@Asd7: nie wiem czy nadal to mają, ale swego czasu w poznaniu na strzelnicy (magnum?) za sto peelenów można było sobie wyrobić kartę klubowicza czarny lotos dającą 50% zniżki na amunicję na cały rok. Super sprawa bo de facto zwracało się już przy pierwszej wizycie a jak ktoś bardzo lubi strzelać to i szybciej.
Dzisiaj byłem drugi raz na strzelnicy w Chorzowie. Szczerze polecam. Fachowa obsługa, dużo stanowisk i, przede wszystkim, dużo różnych broni. Płaci się tylko za amunicję, przez co jest to dobra strzelnica na wypróbowanie wielu rodzajów broni. Postrzelałem już z: Walther P99, Glock 17, Mosin-Nagant (wspaniała fala akustyczna), Scorpion Evo III z kolimatorem (z jednej strony niesamowita przyjemność, z drugiej aż
Nie ma na stronie, ale na miejscu jest. Zwykłe M4A1, bez udziwnień. Co do ergonomii się zgadzam, natomiast standardowy przeziernik mocno wydłużał mi zgrywanie przyrządów (chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia).
Ze względu na specyfikację pracy u mnie jednak słuchawki aktywne mają zdecydowaną przewagę. U paru osób widziałem te Surefire'y i chwalili sobie.
Glock 17 ,x2 walther p99 (różniły się szerokością rączki),colt gold 45acp,jericho 941, tanfoglio tylko nie pamiętam jaki, ttka,rossi kal 38, i chyba ruger gp
Nie mam pojęcia. Na pierwszy raz chcieliśmy z kumplami postrzelać z pistoletów więc nie pytaliśmy :P
@Kraker245: Nawet się nie zastanawiaj i wal do ZKSu. Kilka tygodni temu byłem tam pierwszy raz. Na początek strzelanie z 9mm (Glock 17, CZ 75, Walther P99). Za 104 złote miałem 64 naboje (z uwzględnieniem zniżki wakacyjnej).
@Cash1337: Nie miałem problemów z przejściem na Ty z instruktorem :) Może stary jesteś i chłopaki się krępowali ( ͡°͜ʖ͡°)
@SUQ-MADIQ: ulubiona z mojego arsenału, sprężynka IGT, do 100m wszystkie puszki moje. Oczywiście z prawdziwą bronią nie ma to nic wspólnego, ale oko i rękę można trochę wprawić. Zabawka fajna, ale raczej dla kogoś kto nie ma kontaktu z prawdziwą bronią, u mnie ona się kurzy albo bawią się nią znajomi.
@Bunis: poza 20 na wynajem osi to nic, amunicję wcześniej kupiłem w sklepie, po ok. 0,94 za dziewiatke i 1,95 za 223. Wystrzelilem jakieś 100 zł z dymem.