The Good Wife - ogląda ktoś ten serial? Rozwalił mnie 15 odcinek, piątego sezonu.

Dla wielu z Was tytuł może być mylący. Jednak polecam, z każdym kolejnym sezonem rozkręca się...

Ridley Socott dał czadu, jakby ktoś nie wiedział kim jest, to mogę Wam napisać, że to ten Pan jest odpowiedzialny za takie filmy jak Gladiator, Łowca Androidów, Obcy – ósmy pasażer Nostromo. W dodatku nakręcił w roku 1984 reklamę dla Apple nawiązująca
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeReFeRencja: Ja bym się tym R. Scottem aż tak nie podpierała, bo on jest tam "tylko" producentem, czyli ma jakiś wpływ na ten serial, ale ani scenariusza nie pisze, ani go nie reżyseruje. Mi się to rozwiązanie podoba, bo jest bardzo prawdziwe - jeśli ktoś ginie nagłą, tragiczną śmiercią, to nie ma okazji się z nim pożegnać, zostaje masa niepozamykanych spraw itd. Napisałabym więcej, ale muszę na autobus lecieć ^^
  • Odpowiedz
IMHO jest lepiej, bo na Origin czekali wszyscy chociażby dla samego na przedstawienia w anime historii Casvala i tego jak w ciekawych okolicznościach przyjął imię Chara. Wreszcie kanonicznie wypełniają luki do 0079.


Sam czekam na Origin, ale mogliby przy okazji serwować też inne historie w UC niż wymyślać nowe uniwersa, które porzucają po kilku latach.

G-Reko to już autorski pomysł humorzastego Tomino, który nie stworzył niczego od dobrych kilku lat, więc jest to
  • Odpowiedz
Panie i Panowie, Mirki i Mirunie :

Właśnie skończyłem oglądać 2 sezon serialu House of Cards ( wszystkie odcinki obu sezonów wciągnąłem w tydzień ) i muszę powiedzieć, że nie istnieją słowa, które mogłyby zarekomendować ten serial w taki sposób, w jaki chciałbym. Jedyne, co mogę napisać, to to, że daję notę 10/10.

A teraz, troszkę abstrahując od House of Cards i nawiązując ogólnie do seriali, które ostatnio obejrzałem, to mam trochę wyrzuty sumienia,
LubieDlugoSpac - Panie i Panowie, Mirki i Mirunie :



Właśnie skończyłem oglądać 2 s...

źródło: comment_FXL7m8O68tC09Zk8n56KzC4NmtH97DBK.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieDlugoSpac: Ostatnio koleżanka uświadomiła mnie o czym jest show Natalii Siwiec i jeszcze jakiś inny (nie wiem, Shore jakiś czy coś).... bardzo, bardzo tego żałuję. Proszę niech ktoś mnie zabierze z powrotem do mojego ładnego świata. Od tamtego momentu jakoś inaczej koleżankę postrzegam... Najgorsze, jest to, że w ogóle nie kojarzyła seriali amerykańskich...
  • Odpowiedz
@mBartek89: oczywiście humor angielski, Akcja dzieje się w USA, do której przyjeżdża para Brytyjczyków, aby nadzorować pracę nad serialem. Widać ten kontrast między amerykańskim sposobem bycia a brytyjskim. Różnice kulturowe etc.... Zobacz sobie, mam nadzieję, że Ci się spodoba. Ja nie lubię oglądać wielu seriali, większość tych fajnych stoczyła się. Szukam zawsze perełek.
  • Odpowiedz
Ktoś poleci jakiś dobry, skończony już serial, tak powiedzmy do ~20 odcinków? Coś w stylu sherlocka czy true detective (choć niekoniecznie detektywi mnie interesują...).

#serial #kiciochpyta
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

polecicie mireczki jakiś dobry serial typu: Big Bang Theory, How I met your mother, friends, Two and a half men, 2 brokes girls, weeds, schameless?

chodzi mi o jakiś fajny komediowy serial :>

#serial #pytanie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach