@montmartre: myślę że czekaj na przyszły rok wtedy Apple ma dodać 5G i całkowicie przeprojektować wygląd jak i znaczaco polepszyc aparaty. Między X a XS niewielkie różnice teraz dodadzą trzeci aparat i to w sumie największa z istotnych zmian. także czekać na przyszły rok
  • Odpowiedz
Mam budżet max 2,5k na nowy tel.
Napaliłem się na mi9. Chce tym robić zdjęcia a później je drukować do albumu. Dobry wybór czy lepiej coś innego?
"najlepszy aparat to ten który masz przy sobie" - dlatego nie chce cyfrówki ¯\_(ツ)_/¯
#xiaomi #smartfony #smartfon #zdjecia
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mite: Ja kupiłem na Allegro od Bestcena, trochę się bałem ale póki co wszystko ok. Cena była wtedy niższa o 1500zł od innych sklepów, wysyłka z Polski, sprawdzałem IMEI i pokazało że tel z rynku niemieckiego jeżeli ma to jakieś znaczenie
  • Odpowiedz
>> Karta MicroSD - Kodak 256GB U3 << 256GB za ~103 zł

Cena po pobraniu kuponu sprzedawcy na 1$.
Możliwość zakupu wersji 128GB za około 52 zł(trzeba pobrać kupon sprzedawcy).

#aliexpress #prostozchin #chinskiecuda #zakupyzchin #promocje #microsd #kartypamieci #telefony #smartfony #pamiecflash #
Prostozchin - >> Karta MicroSD - Kodak 256GB U3 << 256GB za ~103 zł

Cena po pobran...

źródło: comment_KWQvOvXOjrgKr22mBWXnVVJdg8DpDoVx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Użytkownicy MI9, nie macie wrażenia że zdjęcia robione przez tego smartfona są jakieś takie szare i bezbarwne? Zastanawiam się czy nie kupić, ale właśnie te jałowe kolory są takie odpychające.

#smartfony #xiaomi #mi9
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qps666: jak wpiszesz google camera mi9 w Googlach to masz na samym wierzchu wszystko bardzo ładnie opisane :) w skrócie, aplikacja z Pixela która wyciska max z aparatu m.in. przez zaawansowany HDR. Zdjęcia z automatu robi rewelacyjne. Łapie więcej szczegółów niż stockowa aplikacja. Różnica jest ogromna.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy jest jakaś sensowna przejściówka usb-c - jack, która przetrwa dłużej niż 1-2miesiace?

Co kupię to się spieprzy xD może ta baseus taka bezkablowa?

#android #smartfony #sluchawki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

>> Karty pamięci MicroSD znanej firmy Sandisk << ~ 81 za 200 GB zł lub 256 GB za 108 zł

Cena karty 200 GB obowiązuje przy wpisaniu kodu HITY20 lub GOODIE20 lub REVOLUT826
Cena karty 256 GB przy pobraniu kuponu stoiska na 1$i wpisaniu kodu HITY20 lub GOODIE20 lub REVOLUT826

Sklep jest prawilny, to nie są fejk karty, które nie mają deklarowanej
Prostozchin - >> Karty pamięci MicroSD znanej firmy Sandisk << ~ 81 za 200 GB zł lub ...

źródło: comment_TwJXwmt4Dlk5164n17d9EySMJfK5d7X3.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach