Nie rozumiem trochę podejścia ludzi do #skullandbones żeby porównywać do AC BF i aż tak tą część gloryfikować, znaczy sam uwielbiam Black Flag ale od kiedy zagrałem w Odyssey to przekazałem jej koronę, szczególnie biorąc pod uwagę fakt że klimat rajskich wysp jest cudowny w Odyssey i sterowanie statkiem i atakowanie innego statku jest lepsze niż w BF.
Ja bym najlepiej w ogóle tego nie porównywał do Assassina tylko szybciej
Ja bym najlepiej w ogóle tego nie porównywał do Assassina tylko szybciej





































@supra107: Ale można sobie pada podpiąć i wtedy robi się w miarę ok (na tyle na ile czołgowe sterowanie w ogóle może być ok).
Jest też "nowoczesne" sterowanie w tej nowej