Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Czarny_Klakier: s10e ostatnio na amazonie był za 520. Ewentualnie P30 w Polsce jest za 1800zł na Allegro, nie wiem ile na Amazonie.
- 0
@Czarny_Klakier: Nokia 8.1
>> Kabel typu Lightning do iPhone od Ugreen << od 19 zł.
Jest to kabel typu Premium, z Certyfikatem MFi wspierający szybkie ładowanie.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #cebuladeals #kodyrabatowe #promocje #iphone #apple #ios #telefony #smartfony #ugreen #technologia
Jest to kabel typu Premium, z Certyfikatem MFi wspierający szybkie ładowanie.
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #cebuladeals #kodyrabatowe #promocje #iphone #apple #ios #telefony #smartfony #ugreen #technologia
źródło: comment_fXvYO0cIy0tn5tBzOKac9pBuHz76QWCe.jpg
Pobierz@koku: Wyprowadzę z błędu. Kupiłem 15 kabli za jednym razem tej firmy. Do tej pory działają wszystkie. Testowane od iP 5 do XS Max - iOs 10 do 12.4i ładują 2.4A. Jakościowo są zdecydowanie lepsze od Apple.
źródło: comment_soCIIFwOvFUNclzICbhVDMegXZ8rC4Dt.jpg
Pobierz- 1
@koku: Nie wiem ile Ugreen płaci dla Apple, ale faktem jest to że wszystkie kable jakie robią są prima sort ;)
Mircy, mam problem z moim #xiaomi redmi note 5. Ekran aplikacji, którą swoją drogą już odinstalowałem, "nachodzi" na inne. Wygląda to jakby ekran z widokiem tej apki "odcisnął" się na wyświetlaczu i w niektórych momentach widać elementy tego ekranu na innych aplikacjach. Miałem już podobna sytuację wcześniej ale wtedy wystarczył restart telefonu, a teraz to już nie pomaga. Odinstalowałem apkę, wyczyściłem systemowym programem, CCleaner'em i kilkukrotnie włączałem i wyłączałem telefon.
@anihilator3000: nie kojarzę nic takiego, a przynajmniej na poziomie. raczej właśnie kanały na jutubie i lecisz po recenzjach/porównaniach i tak podejmujesz decyzje. na polskim jutubie dają radę nieantyfan/nawrowski/mobzilla/pirzu/pisarski
>> Ugreen szybka ładowarka z Quick Charge 3.0 << ~ 32 zł
Szybka i bezpieczna (z wieloma zabezpieczeniami ładowarka do smartfona/tableta 18w)
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #zakupyzchin #smartfony #telefony #quickcharge #szybkieladowanie
Szybka i bezpieczna (z wieloma zabezpieczeniami ładowarka do smartfona/tableta 18w)
#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #zakupyzchin #smartfony #telefony #quickcharge #szybkieladowanie
źródło: comment_6D1OBFg6oVTUzfWcK6yqEGu8d6ChrlZC.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 0
Obserwuj tag---> #prostozchin po więcej ciekawych przedmiotów z Chin
Zdechł mi telefon. Samsung S7. Dziwnie zachowywał się od paru tygodni. Randomowe restarty, zwiechy. Wczoraj siedząc w autobusie wysunął mi się z kieszeni i upadł między ścianą a fotelem, ok. 10, 15 cm. Na lewy bok, w etui.
No i nagle freezy, restarty, przegrzewanie się.
Ktoś wie co mu jest? Strzelam na płytę główną. Znalazłem ofertę wymiany na używaną za 400zl. Moim zdaniem nie opłaca się. Kurde, mój 7 letni iPhone 4s
No i nagle freezy, restarty, przegrzewanie się.
Ktoś wie co mu jest? Strzelam na płytę główną. Znalazłem ofertę wymiany na używaną za 400zl. Moim zdaniem nie opłaca się. Kurde, mój 7 letni iPhone 4s
- 0
@Sqbfd: dostałem ostatni Update zabezpieczeń na początku lipca bodajże.
No tak się wkurzyłem na jego działanie że już przeglądam oferty z iphonami...
