Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mq1: Skorzystaj z simlock.pl albo podobnych stron, czasem minimalnie drozej ale bez zbednego j-----a sie z salonami, infoliniami itp.
  • Odpowiedz
@mq1: Orange to shit, ich internet to dno, mieszkam na przedmieściach i max co mi mogą zaoferować to 10Mb/s przestarzałymi liniami które się psują 3 razy w miesiącu XD. Abonament nie lepszy. Za każde połączenie żeby zgłosić awaria płace ok 3-4 zł extra do abonamentu, wiec w praktyce z tego umówionego 40zl zazwyczaj wychodzi 50. Nie naliczaja mi opłaty jeśli dzwonię przez gowniana aplikacje „Mój Orange”, ale to się często
  • Odpowiedz
Witam serdecznie w tagu #chinskieznizki

Zapraszam na kolejną porcję zniżek i kodów rabatowych z #banggood

1. Smartfon LeTV Leeco Le Pro3 Elite X722, Snapdragon 820, ekran 5.5", 4GB RAM, 32GB ROM w dobrej cenie $151.80 z kodem rabatowym 12BGLEX722
Dodatkowo możliwa przesyłka Priority Direct Mail która mocno obniża prawdopodobieństwo naliczenia VAT za jedyne $1.71! Warto skorystać z tej formy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam,
Zamierzam kupić nowy telefon, zastanawiam się między 3 poniższymi modelami:
-moto g5s plus
moto z1 play
-samsung j7 2017
Liczy się dla mnie przede wszystkim jakość wykonania(wytrzymałość) oraz bateria. Zależy mi na 5,5 cala z fullhd.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki jaki telefon w granicach 600-800 zł?
używany głównie do messengera i Facebooka, przeglądania internetu, oglądania filmów na YouTube
Póki co myślę coś o jakimś Samsungu ale się nie znam więc nie wiem. Ktoś coś?
#telefony #smartfon #smartfony #samsung
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej. Bardzo szybkie pytanie:

Huawei P9
Huawei P10 Lite
Huawei Mate 10 Lite

Który
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakieś pół roku mam smartfona Xiaomi Redmi 4A i zastanawiam się, czy to prawda z tą baterią, że ona może nawet 2 dni trzyma, ale mi trzyma 20 godzin maksymalnie. Nie uważacie, że oni trochę czarują z tą baterią, że niby taka niby zarąbista,a jak przychodzi co do czego to to kurcze nie do końca jednak jest prawda chyba. Co sądzicie, posiadacze xiaomi? #tech #smartfony #xiaomi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szalona_ja: jesli uzywasz facebooka i messengera - proponuje przejsc na wersje lite obu appek.
Sugerujesz tez w zaplanowanych zadaniach czy jak to sie teraz nazywa. Ustawic w nocy zeby na telefonie dzialala tylko siec 2G do dzwonienia a reszte wylaczyc.
  • Odpowiedz
Mirki potrzebuje kupic dwa telefony.

1) Cos "biznesowego" czyli telefon do pisania smsow i tozmow telefonicznych, musi byc niezawodny i bateria musi sporo trzymac. Budzet: 300zl

2) Cos nowszego, co obsluzy internety, jutuby, snapchata itd. Budzet ok 1000zl

Kwestia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam serdecznie w tagu #chinskieznizki

Zapraszam na kolejną porcję zniżek i kodów rabatowych z #banggood

1. Słuchawki bluetooth Xiaomi Sport, wodoodporność IPX4, Bluetooth V4.1, waga 17,8g, zasięg 10m w dobrej cenie $16.24 z kodem rabatowym 9c2e15 (zazwyczaj kosztują ponad $25)
Zapasowy kod 893105 (obniża do
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #xiaomi co polecacie do backupu danych z wszystkich aplikacji tak aby po postawieniu telefonu na nowo chodziły tak samo?

Muszę postawić bo niestety bawiąc się ustawieniami ukrytymi ustawiłem częstotliwości GSM na USA i teraz nie mam możliwości dzwonienia.
#smartfony
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam serdecznie w tagu #chinskieznizki po krótkiej przerwie

Zapraszam na kolejną porcję zniżek i kodów rabatowych z #banggood

1. Power bank Xiaomi 2C 20000mAh, model PLM06ZM, 2x wyjście USB, waga 358g, kolor biały, wsparcie dla Quick Charge 3.0 w świetnej cenie $20.39 z kodem rabatowym 32bp2xm
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spodobał mi się telefon rugged Doogee S60. Używał go ktoś? W teorii fajnie się prezentuje, byłem już na niego zdecydowany, opinie niemal same pozytywne, no ale z drugiej strony nie jest ich jakoś dużo, stosunkowo nowy telefon i pewnie trochę niszowy. Plus szukając więcej opinii można znaleźć sporo negatywnych wpisów o samej marce Doogee. Ma ktoś z nią jakieś doświadczenia? Chiński szmelc? Problemy z software czy aktualizacjami? Czy może coraz lepsze smartfony
SnikerS89 - Spodobał mi się telefon rugged Doogee S60. Używał go ktoś? W teorii fajni...

źródło: comment_E7k1WeAVyrFJl8H4DF0IUbvUn3seJ4SN.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SnikerS89: @uabit: Odradzam model S20, fajnie się prezentuje ale po pół roku odkleiło mi się gumo-tworzywo, niby miał być pancerny, zgłosiłem do Gearbesta i mnie elegancko odprawili z niczym :)
  • Odpowiedz