Mam pomysł na Polską wersję gry #ingress. Kominy to portale. Zgłoszenie portalu to wysłanie zdjęcia do WIOŚ. Zamiast "Deploy Resonator" będzie "dosyp śmieci".
Na stronie https://ranking-oczyszczaczy.pl/#ranking polecają Xiaomi Purifier 2. Xiaomi Purifier Pro to wielka kolumbryna i ma dużą moc. Najpewniej ustawiałbym go jednak w salonie lub sypialni, czy przy otwartych drzwiach wówczas będzie to filtrować z obu pomieszczeń? Bo jak nie to najprawdopodobniej kupiłbym
Wrzesień zamknięty wynikiem 320 km ze średnim tempem 4:58 min/km ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ więc październik czas zacząć! Choć o 5 rano na zewnątrz było 0°C, to wiatru brak... więc krótkie ciuchy + czapka. A że rześko, bezwietrznie i #krakow to i #smog oraz test nowej maski. I muszę przyznać,
@enron: i to jest porządny sprzęt a nie jakieś pseudosportowe pseudomaseczki
@RoastieRoast: @pestis: tak szybko podsumowując: 1. maska jest dobrze regulowana, można sobie precyzyjnie ustawić jak mocno przylega 2. szczelność maski można banalnie sprawdzić, zdejmując filtry i próbując oddychać po zasłonięciu otworów. Owszem, nie da się oddychać ( ͡°͜ʖ͡°) W masce "antysmogowej" nie masz pewności, czy odpowiednio przylega do twarzy. 3. W masce
Wczoraj poszło pierwsze zgłoszenie na straz miejską bo ktos zadymił cała Kostuchnę. Jestem ciekaw czy w ogóle doszło do interwencji. Niestety trochę późno zrobiłem foto ale kto wracał z mszy o 18 ten poczuł ;) #smog #katowice coś zdjęcie obróciło...
@radwoc: kompletnie różna, LookO2 to urządzenie pic rel lub podobne, które mierzy poziom co chwilę, więc jak akurat zawieje odpowiednio na balkon temu kto to kupił, to wyniki są takie wysokie, a WIOŚ to całe stacje jak na Koszyka
Kominy to portale.
Zgłoszenie portalu to wysłanie zdjęcia do WIOŚ.
Zamiast "Deploy Resonator" będzie "dosyp śmieci".
#smog #heheszki