#tvn #skype #skrzypczak Boże, weź ty sobie chłopie wyłącz ten Skype....
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
zielonobordowo
via Wykop Mobilny (Android)- 6
spydersky
via Wykop Mobilny (Android)- 2
@zielonobordowo: Niech on lepiej kolegów zmieni. Człowiek konsekwentnie nie odbiera, a tez dzban dzwoni i dzwoni...

oldskul
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@zielonobordowo: może inne służby widzo i komputerowo przerabiajo w jakiś sposób, sami widzicie jak teraz wszytko przerabiają.
Szukam alternatywy dla Skype'a. Moje wymagania:
- polska wersja,
- stworzenie konta na podstawie maila, a nie nru telefonu - telefon ma NIE być wymagany do stworzenia konta,
- wersje na Windowsa i Androida, na Linuksa miła widziana, ale niewymagana,
- szybka - Skype strasznie zamula.
Ktoś
- polska wersja,
- stworzenie konta na podstawie maila, a nie nru telefonu - telefon ma NIE być wymagany do stworzenia konta,
- wersje na Windowsa i Androida, na Linuksa miła widziana, ale niewymagana,
- szybka - Skype strasznie zamula.
Ktoś
#anonimowemirkowyznania
W jaki sposób można automatycznie nagrywać rozmowy przychodzące i wychodzące na najnowszym #android i #ios, bez zbytniego ingerowania w sam system?
Jak automatycznie i dyskretnie nagrywać rozmowy np. na #zoom #googlemeet #discord i #skype? Pozostaje dyktafon przy głośniku/słuchawce?
Chodzi o indywidualny użytek przy problemach z pamięcią, ten chyba
W jaki sposób można automatycznie nagrywać rozmowy przychodzące i wychodzące na najnowszym #android i #ios, bez zbytniego ingerowania w sam system?
Jak automatycznie i dyskretnie nagrywać rozmowy np. na #zoom #googlemeet #discord i #skype? Pozostaje dyktafon przy głośniku/słuchawce?
Chodzi o indywidualny użytek przy problemach z pamięcią, ten chyba
źródło: comment_1644395606MhxNjLLOLn6gu7h39FYq0r.jpg
Pobierz- 0
AnalogowyŚwirus: kupic telefon ze starym androidem bo na nowych sie nie da.
Szkoda, kiedys tak robilem ze wszystko nagrywlaem do chmury i bylo super.
99% przypadkow odsluchiwalem rozmowe zeby przypomniec sobie szczegoly tego co ktos mi tlumaczyl, zeby nie dzwonic i nie pytac ponownie.
1% to byly straszaki na jakichs debili handlowcow, ktorzy obiecywali, dostali zlecenie na usluge (umowa ustna - nagrana) i potem cwaniakowali
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Szkoda, kiedys tak robilem ze wszystko nagrywlaem do chmury i bylo super.
99% przypadkow odsluchiwalem rozmowe zeby przypomniec sobie szczegoly tego co ktos mi tlumaczyl, zeby nie dzwonic i nie pytac ponownie.
1% to byly straszaki na jakichs debili handlowcow, ktorzy obiecywali, dostali zlecenie na usluge (umowa ustna - nagrana) i potem cwaniakowali
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
- 0
@Ranger: no ja takich problemow nie mam, niej estem zalogowany do konta ms w skype tylko do specjalnego ktore utworzylem po to i u mnie w firmie tez nie bylo takich problemow
problem jest z czym innym od ms i trzeba bulic kilka stow miesiecznie zeby uzyskac prosta funkcjonalnosc ale nie bede o tym pisal bo nie dacie mi zarobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
problem jest z czym innym od ms i trzeba bulic kilka stow miesiecznie zeby uzyskac prosta funkcjonalnosc ale nie bede o tym pisal bo nie dacie mi zarobic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ranger: jest to skype for buisness to nie zrobisz, musi być federacja między firmami
@Randomowokolorowo: kiedyś na forum winclub były, może dalej są
- 0
@dragvandil: może chwilowe problemy z serwerami?
#kiciochpyta #skype #signal Wstaje rano a tutaj na tel takie coś... Aplikacja prosiła sama o dostęp do samego siebie? Ktoś coś wie o co może chodzić? Skype i Signal w obu aplikacjach taki sam komunikat.
źródło: comment_16403301405OU55byxfCVr05xpsYp8ui.jpg
Pobierzktoś używa #skype? Od dłuższego czasu jak ktoś mnie dodaje do kontaktów to nie mam o tym informacji, nawet jak wyśle emotkę. Dopiero po próbie połączenia (strzałce) pojawia mi się kontakt w liście "ostatnie czaty". Nie mogę nic znaleźć w ustawieniach. Jakies tipy?
