Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Oho, czyżby pierwszy jesienny #smog w #jeleniagora ?
18
Smog wrócił do Rybnika. Norma przekroczona o 600 procent!

- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@losiu20: drogówka powinna takich wylapywac
Tak mnie dziwy że tak wszędzie narzekają na smog a np w takim Gdańsku jest pełno bloków, głównie tych trochę starszych jak np. na starym chelmie gdzie wszędzie wkoło jest podłączone centralne ogrzewanie a np w starszych blokach dosłownie obok już go nie ma. Nie lepiej by było podciągnąć centralkę do tych bloków i niech ludzie sami sobie zrobią podłączenie, zawsze to lepsze niż palenie w piecach węglem.
#gdansk #smog
#gdansk #smog
@LinQ: miasto ma ważniejsze problemy:
https://www.wykop.pl/wpis/35479737/adamowicz-siegnal-po-ostateczne-srodki-w-celu-zdob/
https://www.wykop.pl/wpis/35479737/adamowicz-siegnal-po-ostateczne-srodki-w-celu-zdob/
@LinQ: nie no napewno nikt wcześniej na to nie wpadł, słowo klucz - pieniądze
- 5
#krakow #smog #alarmsmogowy
Jeden chłodniejszy dzień i już widziałem rano ludzi w maseczkach lel
(16 µg/m³ xD)
Jeden chłodniejszy dzień i już widziałem rano ludzi w maseczkach lel
(16 µg/m³ xD)
@nairoht: jezeli są rozumni, to stosują maseczkę spełniającą normy dla środków ochrony indywidualnej, która np za dwa złote oferuje poziom ochrony FFP1, a za sześć poziom FFP3 i do tego zawór wydechowy. Tylko wygląd malo fancy, taki jak ROBOTNIK jakis.
@Matemit: #!$%@? ci do tego czy ktoś chodzi w masce czy nie
20
Stolica SMOGu Kraków, dzień jak codzień w Hucie.

- 3
- #
- #
#smog koniec sielanki kurła. Od zera do toksycznej chmury w parę godzin.
2
Zanieczyszczenie powietrza zwiększa ryzyko demencji?

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Mireczki,
Czy ktoś z Was korzysta z oczyszczacza powietrza Electrolux EAP300? Co o nim sądzicie? Jak często trzeba wymieniać filtry i ile kosztują?
Z góry dzięki! #oczyszczaczpowietrza #oczyszczacz #electrolux #smog
Czy ktoś z Was korzysta z oczyszczacza powietrza Electrolux EAP300? Co o nim sądzicie? Jak często trzeba wymieniać filtry i ile kosztują?
Z góry dzięki! #oczyszczaczpowietrza #oczyszczacz #electrolux #smog
- 2
Hej, czy któryś Mirek lub Mirabelka składała wniosek na program „czyste powietrze”? #kiciochpyta #czystepowietrze #smog
- 8
Mam problem mirki. Nie mam pojęcia jak odprowadzić powietrze z odpowietrznika, żeby się nie skraplało na suficie. Odstęp to chyba mniej niż 1 cm, nie wcisnę żadnego wężyka, jakoś to zabudować czymś wodoodpornym? Może owinąć jakoś folią aluminiową i dopiero skierować powietrze do wężyka, a potem zapianować?
@kurzi5 @dziecielinapala @kibiklops @Solitary_Man @OldNoob @Silikon @Serv_HVAC @anty-fronda @nintendo89 @kocha_to_poczeka @Juzef @kijek_samobijek @Basteq @jaceks653 @tRNA @rumun6925 @Trelik @Fafnucek @PanKracy582
#ogrzewanie #zima #smog
@kurzi5 @dziecielinapala @kibiklops @Solitary_Man @OldNoob @Silikon @Serv_HVAC @anty-fronda @nintendo89 @kocha_to_poczeka @Juzef @kijek_samobijek @Basteq @jaceks653 @tRNA @rumun6925 @Trelik @Fafnucek @PanKracy582
#ogrzewanie #zima #smog
- lubie-sernik
- tRNA
- OldNoob
- konto usunięte
- Trelik
- +3 innych
@goothic: a jak dasz mały wentylator?
- 1
Zrobiło się zimniej więc kochani współobywatele zaczęli palić śmieci i zaczyna się powoli #smog
Ktoś ma jakieś doświadczenia z #xiaomi Air Purifier 2S? Zastanawiam się czy warto dopłacać do wersji 2S w porównaniu do zwykłej 2, szczególnie, że Air Purifier 2 jest w oficjalnej dystrybucji z gwarancją dystrybutora a 2S tylko w jakichś mniej znanych sklepach z ich gwarancją.
Ktoś ma jakieś doświadczenia z #xiaomi Air Purifier 2S? Zastanawiam się czy warto dopłacać do wersji 2S w porównaniu do zwykłej 2, szczególnie, że Air Purifier 2 jest w oficjalnej dystrybucji z gwarancją dystrybutora a 2S tylko w jakichś mniej znanych sklepach z ich gwarancją.
@buggeer: w takiej sytuacji to lepiej skorzystać z innego urządzenia od xiaomi np cos z serii redmi albo mi. Wybieramy tam numer na straz miejska i zglaszamy ;). A tak serio to sam poluje na oczyszczacz.
@daczka92: U mnie straż nie pomoże, bo smog leci z ościennych miejscowości. Rodzina za to zgłaszała gościa kilka domków dalej na straż w zeszłym roku i nic to nie dało. Nie wiadomo nawet, czy faktycznie zrobili interwencję.
0
Czyste powietrze, czysty zysk. Ale czy także dla najbiedniejszych?

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
564
Dlaczego na Słowacji nie ma smogu?

- 127
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Ze względu na zbliżający się sezon grzewczy przypominam, że to nie smogu, lecz szatana należy się bać.
#bekazkatoli #smog
#bekazkatoli #smog

- Lipathor
- KolejnyWykopowyJanusz
- lakukaracza_
- saakaszi
- Bemiko
- +14 innych
6
Raport NIK: Najbardziej zanieczyszczone miasta w poszczególnych województwach

- 2
- #
- #
- #
- #
- #



















Cena: 149.99$ (548.97zł) | Najniższa cena: 149.99$ z dnia 12-09-2018
Kupon: GB-APXM2S
---------------
#chinskacebulakupony - Obserwuj tag, jeśli chcesz widzieć więcej takich promocji.
Zapraszam również do:
Grupy na Facebooku - https://www.facebook.com/groups/686487848228753
Tagu ChinskaCebula - https://www.wykop.pl/tag/chinskacebula
Strony na Facebooku - https://www.facebook.com/ChinskaCebula
* Najniższa cena w sklepie Gearbest.com zanotowana przeze mnie od czerwca 2017r.
#chinskacebulaxiaomi