No tak się wkurzyłem na jego działanie że już przeglądam oferty z iphonami...
konto usunięte via Android
- 0
@tomsgt ja mam s8 od 2 lat i już czuję, że zaczynają mu się zwiechy + bardzo wypalony ekran
https://download.lineageos.org/jfltexx
S4 wróciła na oficjalne wsparcie (。◕‿‿◕。)
#lineageos #smartfon #smartfony #informatyka #samsung #galaxys4 #s4 #gsm
S4 wróciła na oficjalne wsparcie (。◕‿‿◕。)
#lineageos #smartfon #smartfony #informatyka #samsung #galaxys4 #s4 #gsm
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@pumpkinguy: https://www.x-kom.pl/p/495028-smartfon-telefon-oneplus-7-pro-8-256gb-dual-sim-nebula-blue.html
+ Bateria + Szybkość działania + kilka pomniejszych a minusy 300 zł ponad budżet ;v
+ Bateria + Szybkość działania + kilka pomniejszych a minusy 300 zł ponad budżet ;v
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@pumpkinguy: problem polega na tym że nie ma czegoś takiego jak smartfon idealny - w każdym będzie jakieś "ale" które mniej lub bardziej będzie przeszkadzać.
- 0
mirki z #gsm #smartfony i #spam -ile można wziąć teraz za #huawei honor8pro czarny , używany,z wymienionym wyświetlaczem... ale który "puchnie"?
Nie wiem czy to wyświetlacz się odkleja, bo źle przykleili w serwisie... czy raczej bateria puchnie i go wypycha (tam jest body typu "miska z aluminium" więc od tyłu nic nie widać), w każdym razie jakieś 0.2mm na środku już odchodzi.
Nie wiem czy to wyświetlacz się odkleja, bo źle przykleili w serwisie... czy raczej bateria puchnie i go wypycha (tam jest body typu "miska z aluminium" więc od tyłu nic nie widać), w każdym razie jakieś 0.2mm na środku już odchodzi.
konto usunięte via Android
- 0
@hrumque zależy czy w takim stanie jak jest czy chcesz naprawiać. Ja ci mogę dać 200 w takim stanie jak jest, jeśli chcesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@KapitanTorpeda: to za miesiąc jak przyjdzie mi coś nowego to się odezwę
Zastanawiam się nad zakupem powerbank'u na 3 tygodniowy wyjazd za granicę. Prawdopodobnie będę intensywnie eksploatował aparat w telefonie, więc pewnie się przyda. I tutaj pojawia się pytanie - w co warto uderzyć? Coś od Xiaomi czy Green Cell Prime? Interesuje mnie coś o pojemności 10000mAh ;)
#powerbank #technologia #smartfony #ladowanie #xiaomi #greencell
#powerbank #technologia #smartfony #ladowanie #xiaomi #greencell
Kupiłem op7pro i mam pytanie, czy telefon przyjdzie z jakimś szkłem ochronnym czy trzeba samemu zainwestować?
#oneplus7pro #oneplus #telefony #smartfony #banggood
#oneplus7pro #oneplus #telefony #smartfony #banggood
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Tratarara: zamówiłem na stronie op i była oryginalna folia na szybie i silikonowy case
@Tratarara: Na op6 jechałem z oryginalną folią ponad rok więc daje radę.
LG się jeszcze liczy jako topowa marka wśród smartfonow? Przed laty ich urządzenia były na dobrym poziomie (choćby flagowa seria G) ale od jakiegoś czasu nie słyszę o jakimkolwiek telefonie od nich
#smartfon #technologia #telefony #smartfony
#smartfon #technologia #telefony #smartfony
@nihilistycznie: ostatnio dali g8 tylko LG równa się:
bajzel softwerowy (porzucanie wsparcia, absurdalnie długi czas oczekiwania na nowe andki czy security patche)
gimick ficzery
downgrade (chociażby szerokiego kąta)
afery z hardwerem (wyświetlacze chociażby i shake/grain)
bajzel softwerowy (porzucanie wsparcia, absurdalnie długi czas oczekiwania na nowe andki czy security patche)
gimick ficzery
downgrade (chociażby szerokiego kąta)
afery z hardwerem (wyświetlacze chociażby i shake/grain)
- 2
ja mu wjeżdżam z #xiaomi Redmi Note 2 (zanim były modne) i odpalam video w tylko FHD i tylko 120hz. Tak, średniak za 700zł z wyświetlaczem 120hz. Co prawda natywnie nie działało, ale lekkie mody w systemie śmigało aż miło.