Mireczki, potrzebuję nagrać jedną wideorozmowę przez Skype.
Jaki soft będzie do tego najlepszy?
#komputery #pcmasterrace #skype #microsoft
Jaki soft będzie do tego najlepszy?
#komputery #pcmasterrace #skype #microsoft
@Bogdan_Boner: każdy rekorder ekranu, nawet wbudowane win+R, ew OBS zobacz
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
Hej, mam mały upierdliwy problem i nie potrafię go samemu rozwiązać.
W momencie, gdy chce zadzwonić z Macbooka z aplikacji Kontaktów rozmowa zamiast być prowadzona przez kontakty od razu jest przekierowywana na aplikację Skype. Ktoś wie jak temu zaradzić? Z Góry bardzo dziękuję :) #macos #skype #macbook
W momencie, gdy chce zadzwonić z Macbooka z aplikacji Kontaktów rozmowa zamiast być prowadzona przez kontakty od razu jest przekierowywana na aplikację Skype. Ktoś wie jak temu zaradzić? Z Góry bardzo dziękuję :) #macos #skype #macbook
- 0
@srogie_ciasteczko: tyle, że potrzebuję Skype :/
@Poorpurple nie wiem jak na Macu, ale na Windows masz w ustawieniach aplikacje domyślne. Nie ma tego w tym prostym i intuicyjnym systemie Apple?
- 0
Jak ustawić na Skype stały link do spotkania, żeby codziennie logować się na spotkanie tym samym linkiem, a nie za każdym razem nowym z "szybkie spotkanie"?
#windows #skype #korposwiat #korpo
#windows #skype #korposwiat #korpo
Komentarz usunięty przez autora
- 0
W Skype jest udostępnianie ekranu, ale druga osoba może sterować moim kursorem czy tylko widzi?
#skype #internet #kiciochpyta
#skype #internet #kiciochpyta
@coolcooly22: o ile nic sie nie zmienilo, to tylko widzi. Do sterowania kursorem bardziej TeamViewer
- 22
Taka sytuacja... otóż panienka Meowmisa
jest bardzo biedna i bardzo chora i potrzebuje na terapię i założyła zrzutkę dla ludzi o dobrych sercach https://zrzutka.pl/k8zef5
bo bieda i chce choć mieć na początkowe terapie :(
Tymczasem na instagramowych relacjach!!!! https://imgur.com/a/RAySoVC
jest bardzo biedna i bardzo chora i potrzebuje na terapię i założyła zrzutkę dla ludzi o dobrych sercach https://zrzutka.pl/k8zef5
bo bieda i chce choć mieć na początkowe terapie :(
Tymczasem na instagramowych relacjach!!!! https://imgur.com/a/RAySoVC
źródło: comment_1625599507CGNxlgej43CAFipf6jCgjb.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 8
I jakoś sobie radzę, aczkolwiek nie na tyle, aby pozwolić sobie na terapię indywidualną, a tylko ona jest tak na prawdę moją nadzieją. Chciałabym zacząć ją jak najszybciej, ponieważ nie radzę sobie w życiu. Jest mi ciężko przeżyć dzień, wychodzenie z domu to ataki paniki, właściwie rzadko co wychodzę sama bez chłopaka, nie radzę sobie z atakami w moją stronę, a biorąc pod uwagę moja aktywność w internecie - trochę tego jest
- 0
Hey,
może ktoś polecić jakąś lampę do kamerki internetowej żeby wyglądać lepiej na konferencjach i nie straszyć ludzi tym moim kaprawym ryjem?
#skype
#konferencja
#pracazdalna
może ktoś polecić jakąś lampę do kamerki internetowej żeby wyglądać lepiej na konferencjach i nie straszyć ludzi tym moim kaprawym ryjem?
#skype
#konferencja
#pracazdalna
- 0
@Aerwin: Użyj wirtualnej kamery z OBS. Ustawiasz obraz z kamerki jako źródło w OBS, odpowiednio kadrujesz, a potem w wybranym programie wybierz OBS Virtual Camera jako źródło.
- 1
- 1
Jaki budżetowy mikrofon do komputera, rozmowy na teamspeaku, discordzie, skype? Oczywiście sporadycznie. Coś lepszego niż zalman mic 1 znajdę? Miałem go od paru lat i teraz się popsuł, trzeszczy przy ruszaniu kabla. Interesuje mnie tylko i wyłącznie podobna konstrukcja, żadne mikrofony na statywie, itp.
#mikrofon #audio #komputery #dzwiek #teamspeak #discord #skype
#mikrofon #audio #komputery #dzwiek #teamspeak #discord #skype



























