Miejsce akcji: Warszawa, Łopuszańska.
Opis zdarzenia: jechałem sobie na rowerze i stwierdziłem, że nie będą go taszczył po schodach w górę i w dół tym bardziej, że miałem buty SPD. Przejazd jest bezpieczny bo po dwóch stronach jest przystanek SKM, na których pociąg się zatrzymuje. Ale oczywiście dzielni strażnicy musieli się zasadzić























Od blisko 20 lat jak tutaj mieszkam na osiedlu gdzie są wąskie jednokierunkowe auta blokują chodnik po jednej stronie, zostawiając wolny dla pieszych po drugiej.
Dziś dostałem od smutnych panów z SM wezwanie za popełnienie wykroczenia. Ja jak i każdy kto ośmielił się posiadać samochód. Miejsc parkingowych na osiedlu myślę że z 10 na 5 bloków reszta parkuje na chodniku. Oczywiście tak żeby nie zasłaniać przejść,