Mirki, dostałem quiz do wypełnienia od Straży Miejskiej(ABC, wskazanie kierującego, przyjęcie mandatu i punktów na siebie, przyjęcie mandatu bez punktów) - fotoradar zrobił zdjęcie mojemu autu od tyłu.

Jak to wygląda obecnie ze strażą miejską i zdjęciami na których nie widać kierującego? Do zapłacenia jest 200zł. Na zdjęciu widać tylko tył auta. Czy obecnie mogę dostać mandat w toku postępowania np za nie stawienie się w charakterze świadka które pewnie przyjdzie za
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerżnąłem z fanpage zespołu znajomych, pisownia oryginalna, bez tl;dr

Sopot. Piątek, godzina 17:00. Przed koncertem.

Last Vein dociera dwoma samochodami do Sopotu z godzinnym opóźnieniem. Połowę zespołu spotyka niebywała przyjemność pchania zagrzanego auta ze sprzętem pod klub. Reszta Last Vein wjeżdża drugim samochodem przez otwartą bramę pod sam klub, pod którym stał już zaparkowany wcześniej bus i zaczyna rozładunek gratów.

Podczas
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mhrok: Prawda. Na skrzyżowaniu Kajki/Czecha bardzo często były wypadki. Postawili fotoradar i magicznie zniknęły.

Teraz znów zdjęli i co? Znowu się panowie/panie pukają.
  • Odpowiedz
@stoprocent: napisałeś

Z ich winy chlop do konca zycia bedzie kaleką.


a tak naprawdę to nie wiadomo, z czyjej winy. Nie wiadomo, czy miał jakiekolwiek symptomy udaru i pierdyliona rzeczy nie wiadomo. Ale jak uważasz, że nie dopełnili obowiązków lub popełnili inne przestępstwo, to udaj się do prokuratury.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach