via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej Mireczki!
Mam do sprzedania etui do OnePlus 6T Sandstone. Oryginalne, zakupione u producenta. Jeśli ktoś chciałby zakupić to proszę o propozycje cenowe pod komentarzem w formie licytacji. Ostatni komentarz w dzisiejszym dniu z najwyższą kwotą wygrywa. Koszty wysyłki po mojej stronie.
#oneplus #oneplus6t #sprzedam #cebuladeals
crazybiker - Hej Mireczki!
Mam do sprzedania etui do OnePlus 6T Sandstone. Oryginalne...

źródło: comment_8wH1opQcFOhWNi46YFMRjFUs3qnosp4w.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@asooo więcej nie schodze, popatrzyłem ceny i faktycznie przesadzałem mocno, min 2500 inaczej czekam do września na nowego iPhone ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Nikt nie chciał za 140ziko trylogii metro to może ktoś chętny kupić je za stówkę?
Trzy kody na wersje cyfrowe: Metro Exodus, metro 2033redux, metro last light redux.
Dostałem je razem z konsolą, a nie mam ochoty w nie grać.
#konsole #gry #xboxone #sprzedam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jewish_Power_Gas: Mam MSI 970a-g46 . Ma już kilka lat więc myślę, że cena w okolicach 80 pln +kw będzie adekwatna. Powody jej niedawnego zdemontowania możesz przeczytać w moim ostatnim wpisie na mikro.
Cena mocno niższa od ofert allegrowych z powodu tego, że miałem zamontowane ciężkie chłodzenie i jest widoczne wygięcie laminatu w górnej części. Nie powodowało to żadnych nieprawidłowości ale jest i wydaje mi się to istotną wiadomością. Pełna specyfikacja
  • Odpowiedz
Mirki z #pcmasterrace w razie awarii sprzętu nie działajcie pochopniebo można pójść z torbami.

tldr:
! padła mi pamięć ale jej nie sprawdziłem, przez to bezmyślnie zakupiłem nową płytę i procek.

Teraz #coolstory. Padł mi komp. W zasadzie bez zastanowienia zamówiłem nową płytę - bo z mojej praktyki wynikało, że procesory (w tym przypadku FX6300) praktycznie teraz nie padają a resztę pobieżnie sprawdziłem. Nowa płyta jednak nie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wittorio007: No trochę smutłem przy tych diagnozach xD I potem też smutłem przy kupowaniu nowego 4300 za 210. Usprawiedliwienia nie ma, z------ś i płacisz za to ¯\_(ツ)_/¯ Ale lekcja na przyszłość jest.

Tak szczerze to lepiej by było sprzedać te nowe podzespoły jako nowe - testowane.
  • Odpowiedz
@kepak: Zgadzam się. Ja od 2 lat mam Onkyo TX-8270 i jest kozacki. Miałem też Dual DT 250 USB, ale oddałem to w p---u, bo sam plastik. Teraz czaje się na Unitra Daniel od mojego ojca :D.
  • Odpowiedz
#sprzedam #zamienie #perfumy

Hej mirki.
Mam na sprzedaż poniższe perfumy. Byłby ktoś zainteresowany? Możliwa też wymiana na coś ciekawego ( ͡º ͜ʖ͡º)

Al haramain L'aventure Knight (klon Creed
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach