Ja wczoraj słyszałem w telewizji wywiad z jakimś rzecznikiem straży miejskiej czy innym przyzwoitym ch**em i mówił, że jeden ze strażników przekroczył swoje uprawnienia i zostaną wyjęte konsekwencję za.... WYKROCZENIE.
  • Odpowiedz
W odpowiedzi na ostatnie zdarzenie ze Szczecinka, chodzi o pobicie przez Straż Miejską, TVN24 zbiera opinię na temat służb mundurowych, pewnie chcą zrobić jakiś większy materiał - http://kontakt24.tvn24.pl/czy-czujecie-sie-bezpiecznie-w-konfrontacji-ze-sluzbami-mundurowymi,78,gt

A @FaktyTVN ruszaliście może już ten temat, a jak jeszcze nie, to czy zamierzacie coś o tym wspomnieć?

#tvn24 #strazmiejska #faktytvn #wydarzenia
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zajmujemy się brutalną interwencją straży miejskiej. Oto co powiedział nam Grzegorz Brondys /Komendant Straży Miejskiej w Szczecinku:

Nie do końca ta interwencja została przeprowadzona prawidłowo, ponieważ, gdy, jeżeli już kogoś zatrzymują trzeba go przekazać policji. Natomiast nie został przekazany policji. Jeżeli faktycznie doznał jakichkolwiek obrażeń ciała, to nie należy go zostawiać pod szpitalem tylko zaprowadzić do lekarza i sprawdzić co mu się stało.

(...)

Zachowanie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wołacie nas do tematu związanego z bulwersującą interwencją straży miejskiej.

Informujemy, że dziś w #faktytvn powiemy o tym zdarzeniu! Tematem zajmuje się Marzanna Zielińska, właśnie ustala szczegóły zajścia.

Jeżeli będziemy mieć cokolwiek wcześniej - dowiecie się o tym jako pierwsi.

-
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

opis odnośnika

Wysyłajcie te nagrania do gazet i na maila każdej telewizji. Może ktoś ma już w tym jakieś doświadczenie i zna maile, kontakty itd. Pewnie już tak parę osób zrobiło, ale nagłaśniam sprawę dodatkowo na mirko, bo szczerze mówiąc, to już dawno czegoś takiego nie widziałem.

#oswiadczenie #media #strazmiejska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właściwie jestem pewien, ale się upewnię.

Dostałem wezwanie na SM za złe parkowanie (za blisko przejścia dla pieszych). Niby miałbym się stawić w ciągu 7 dni na komendę, ale czytam w necie, że najlepiej to olać, bo takie coś zza wycieraczki może sobie każdy wyciągnąć, może wylecieć, może zmoknąć (co się, nota bene, stało) itd itp

Jak odpowiem na wezwanie do stawiennictwa to automatycznie potwierdze otrzymania takiego świstka, a tylko na podstawie przesyłki za
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@intruzzz: nie bo nie rozumiem czemu - skoro doskonale wiadomo, że zrobiłeś źle - nie pójdziesz i nie załatwisz sprawy z pokorą, ale po męsku? Może dadzą mandat, a może nie. Dlaczego po gówniarsku unikasz odpowiedzialności - zmuszasz jakiś wafli do większej roboty i zmuszasz sąd do zajmowania się jakaś p------ą typu złe parkowanie?

Sam się śmiejesz z kolesi, którzy nie potrafią z pokorą przyjąć kary jak prawdziwi mężczyźni tylko
  • Odpowiedz