#gorzkiezale #strazmiejska
Od blisko 20 lat jak tutaj mieszkam na osiedlu gdzie są wąskie jednokierunkowe auta blokują chodnik po jednej stronie, zostawiając wolny dla pieszych po drugiej.
Dziś dostałem od smutnych panów z SM wezwanie za popełnienie wykroczenia. Ja jak i każdy kto ośmielił się posiadać samochód. Miejsc parkingowych na osiedlu myślę że z 10 na 5 bloków reszta parkuje na chodniku. Oczywiście tak żeby nie zasłaniać przejść,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Firo: jakaś stara p---a albo ubek siedzi na emeryturze i mu się nudzi. Poczekaj jeszcze z miesiąc jak się sezon działkowy zacznie to będą mieć zajęcie.
  • Odpowiedz
Uciekałem dzisiaj przed SM na rowerze, ale po kolei: jest sobie takie przejście przez tory jak w linku poniżej https://www.google.pl/maps/@52.194044,20.935757,3a,75y,354.12h,75.09t/data=!3m4!1e1!3m2!1sVPExsdgWpscSur601kEGow!2e0

Miejsce akcji: Warszawa, Łopuszańska.
Opis zdarzenia: jechałem sobie na rowerze i stwierdziłem, że nie będą go taszczył po schodach w górę i w dół tym bardziej, że miałem buty SPD. Przejazd jest bezpieczny bo po dwóch stronach jest przystanek SKM, na których pociąg się zatrzymuje. Ale oczywiście dzielni strażnicy musieli się zasadzić
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Jadę do Centrum, przy Filtrowej jakiś gościu gania #strazmiejska do interwencji do każdego źle zaparkowanego auta. Godzinę czy półtorej potem wracam i widzę tego samego gościa 200 metrów dalej z tymi samymi strażnikami. Czy spotkałem #bosky? #warszawa
Nie miał kamer.
Pierdoła straszna, agresywnie się awanturuje jeszcze...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie mircy, wracałem dzisiaj samochodem i akurat jechałem przez jakąś "śnieżną burzę" bo ze słonecznej pogody nagle zaczął poziomo zapieprzać śnieg, więc skupiłem się głównie na drodze, bo mimo że dwa pasy w jedną stronę, to jednak warunki nie zachwycały- zauważyłem, że na łuku stoją złodzieje z radarem, jednak nie wydawało mi się, że jechałem jakoś specjalnie szybko, to jak ich mijałem widziałem, że wskazówka prędkościomierza była na 60km\h, pytanie tylko, czy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Emill: No oczywiście ty pewno wysiadasz i przpychasz wóz, nawet jak za ludzie jadący za tobą wjeżdżają ci w dupę- przez takich jak ty są właśnie kolizje i korki, bo ludzie jadą spokojnie ze stałą prędkością i nie wariują a nagle trafiają na takiego spanikowanego, co wlecze się 30, bo pada...
Poza tym nie była to jakaś wąska jednopasmowa uliczka z samochodami po bokach, tylko dwupasmowa aleja z szerokimi pasami
  • Odpowiedz
Uwielbiam niedouczoną straż miejską, która za wszelką cenę chciała mi dać mandat pod lidlem... za nieprawidłowe parkowanie...na drodze wewnętrznej bez oznaczonej strefy zamieszkania/ruchu... ;) Tak, sami zaparkowali w sposób niewłaściwy... Ochroniarz podniecony motzno bo pierwsza jego akcja w życiu... straż miejska smuta motzno bo wyciągam blachę... Upomniana straż miejska postanowiła mnie jednak spisać i upomnieć, ja również spisałem strażników i upomniałem...

#niewiemjaktootagowac #strazmiejska #smuteczek #niktniewiejakpracowac
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dordzes: Jeszcze nigdy nie miałem okazji dać mandatu za picie piwa, czy opalaną lufkę - to drugie, o ile nikt nie miał za dużo przy sobie zwyczajnie darowałem... Nie można być hipokrytą...:)
  • Odpowiedz