Wpis z mikrobloga

Nasz pracownik dostał mandat od straży miejskiej ( 30 zł i 5 pkt ) za to że wjechał pod blok na którym jest faktycznie zakaz wjazdu ale dopisek - nie dotyczy mieszkańców osiedla, to jak kur. mamy jezdzic instalowac kablowke i internet jak nie mozna dostac sie pod blok, chlopaki maja biegac kilometry z drabinami, narzedziami i innym sprzetem ? czy straz pozarna i pogotowie tez taki mandat dostaną ?

#!$%@?ło mnie z rana. jakby na mnie trafiło to bym chyba wyśmiał Panów Strażników i mandat potargał przy Nich.. co za kraj..

#polska #strazmiejska
  • 24
@Trutka: słuszny ? taki znak powinien nie obowiązywać firm usługowych, jakby Ci przywieźli meble i musiał byś #!$%@?ć kilometr z dwumetrową szafą bo kierowca nie może podjechać pod blok nie miałbyś #boldupy ?

chlopaki poszli do spoldzielni po jakas tymczasowa zgode na wjazd/postoj to ich wysmiali...

@jarezz: no własnie nie... zaraz kolega przyjdzie do pracy dokładnie zobacze.
@Trutka: prosze Cie, mandat sluszny? U mnie pod blokiem tez jest taki znak, pomijam ze nie jestem w stanie udowodnic ze tu mieszkam nie liczac kluczy, to jak ktos przyjezdza to sie nie przejmuje zakazem. Jak ktos przywozil meble - podobnie. Te znaki sa po to zeby ludzie nie robili sobie przejazdow przez osiedla/parkingow a nie zeby ktos kto faktycznie idzie do danego budynku nie mogl podjechac.
@Trutka: bullshit, co za ambitna odpowiedz.

Serio gadasz glupoty. I mysle ze taki madry bedziesz tak dlugo az do Ciebie nie przyjada meble/monterzy itp.
@Trutka: najwyrazniej mieszkancy ktorzy zamawiali kablowke ich chcieli. Poza tym nigdzie nie jest napisane ze zablokowali przejazd wiec argument o karetce totalnie z dupy.
@Trutka: a jesli staneli na miejscu parkingowym to tez jest zagrozenie tragedia? Demonizujesz, jakby ludziom automatycznie po wjechaniu na osiedle wylaczal sie mozg.
@Trutka: ja tez rozumiem pod tym wzgledem co piszesz dlaczego takie znaki są, sam mam w Krakowie na osiedlu bloki pod ktore wjazd jest tylko z pilotem do szlabanu ktory maja tylko mieszkancy, ALE obok szlabanu jest #!$%@? parking gdzie kazdy moze sobie postawić i do ostatniej klatki jest max 50 metrów co więcej spółdzielnia udostępnia różnym firmą takie piloty, ale tak jak pisałem tutaj chłopaki musieli by zapierdzielać KILKASET metrów,
@Trutka: ale to jest na takiej zasadzie jak twierdzenie "jest tyle przypadkow smierci po alkoholu, nie pij tego piwa bo UMRZESZ".

SM powinna reagowac adekwatnie do sytuacji a nie niezaleznie od niej. Jesli nikomu nie utrudnili przejazdu, miejsca parkingowe dla mieszkancow wciaz byly dostepne to w czym problem? Trzeba sie #!$%@? dla.zasady?