Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@wzr1one: dla mojej bratowej ;_;
@login_zajety_sic: a, to stary, subtelnie przetłumacz, że z lektorem to szjet... :( przykro mi, niestety ;(
Przed chwilą w Radiu Maryja leciał motyw rozpoczynający z Gry o Tron (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#oswiadczenie #muzyka #serial #graotron #got #radiomaryja
#oswiadczenie #muzyka #serial #graotron #got #radiomaryja
@LubieDlugoSpac: Słuchasz radia Maryja?
@bucekk: lepsze to niż TVN
W drugim sezonie był dialog Underwooda z Tuskiem, w którym Tusk pytał się dlaczego puka zawsze w stół, Frank powiedział mu jakąś historię bez znaczenia (imo) i wymijającą odpowiedź (albo mi się tak wydawało) wie ktoś który to był odcinek, albo najlepiej fragment na yt np. szukałem ale pod każdą frazą te same filmiki :/
#houseofcards #hoc #serial #seriale
#houseofcards #hoc #serial #seriale
@michal__q: z tuskiem kurna? przeciez on w brukseli...
@michalkosecki: nie widzę wad w tym serialiu
- 5
@pharo: angielski dubbing w kreskówkach generalnie jest beznadziejny. Wszystko na jedno kopyto, akcent przerysowany do granic absurdu (jakby dorośli udawali dzieci, które udają dorosłych - dokładnie tak), barwy głosu nieprzyjemne i o małej różnorodności. Nie wspominając, że ogólna biedota środków wyrazu i ograniczenia języka angielskiego mnie irytują.
Zaczynam oglądać 2 sezon Prison Break. Ten serial mi sie nigdy nie znudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) #serial #prisonbrejk #skazanynawykop
- 1
@comprido5: majkel kozak, do tego inzynier wiec propsy podwojne xd
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Czy oglądać dalej "Watahę" po 1 odcinku?
To co zaskoczyło mnie najbardziej to średnia jakość operatorska/sprzętowa. Szczególnie jeśli za produkcję odpowiedzialne było HBO. Ten serial wyglądał tak jakbym to ja - amator, robił do niego zdjęcia. Trzęsienie kamerą, klitki w pomieszczeniach gdzie kręcili skutkujące poobcinanymi brzydko kadrami. Ujęcia z samochodów na drodze. To wszystko wygląda tak jakbym ja filmował swoim własnym sprzętem. Oczywiście piałbym z zachwytu, gdyby coś z mojej ręki wyglądało jak
To co zaskoczyło mnie najbardziej to średnia jakość operatorska/sprzętowa. Szczególnie jeśli za produkcję odpowiedzialne było HBO. Ten serial wyglądał tak jakbym to ja - amator, robił do niego zdjęcia. Trzęsienie kamerą, klitki w pomieszczeniach gdzie kręcili skutkujące poobcinanymi brzydko kadrami. Ujęcia z samochodów na drodze. To wszystko wygląda tak jakbym ja filmował swoim własnym sprzętem. Oczywiście piałbym z zachwytu, gdyby coś z mojej ręki wyglądało jak
- 4
@Bunch: oglądać.
- 1
@endymion80: Zapomniałem jeszcze dopisać (bo tez nie oglądałem drugiego odcinka, w którym to się wydarzyło) o sytuacji z niedźwiedziem. Swoją drogą ta scena miała świetne zdjęcia! Potem bohaterowie wskakują do wody, za nimi niedźwiedź, przesuwają się w bok a potem mamy cięcie i przenosimy się do wątku kogoś innego. Kiedy wracamy jednak do akcji z misiem... zaraz... nie wracamy wcale. Bo w kolejnej scenie widzimy już "uratowanych bohaterów". Kto
Oglądacie, polecacie jakieś seriale, które rozpoczęły się w tym albo w poprzednim roku?
#pytanie #serial #seriale #pytaniedoeksperta
#pytanie #serial #seriale #pytaniedoeksperta
@LubieDlugoSpac: Fargo, The Knick, True Detective, Hannibal,
@mBartek89: Podbijam The Fall i Peaky Blinders. True Detective, Fargo i The Knick koniecznie.
#battlestargalactica s04e11 (żeby nie spoilerować za mocno, dolatują na pewną ważną planetę #pdk) - o panie, co te scenarzysty zajebiste. mam wrażenie, że cały serial to jeden wielki plot twist. :)
#serial #seriale
#serial #seriale
@michalkosecki: cały serial mistrzowski
- 2
@michalkosecki: Chciałbym go zobaczyć jeszcze raz, pierwszy raz.
@Supercoolljuk2: Oni to jakoś tam tłumaczyli, coś że ten javadi był nowy na stanowisku i potrzebny mu była taka akcja żeby zdobyć zaufanie ludzi czy coś w ten deseń
- 1
@Lukas77986: no niby tak ale ryzykował że brody się wygada, a poza iranem byłby nieszkodliwy
- 2
- 1
szukam serialu "Occupation", ale nigdzie nie ma możliwości jego pobrania. Ktoś coś?
#serial #pytanie #occupation
#serial #pytanie #occupation
konto usunięte via Android
- 3
Czy mi się wydaje, że kiedyś detektywi i w11 na tvn to były naprawdę ciekawe seriale. Teraz nie da się oglądać tego kiczu. Może poprostu wyrosłem :/ #gorzkiezale #serial
- 14
28
Karewicz: zazdrościłem mu, ale niestety ciągle byłem tym drugim

– Wszyscy aktorzy mojego pokolenia - i nie tyko mojego - zazdrościli mu tej roli. Rzeczywiście on wywiązał się z niej wspaniale, znakomicie, ale on jeden jedyny nadawał się do niej chyba w 100 proc. Zazdrościłem mu, ale niestety ciągle byłem tym drugim – wspominał zmarłego Stanisława...
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#film #serial #ciekawostki #stanislawmikulski
Pewnie juz wiecie ze Stanislaw Mikulski umarł. Jak by ktos chciał zobaczyc fragment serialu " Stawka wieksza niz zycie" w "orginalnej" wersji , to tu prosze http://youtu.be/JLwwCQ9jecc
Pewnie juz wiecie ze Stanislaw Mikulski umarł. Jak by ktos chciał zobaczyc fragment serialu " Stawka wieksza niz zycie" w "orginalnej" wersji , to tu prosze http://youtu.be/JLwwCQ9jecc
konto usunięte via Android
- 2
#serial #jakpoznalemwaszamatke #heheszki
Od kilku dni na comedy serial oglądam "jak poznałem waszą matke" #kisne normalnie
Od kilku dni na comedy serial oglądam "jak poznałem waszą matke" #kisne normalnie
- 0
Ok ok ;) No ale nie wszyscy znają angielski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 1
- 0
@nie_pamietam: jak by co na cda.pl są wszystkie odcinki, w niezłej jakości i z lektorem jak nie miałeś włoskiego.


























źródło: comment_9fQ7Fysrc10kaUnEmPiXAQHQllLK3r6W.jpg
Pobierz