W dniu 14 czerwca 2013 r. w godzinach południowych dwaj jeźdźcy poruszający się konno doprowadzili do zanieczyszczenia chodników końskimi odchodami na głównych ciągach komunikacji miasta. Sprawców (mieszkańców gminy Mosina i Stęszew) zastano w trakcie odpoczynku we wsi Mechlin, gdzie zostali wylegitymowani i pouczeni, gdyż zobowiązali się ponieść koszty zastępczego sprzątania zleconego śremskiej firmie.


#strazmiejska #ciezkapraca
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piekny widok z okna na park i krzyzowke. Ledwo przyjechala straz i zdjeli blokade za parkowanie zbyt blisko skrzyzowania, a auto odjechalo, to stanelo nastepne i blokada, i znow ten sam scenariusz teraz staje 3 auto i jakis zulik ostrzega przed SM ^^

#zyciewcentrum #strazmiejska
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I jak tu nie twierdzić, że w Straży Miejskiej pracują idioci.

Sąsiad ma sarnę. Tak, sarnę. Trzy/cztery lata temu były na wiosnę powodzie i podtopienia, i sąsiad spacerując po łąkach za domem zauważył dwie malutkie sarny, które ugrzęzły w błocie i nie miały sił już się poruszać. Wziął obydwie do siebie i zaczął się nimi opiekować. Niestety jedna była zbyt wykończona i nie przeżyła, ale druga się wychowała i dorosła, i ma się
kontra - I jak tu nie twierdzić, że w Straży Miejskiej pracują idioci.



Sąsiad ma s...

źródło: comment_vaA08Ypi7RGJnvekkmEpxJDNXjYa4lGU.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach