Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sepang: Kończę pracę po 18, potem siłownia, jedzenie, wolny jestem może po 21. Jak mam się opalić po 21? W weekend też jestem zajęty. Wiesz stulejo, że nie każdy ma czas codziennie nad jeziorem leżeć i się opalać?
  • Odpowiedz
@rozlane_mleko: Nie chodzi o twoją sympatie do lata,tylko to że nie rozumiesz ludzi którzy marudzą na 40 stopni nawet w sierpniu.Polska jest w strefie klimatu umiarkowanego i taka temperatura nie jest normalna.Wystarczy sobie przypomnieć jak wyglądały lata na początku XXI wieku,temperatury były znacznie niższe + częste deszcze.
Także narzekanie ludzi na upały w sierpniu jest uzasadnione,a twoje zdziewienie wynika z braku wiedzy/krótkiej pamięci itp

PS.Japońskie bajki,nie chińskie
  • Odpowiedz