#smartfony #amazon

Okazało się, że moja nokia 7 plus z nieklikającym guzikiem jest nienaprawialna i mogę mi oddać jakieś 420 euro albo sobie wybiorę coś innego.

Także co mireczki polecają w tej okolicy cenowej najlepiej z AndroidOne i dobrym aparatem?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, mam problem z moim #xiaomi redmi note 5. Ekran aplikacji, którą swoją drogą już odinstalowałem, "nachodzi" na inne. Wygląda to jakby ekran z widokiem tej apki "odcisnął" się na wyświetlaczu i w niektórych momentach widać elementy tego ekranu na innych aplikacjach. Miałem już podobna sytuację wcześniej ale wtedy wystarczył restart telefonu, a teraz to już nie pomaga. Odinstalowałem apkę, wyczyściłem systemowym programem, CCleaner'em i kilkukrotnie włączałem i wyłączałem telefon.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anihilator3000: nie kojarzę nic takiego, a przynajmniej na poziomie. raczej właśnie kanały na jutubie i lecisz po recenzjach/porównaniach i tak podejmujesz decyzje. na polskim jutubie dają radę nieantyfan/nawrowski/mobzilla/pirzu/pisarski
  • Odpowiedz
Zdechł mi telefon. Samsung S7. Dziwnie zachowywał się od paru tygodni. Randomowe restarty, zwiechy. Wczoraj siedząc w autobusie wysunął mi się z kieszeni i upadł między ścianą a fotelem, ok. 10, 15 cm. Na lewy bok, w etui.
No i nagle freezy, restarty, przegrzewanie się.
Ktoś wie co mu jest? Strzelam na płytę główną. Znalazłem ofertę wymiany na używaną za 400zl. Moim zdaniem nie opłaca się. Kurde, mój 7 letni iPhone 4s
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki z #gsm #smartfony i #spam -ile można wziąć teraz za #huawei honor8pro czarny , używany,z wymienionym wyświetlaczem... ale który "puchnie"?
Nie wiem czy to wyświetlacz się odkleja, bo źle przykleili w serwisie... czy raczej bateria puchnie i go wypycha (tam jest body typu "miska z aluminium" więc od tyłu nic nie widać), w każdym razie jakieś 0.2mm na środku już odchodzi.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad zakupem powerbank'u na 3 tygodniowy wyjazd za granicę. Prawdopodobnie będę intensywnie eksploatował aparat w telefonie, więc pewnie się przyda. I tutaj pojawia się pytanie - w co warto uderzyć? Coś od Xiaomi czy Green Cell Prime? Interesuje mnie coś o pojemności 10000mAh ;)

#powerbank #technologia #smartfony #ladowanie #xiaomi #greencell
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkfence: jaki telefon będziesz ładował? bo to też zależy od tego
Xiaomi ma tylko Quick Charge 3.0, GC Prime wspiera trochę więcej technologii szybkiego ładowania
  • Odpowiedz
@nihilistycznie: ostatnio dali g8 tylko LG równa się:

bajzel softwerowy (porzucanie wsparcia, absurdalnie długi czas oczekiwania na nowe andki czy security patche)
gimick ficzery
downgrade (chociażby szerokiego kąta)
afery z hardwerem (wyświetlacze chociażby i shake/grain)
  • Odpowiedz
ja mu wjeżdżam z #xiaomi Redmi Note 2 (zanim były modne) i odpalam video w tylko FHD i tylko 120hz. Tak, średniak za 700zł z wyświetlaczem 120hz. Co prawda natywnie nie działało, ale lekkie mody w systemie śmigało aż miło.


@WilczyApetyt: Pewnie co najwyżej włączyłeś jakąś interpolację, a ekran nadal wyświetlał 60Hz.
  • Odpowiedz
W tym wątku wpisujemy najładniejsze według was smartfony.
Według mnie najładniejszym był Nexus 4, prosty, mały, także szybki. Jedyną jego wadą były szklane plecki które szybko się tłukły ale za to miał niesamowite wsparcie społeczności która przeportowała na niego nawet androida 9 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#android #it #ciekawostki #smartfony #kiciochpyta #google
423frewq4f23 - W tym wątku wpisujemy najładniejsze według was smartfony.
Według mnie...

źródło: comment_OVWQTo3Q9IRo1hSHi5ubthFRKCUeU0pU.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@423frewq4f23: Podobał mi się Galaxy S7, prosty design, a zarazem elegancki. Jescze iPhone 5S/SE badzo mi sie podobał ich wygląd, w liceum miałem straszne parcie żeby go mieć XD
  • Odpowiedz
szkoda, ze nowa Mi A3 nie ma slotu osobnego


@LuxEtClamabunt: zawsze możesz wziąć wersję 128GB (przy takiej ilości byłbym wstanie wybaczyć hybrydowy slot). ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Zwłaszcza, że A3 ma pamięć UFS 2.1.

Wracając do pytania... Moto G7 Power ma taki slot. :) Mam też G6 Play, ale jest gorsza od G7 Power.
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #pomocy #roaming #telefony #telefon #smartfon #smartfony #sms #wiadomosci #kazachstan Witam Mirki, mam dosyć spory a jednocześnie mały problem i mam zamiar wstawiać ten wpis tak długo jak nie dostanę odpowiedzi, na której mi dosyć mocno zależy. Czy jest jakaś możliwość wysłania po taniości/darmowego SMSa do Kazachstanu? Sprawa jest taka, że rządowi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach