@Gall1916 Mam doświadczenie dwukrotne. Mogę polecić ten sklep. Jedno z zamówień to było zamówienie w 24h. Ale co z tego, że oni wyślą na drugi dzień jak poczta ci to będzie dostarczać 10 dni ( ͡º ͜ʖ͡º) No ale to nie sklepu wina.
  • Odpowiedz
@TavexPL: Okej to to mamy wytłumaczone. To teraz załóżmy dwie hipotetyczne sytuacje. Paczka przychodzi i opakowanie jest uszkodzone, otwieram przy kurierze, a monety nie ma co wtedy zrobić i druga sytuacja odbieram paczkę, bo jest ok sprawdzam potem monetę, a nosi jakieś niepożądane ślady bądź jest w jakimś stopniu uszkodzona co wtedy mogę zrobić? Trzeciej sytuacji nie opisuję, bo jest po prostu okej ;)
  • Odpowiedz
@SPRANTKILL
1. Paczka jest ubezpieczona, więc wyślemy monetę ponownie albo zwrócimy pieniądze.
2. Reklamacje co do produktów rozpatrujemy indywidualnie, ale jeszcze nam się nie zdarzyła taka sytuacja. :)
  • Odpowiedz
Panowie. Kupiłem 800 akcji Hecla i jestem 500usd in plus. Sprzedać czy trzymać? Na 17usd oz są wyceniane wyżej niż przy srebrze 19usd oz (ostatnio).

#srebro
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co sądzicie o monecie $5 Niue 2019 Witcher? Mennica Gdańska robi 2000 sztuk a tylko 700 ponoć ma być na rynku. Niestety nie zł a dolar Niue. Jak myślicie, warto żeby sprzedać z zyskiem? Czy specjalnie teraz pompują hype na to? Zero.info w zagranicznym necie.

#inwestowanie #numizmatyka #monety #srebro #wiedzmin
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SanczezG: masz kalkulator to sobie policz ile srebro z tej monety jest warte. Ta mennica a tym bardziej kraj nic nie znaczą wśród kolekcjonerów. Zwykłe wyciaganie kasy od januszy. Mówię poważnie żebyś zapytał za ile od Ciebie odkupią to poznasz jej prawdziwą wartość. Obstawiam między 200-500zł
  • Odpowiedz
Czy jest sens inwestować około 500zł w złoto o srebro? Chce kupić trzy srebrne monety 1 oz i jedną złotą 1g na początek. Chce systematycznie lokować coraz więcej bo na zus nie moge liczyć xD
#inwestycje #zloto #srebro
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie najbezpieczniej, niedrogo z wysyłką lub stacjonarnie w Szczecinie kupię złoto, srebro lub inne metale inwestycyjne? Co teraz warto kupić: sztabki, monety (jakie?)? Co polecacie a co odradzacie? Na co zwrócić uwagę, czego się wystrzegać? Jakieś porady dla osoby, która dopiero zaczyna swoją "przygodę" z inwestowaniem?
#inwestycje #zloto #srebro #ekonomia #szczecin
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@cr_7: teraz złoto w ETF, ale żałuję, że wówczas nie obkupilem się więcej w monety. Kurla, przecież brałem po jakieś 70 zł za uncję. :/
  • Odpowiedz
  • 2
@BaronGaultier na allegro czasem trafiają się sztabki. U dilerów, np 79th element, trader21 pracuje nad portalem gdzie skupi bezpośrednio kupujących że sprzedającymi, taki Tinder, miał być w grudniu, ale będzie obsuwa chyba
  • Odpowiedz
Mireczki, chciałbym zacząć swoją przygodę z inwestowaniem w #etf - jak na razie mam dość skromny kapitał (ok. 500 zł), chciałbym go zainwestować np. w ETF-y Zürcher Kantonalbank oparte na srebrze.

Czy poleciłby ktoś jakiegoś brokera, który umożliwia kupowanie niewielkich ilości ETF-ów, bez konieczności angażowania znaczących funduszy (dla początkującego inwestora, czy raczej osoby aspirującej do tego, aby inwestorem zostać ( ͡° ͜ʖ ͡°) )?
#inwestowanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skarb blisko 300 srebrnych monet z pierwszego tysiąclecia n.e. odkryto na Pomorzu (GALERIA) Link do znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5163543/skarb-blisko-300-srebrnych-monet-z-pierwszego-tysiaclecia-n-e-odkryto-napomorzu/

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii - tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii lub zaplusuj ten komentarz, bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

#historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #monety #skarb #srebro #numizmatyka #poszukiwacze #
Zwiadowca_Historii - Skarb blisko 300 srebrnych monet z pierwszego tysiąclecia n.e. o...

źródło: comment_iaJ5EqjtTsrwn2Y0hsFCeM5zY9xTNtZV.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Minusem fizycznego srebra jest VAT. Czyli dopiero po wzroście o 23% wyjdziesz na plus. Zdzierstwo. Pod tym kątem złoto jest o niebo korzystniejsze.
  • Odpowiedz
@tank_driver: Takie "podobno" to wiesz.. myślenie życzeniowe trochę. Aczkolwiek istnieje bardzo duża szansa że poleci o wiele wyżej ponieważ na srebrze od dawna była stagnacja a z racji ze jest to mały rynek w porównaniu ze złotem to jak zaczyna się ładować kapitał w ten rynek to o ruchy na nim łatwiej spowodować. Gdybym mial większy kapitał to bym kupił z tysiąc uncji i potrzymał do następnej górki w okolicach
  • Odpowiedz