Xiaomi OLED Display Smart Air Purifier 2S
Cena: 149.99$ (548.97zł) | Najniższa cena: 149.99$ z dnia 12-09-2018
Kupon: GB-APXM2S

---------------
#chinskacebulakupony - Obserwuj tag, jeśli chcesz widzieć więcej takich promocji.

Zapraszam również do:
Grupy na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/686487848228753
Tagu ChinskaCebula - https://www.wykop.pl/tag/chinskacebula
Strony na Facebooku - https://www.facebook.com/ChinskaCebula

* Najniższa cena w sklepie Gearbest.com zanotowana przeze mnie od czerwca 2017r.

#chinskacebulaxiaomi

Pobierz
źródło: comment_lcyNfxPdOwTmzPNYWG8Am2pwBnK2erSR.jpg
Tak mnie dziwy że tak wszędzie narzekają na smog a np w takim Gdańsku jest pełno bloków, głównie tych trochę starszych jak np. na starym chelmie gdzie wszędzie wkoło jest podłączone centralne ogrzewanie a np w starszych blokach dosłownie obok już go nie ma. Nie lepiej by było podciągnąć centralkę do tych bloków i niech ludzie sami sobie zrobią podłączenie, zawsze to lepsze niż palenie w piecach węglem.
#gdansk #smog
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nairoht: jezeli są rozumni, to stosują maseczkę spełniającą normy dla środków ochrony indywidualnej, która np za dwa złote oferuje poziom ochrony FFP1, a za sześć poziom FFP3 i do tego zawór wydechowy. Tylko wygląd malo fancy, taki jak ROBOTNIK jakis.
ma uniwersalne wymienne filtry?


@Reepo: tak, 3 rodzaje

Btw jak oceniacie urządzenie, warte ceny, czy słabo działa?


tak, tak, zwłaszcza jak kupisz za 100-120$ z Chin
Mam problem mirki. Nie mam pojęcia jak odprowadzić powietrze z odpowietrznika, żeby się nie skraplało na suficie. Odstęp to chyba mniej niż 1 cm, nie wcisnę żadnego wężyka, jakoś to zabudować czymś wodoodpornym? Może owinąć jakoś folią aluminiową i dopiero skierować powietrze do wężyka, a potem zapianować?

@kurzi5 @dziecielinapala @kibiklops @Solitary_Man @OldNoob @Silikon @Serv_HVAC @anty-fronda @nintendo89 @kocha_to_poczeka @Juzef @kijek_samobijek @Basteq @jaceks653 @tRNA @rumun6925 @Trelik @Fafnucek @PanKracy582
#ogrzewanie #zima #smog
Pobierz
źródło: comment_oEqiJ8kyPnmtgvHErUXZJns3xkPBKRtY.jpg
@goothic: odpowietrznik musisz wykręcić i założyć tam kolano wz 90°. Do kolana przykręcasz kawałek rury. Na końcu rury dajesz zawór. Od teraz odpowietrzanie przeprowadzasz ręcznie. Woda kotłowa po odgazowaniu już nie bombluje wcale więc odpowietrzasz asekuracyjnie raz na miesiąc/dwa/trzy.
Zrobiło się zimniej więc kochani współobywatele zaczęli palić śmieci i zaczyna się powoli #smog

Ktoś ma jakieś doświadczenia z #xiaomi Air Purifier 2S? Zastanawiam się czy warto dopłacać do wersji 2S w porównaniu do zwykłej 2, szczególnie, że Air Purifier 2 jest w oficjalnej dystrybucji z gwarancją dystrybutora a 2S tylko w jakichś mniej znanych sklepach z ich gwarancją.
@daczka92: U mnie straż nie pomoże, bo smog leci z ościennych miejscowości. Rodzina za to zgłaszała gościa kilka domków dalej na straż w zeszłym roku i nic to nie dało. Nie wiadomo nawet, czy faktycznie zrobili interwencję.