W drugim sezonie był dialog Underwooda z Tuskiem, w którym Tusk pytał się dlaczego puka zawsze w stół, Frank powiedział mu jakąś historię bez znaczenia (imo) i wymijającą odpowiedź (albo mi się tak wydawało) wie ktoś który to był odcinek, albo najlepiej fragment na yt np. szukałem ale pod każdą frazą te same filmiki :/

#houseofcards #hoc #serial #seriale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pharo: angielski dubbing w kreskówkach generalnie jest beznadziejny. Wszystko na jedno kopyto, akcent przerysowany do granic absurdu (jakby dorośli udawali dzieci, które udają dorosłych - dokładnie tak), barwy głosu nieprzyjemne i o małej różnorodności. Nie wspominając, że ogólna biedota środków wyrazu i ograniczenia języka angielskiego mnie irytują.
  • Odpowiedz
Czy oglądać dalej "Watahę" po 1 odcinku?

To co zaskoczyło mnie najbardziej to średnia jakość operatorska/sprzętowa. Szczególnie jeśli za produkcję odpowiedzialne było HBO. Ten serial wyglądał tak jakbym to ja - amator, robił do niego zdjęcia. Trzęsienie kamerą, klitki w pomieszczeniach gdzie kręcili skutkujące poobcinanymi brzydko kadrami. Ujęcia z samochodów na drodze. To wszystko wygląda tak jakbym ja filmował swoim własnym sprzętem. Oczywiście piałbym z zachwytu, gdyby coś z mojej ręki wyglądało jak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@endymion80: Zapomniałem jeszcze dopisać (bo tez nie oglądałem drugiego odcinka, w którym to się wydarzyło) o sytuacji z niedźwiedziem. Swoją drogą ta scena miała świetne zdjęcia! Potem bohaterowie wskakują do wody, za nimi niedźwiedź, przesuwają się w bok a potem mamy cięcie i przenosimy się do wątku kogoś innego. Kiedy wracamy jednak do akcji z misiem... zaraz... nie wracamy wcale. Bo w kolejnej scenie widzimy już "uratowanych bohaterów". Kto
  • Odpowiedz
Jakiego programu używacie do oglądania filmów/seriali z napisami? Aktualnie mam KM player ale on potrafi różne dziwne rzeczy odwalić i szukam czegoś lepszego. #film #serial #komputery
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach