę z fajerwerek przeznaczyć na cel harytatywny już lepiej.
#sylwester #niepopularnaopinia #fajerwerki #patologiazewsi
Mogli by też tą kasę z fajerwerek przeznaczyć na cel harytatywny już lepiej.
#sylwester #niepopularnaopinia #fajerwerki #patologiazewsi
- 10
Dobra, chyba pora podsumować #postanowienianoworoczne #sylwester #sylwesterzwykopem #heheszki
https://www.wykop.pl/wpis/28986689/sylwesterzwykopem-postanowienianoworoczne-w-2018-p/
To lecim po kolei:
Wziąłem sobie śmieszki znajomych ćwiczących z mojej formy fizycznej zbyt poważnie do siebie i poszedłem na tę #silownia i stać się jednym z #mikrokoksy czy inne #mirkokoksy . Skończyło się flashbackami z wfu z podbazy i gimbazy, które spowodowały #!$%@? karnetu zaraz po odejściu od kasy. Plan na nowy rok i resztę życia
https://www.wykop.pl/wpis/28986689/sylwesterzwykopem-postanowienianoworoczne-w-2018-p/
To lecim po kolei:
- nie zapisać się na siłownięWziąłem sobie śmieszki znajomych ćwiczących z mojej formy fizycznej zbyt poważnie do siebie i poszedłem na tę #silownia i stać się jednym z #mikrokoksy czy inne #mirkokoksy . Skończyło się flashbackami z wfu z podbazy i gimbazy, które spowodowały #!$%@? karnetu zaraz po odejściu od kasy. Plan na nowy rok i resztę życia
@matwes masz 10 lat czy po prostu straciłeś prawko ?
- 2
@Kwiatuszek_Mateuszek: po 3 egzaminach dałem se spokój z prawkiem, to nie dla mnie, a robiłem kiedy większość na 18. urodziny zaczęli kurs lub zdali egzamin
Tak to właśnie jest zazwyczaj z postanowieniami noworocznymi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#sylwester #sylwesterzwykopem #heheszki #postanowienianoworoczne
#sylwester #sylwesterzwykopem #heheszki #postanowienianoworoczne
- konto usunięte
- matixrr
- jablko_gruszka
- Nikaraguanczyk
- jaheira
- +2 innych
- 66
- ksab
- eARLq3
- maciekawski
- konto usunięte
- musialmi
- +61 innych
Co z tego że miałem zaproszenie od starego kolegi jeśli picie zwyczajnie mnie nudzi.
#przegryw #foreveralone #aspolecznosc #sylwesterzwykopem #sylwester #niebieskiepaski
#przegryw #foreveralone #aspolecznosc #sylwesterzwykopem #sylwester #niebieskiepaski
@abart_bo_co: #!$%@?, poprawiłeś mi tym nastrój ^^ ^^
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Toxicowski: Ja mam takiego tylko że prowadzę ruch tych pociągów :P




















#sylwesterzwykopem #sylwester