@WilczyApetyt: Pewnie co najwyżej włączyłeś jakąś interpolację, a ekran nadal wyświetlał 60Hz.
18
Apple przyznaje: iPhone'y nas podsłuchują i wysyłają część rozmów z Siri...

Apple potwierdza, że niewielka część rozmów z asystentem głosowym Siri jest rejestrowana i wysyłana do zewnętrznych pracowników. Ci odsłuchują nagrania w celu poprawy działania inteligentnego asystenta.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
W tym wątku wpisujemy najładniejsze według was smartfony.
Według mnie najładniejszym był Nexus 4, prosty, mały, także szybki. Jedyną jego wadą były szklane plecki które szybko się tłukły ale za to miał niesamowite wsparcie społeczności która przeportowała na niego nawet androida 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #it #ciekawostki #smartfony #kiciochpyta #google
Według mnie najładniejszym był Nexus 4, prosty, mały, także szybki. Jedyną jego wadą były szklane plecki które szybko się tłukły ale za to miał niesamowite wsparcie społeczności która przeportowała na niego nawet androida 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#android #it #ciekawostki #smartfony #kiciochpyta #google
źródło: comment_OVWQTo3Q9IRo1hSHi5ubthFRKCUeU0pU.jpg
Pobierz@423frewq4f23: z androidowców to faktycznie ten Nexus był najładniejszy jak na tamte czasy.
Ja bym dodała jeszcze iPhona 4 który jak na 2010 też był wyjątkowo ładny, zwłaszcza wśród obecnego wtedy wszędzie plastiku
Ja bym dodała jeszcze iPhona 4 który jak na 2010 też był wyjątkowo ładny, zwłaszcza wśród obecnego wtedy wszędzie plastiku
źródło: comment_36tfPgFv3MmJOBtcaevjsfGhnRBW0ZyH.jpg
Pobierz- 2
@423frewq4f23: Podobał mi się Galaxy S7, prosty design, a zarazem elegancki. Jescze iPhone 5S/SE badzo mi sie podobał ich wygląd, w liceum miałem straszne parcie żeby go mieć XD
konto usunięte via Android
- 1
Hmm mi a2 lite
szkoda, ze nowa Mi A3 nie ma slotu osobnego
@LuxEtClamabunt: zawsze możesz wziąć wersję 128GB (przy takiej ilości byłbym wstanie wybaczyć hybrydowy slot). ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■ Zwłaszcza, że A3 ma pamięć UFS 2.1.
Wracając do pytania... Moto G7 Power ma taki slot. :) Mam też G6 Play, ale jest gorsza od G7 Power.
#kiciochpyta #pomocy #roaming #telefony #telefon #smartfon #smartfony #sms #wiadomosci #kazachstan Witam Mirki, mam dosyć spory a jednocześnie mały problem i mam zamiar wstawiać ten wpis tak długo jak nie dostanę odpowiedzi, na której mi dosyć mocno zależy. Czy jest jakaś możliwość wysłania po taniości/darmowego SMSa do Kazachstanu? Sprawa jest taka, że rządowi
@MercedesBenizPolska: niewiem może nie chodź tam gdzie sie syfi port albo nie beirz ze sb telefonu pozdrawiam
- 0
@Jestem_Tutaj: tlyko e port się syfi w kieszeni
@anthoris: motorola na papierze i fotkach wydaje się super, ale jak wziąłem do ręki to ten format ekranu był straszny. Za długi jest, dziwnie na żywo wygląda. Miałem wziąć ale odpuściłem i sam dalej szukam.
@thewickerman88 też tak miałem, ale porównując długość do innych telefonów to było ok. Po prostu jest za wąski do długości. :)


























Na jak największą ilość MP czy format (4:3/16:9 itp)?
#smartfony #telefony