@Asd7: nie wiem czy nadal to mają, ale swego czasu w poznaniu na strzelnicy (magnum?) za sto peelenów można było sobie wyrobić kartę klubowicza czarny lotos dającą 50% zniżki na amunicję na cały rok. Super sprawa bo de facto zwracało się już przy pierwszej wizycie a jak ktoś bardzo lubi strzelać to i szybciej.
  • Odpowiedz
#strzelnica #militaria #gunboners #wojskopolskie

Dzisiaj byłem drugi raz na strzelnicy w Chorzowie. Szczerze polecam. Fachowa obsługa, dużo stanowisk i, przede wszystkim, dużo różnych broni. Płaci się tylko za amunicję, przez co jest to dobra strzelnica na wypróbowanie wielu rodzajów broni. Postrzelałem już z: Walther P99, Glock 17, Mosin-Nagant (wspaniała fala akustyczna), Scorpion Evo III z kolimatorem (z jednej strony niesamowita przyjemność, z drugiej aż
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma na stronie, ale na miejscu jest. Zwykłe M4A1, bez udziwnień. Co do ergonomii się zgadzam, natomiast standardowy przeziernik mocno wydłużał mi zgrywanie przyrządów (chociaż to pewnie kwestia przyzwyczajenia).

Ze względu na specyfikację pracy u mnie jednak słuchawki aktywne mają zdecydowaną przewagę. U paru osób widziałem te Surefire'y i chwalili sobie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Glock 17 ,x2 walther p99 (różniły się szerokością rączki),colt gold 45acp,jericho 941, tanfoglio tylko nie pamiętam jaki, ttka,rossi kal 38, i chyba ruger gp

Nie mam pojęcia. Na pierwszy raz chcieliśmy z kumplami postrzelać z pistoletów więc nie pytaliśmy :P
  • Odpowiedz
@Roballo: nie strzelam w cokolwiek, co żyje.

Ale śrut z płaskim łebkiem niszczy butelki niezawodnie. Jak strzelisz w PETa z naklejką to potem fruwają takie kółeczka jak z dziurkacza. ;)
  • Odpowiedz
@Kraker245: Nawet się nie zastanawiaj i wal do ZKSu. Kilka tygodni temu byłem tam pierwszy raz. Na początek strzelanie z 9mm (Glock 17, CZ 75, Walther P99). Za 104 złote miałem 64 naboje (z uwzględnieniem zniżki wakacyjnej).

@Cash1337: Nie miałem problemów z przejściem na Ty z instruktorem :) Może stary jesteś i chłopaki się krępowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 7
@Bunis: poza 20 na wynajem osi to nic, amunicję wcześniej kupiłem w sklepie, po ok. 0,94 za dziewiatke i 1,95 za 223. Wystrzelilem jakieś 100 zł z dymem.
  • Odpowiedz
jaką strzelnice polecacie w warszawie dla początkującego ? Chętnie postrzelałbnym ze wszystkiego , koszt do 100zl : P #strzelnica
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach