Duża zmiana w moim e-zyciu. Po jakichś 8-9latach odchodzę z #play, bo ta sieć stała się porażką. Po jakichś 4-5 latach odchodzę od iOS na rzecz androida. Pierwszy android od bodajże 2012. Jestem ciekaw jak to będzie. (ʘʘ)
#orange #telefony #smartfony #apple #lg #ios #android #chwalesie
e.....t - Duża zmiana w moim e-zyciu. Po jakichś 8-9latach odchodzę z #play, bo ta si...

źródło: comment_6KKFYrvEOzMigTVdiHsKTSKe2mDkNVY3.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sdik 1. Ładowarka sieciowa BlitzWolf® BW-S5, Quick Charge 3.0, moc 18W, Qualcomm Certified chip, w cenie $6.99

Jaka opcje wysyłki wybrac?
  • Odpowiedz
Jaka opcje wysyłki wybrac?


@joski: Wiesz co, przedmiot nie jest drogi, więc jeśli nie zależy ci na czasie to wystarczy darmowa standard shipping. Powinna dojść za około miesiąc, jeśli po 60dniach nie dostaniesz przesyłki to wystarczy do nich napisać i wysyłają ponownie.
Jeśli chcesz mieć szybciej to najlepiej wybrać Priority Direct Mail za $2.46 - priorytetowa przesyłka, często dochodzą nawet za 10-15dni.
  • Odpowiedz
Dorwałem Nokię (bez żadnych nakładek producentów, czysty system) i chciałem sobie potestować Androida, bo coś ojcu chce kupić jak mu się znudzi Lumia 930.

Telefon zamulał już od pierwszych chwil po włączeniu (bez żadnych apek!). Kurde, po resecie fabrycznym telefon mulił bardziej niż 4-letni srajfon 5s.

No ale dobra, dam szanse. O, wyskoczyło info o aktualizacji systemu. To pewnie pomoże, sprawdźmy.

No
advert - Dorwałem Nokię (bez żadnych nakładek producentów, czysty system) i chciałem ...

źródło: comment_Pbhx4r5pJuYLYz4nu4LS7HlcqeqrgZc5.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałem sobie potestować Androida

Nokia 3

@advert: No spoko, to jak będziesz testował iOS to kup iPhone'a 3g XD
O co ty masz #gorzkiezale? XD
Kupiłeś telefon z najniższej półki i narzekasz, że ci się zacina.
Równie dobrze możesz narzekać, że Twój Fujitsu Siemens Amilo Pi no troche klatkuje przy windowsie. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Który wybrać?

Sony XperiaTM E5

HTC Desire 650

Huawei

Który wybrać?

  • Sony XperiaTM E5 11.1% (1)
  • HTC Desire 650 0% (0)
  • Huawei P8 Lite 88.9% (8)

Oddanych głosów: 9

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozwolę sobie zawołać szereg tagów, bo pytanie jest raczej ogólne. Mam dwa problemy, które mnie nurtują:
1. Pierwsze - robienie zdjęć z lampą błyskową, w etui / kaburze. Jak sobie z tym radzicie? Wszystkie telefony jakie do tej pory miałem powodują, że etui odbija flesha od etui, przez co zdjęcia są przebielone. Wyciągacie za każdym razem z opakowania, czy kupujecie coś naprawdę szeroko wyciętego wokół lampy?

2. Zdarza się Wam, że telefon
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałem kupić jakiś tani smartfon, którego nie będzie mi szkoda zniszczyć/zgubić.
Zastosowanie to podstawowy pristy internet, przeglądanie PDF, poczta, rozmowy, okazjonalne zdjęcia tekstu (a więc autofokus) i podstawowe aplikacje typu Jakdojade/bank. Żadnych gierek, pewnie nawet Facebooka nie odpalę ;-).

Raczej polska dystrybucja - z Chin nigdy nie zamawiałem, a jeśli wpadnie się z VATem to wygląda na to, że telefon jest tylko nieznacznie tańszy (i nie ma gwarancji). Chyba, że jest coś naprawdę wartego
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@FrasierCrane Koledze poleciłem tego Xiaomi 4A i kupił z Polski z fakturą VAT na firmę, jest zadowolony. Używa telefonu dokładnie do tego samego co Ty. Ja używam Redmi Note 4 (nie 4X, bo 4X nie ma pasma B20 co przydaje się poza miastem) i też jestem zadowolony. W Twoim przypadku imho nie ma sensu dopłacać, w razie czego będzie mniej szkoda kasy gdyby się zbił czy rozpadł ;)
  • Odpowiedz
  • 1
Mireczki, doradzicie jakiś telefon, który:
- ma wytrzymała baterię (ok 3500)
- zwiększoną odporność (ip68+może normy militarne), ALE nie jest to pancerny smartfon typu Cat
- androida 7.0
- nie jest flagowcem najdroższych marek za 3k wzwyż

Na
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ma ktoś pare dead pixeli na smartfonie (takim z dość dużą gęstością pixeli), wkurza to? czy idzie się przyzwyczaić i jest zupełnie niezauważalne?
Myślę cały czas o kupnie takiego w super stanie jedyny minus - kilka dead pixeli...

#telefony #smartfon #smartfony #android
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#telefony #smartfony #play Słuchajcie nigdy nie korzystałem z internetu w telefonie bez wifi. Na ile wystarcza pakiet 1 gb ? Bede przeglądał neta rózne fora blogi i moze posłucham muzyki z youtube ewentualnie jakiś filmik uploadne. Potrzeba mi coś na 5 dni.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach