via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Hej świrki, szykuje się remont kuchni i wymiana sprzętu. Te wybory są ustrzelone czy w tej cenie polecicie cuś innego? Nie zrobią mnie w bambuko z cenami ze zbliżającym się Black Friday? -,-

Kuchnia Amica 57GES2.33HZpTaNA(Xv)
https://m.euro.com.pl/kuchnie/amica-e-kuchnia-57ge2-33hzptanaxv-amica.bhtml?gclid=Cj0KCQiAt_PuBRDcARIsAMNlBdpCDKBAbmdrvfhqU6IafPllcnXni60v2g7jDk8DX9M8Q7E35Uy-VNIaAukcEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Zmywarka Whirlpool WSIO 3O34 PFE X
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@markopolon: jeśli jesteś pewny, że karty Orange i nju działają, to problem jest w zasilaniu gniazda karty sim. Albo fabrycznie telefon nie obsługuje zasilania kart Orange (w co wątpię), albo ten konkretny egzemplarz na z-----e gniazdo.
  • Odpowiedz
Mireczki, mirunie czy kotś posiada creative outlier air sports?

Bo sprawa wygląda tak, że mając telefon(s8) w kieszeni słuchawki potrafią dość często przerywać ( a gdy już stoję 2-3m od telefonu, to już jest tragedia).

Czy u Was też coś takiego występuje?

Oddałem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli myślicie, że 18 lat temu ceny pralek czy lodówek były wyższe to... macie rację. Ceny w załączonej gazetce są porównywalne do dzisiejszych, tylko że wtedy średnie wynagrodzenie było ponad dwukrotnie niższe, niż dziś.

Reklama sklepu RTVeuroAGD: lodówki, pralki, kuchenki oraz jeden odkurzacz i opiekacz do kanapek.

źródło: Dziennik Bałtycki (Rejsy), 30 listopada 2001 r.

#reklama #00s #agd #kiedystobylo #nostalgia #rtveuroagd
tomilipin - Jeśli myślicie, że 18 lat temu ceny pralek czy lodówek były wyższe to... ...

źródło: comment_rfEKED86jEzeGX7aNRkswjz5YDyfihts.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@aphen zmywarkę polecam Boscha, jak 60 cm to za jakieś dwa 1500 dostaniesz, płyta i piekarnik mogą być z amici, bo są w rozsądnych cenach, jakość jest ok i design też niezły. Lodówke polecam lg, Samsung lub Bosch. Co do okapu to większość tych tańszych będzie dość głośne i nie będzie miało super wydajności, ale możesz też spokojnie celowac w amice, zwłaszcza jeśli dobierzesz w zestawie z płytą i pikarnikiem.
  • Odpowiedz
Czy w RTV jak chcę wziąć coś na raty, to dalej tak bardzo wciskają ubezpieczenie? Bo nie wiem czy fatygować się do salonu i tracić nerwy (a pewnie i czas, jak wrócę z niczym), czy wkurzać się, że kurier nie przyjeżdża o określonej godzinie, ale jak człowiek dostać raty przez Internet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rtveuroagd #raty
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mpknw: W maju kupowałem u nich hulajnogę na raty 0% i nie było problemu. Wystarczyło tylko jej powiedzieć ze nic dodatkowego nie chce zanim zaczeła gadać. No ale jak rzeczywiście taka sytuacja jest u ciebie w sklepach to możesz kupić od xkomu na allegro i odebrać w sklepie, ja tak robiłem z telefonem
  • Odpowiedz
Wiadomo o której są dostawy w Rtv euro AGD?
Zamówiłem monitor i powininem być na dzisiaj, a jestem na mieście i nie wiem czy czekać :v

#monitory #rtveuroagd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@KRULL Jak byłem bodajże o 11, to typ powiedział, że mają duże zamówienie i magazynier musi ogarnąć i trzeba poczekać 2/3h, a jakoś chwilę przed 13 SMS, że mogę odebrać. Ja już tak się nastawiłem, że następnym razem przygotuje się do odbioru na południe :d
  • Odpowiedz
Przymierzam się do kupna telewizora do pokoju. Planowane uzycie telewizora to Netflix + YouTube + xbox one X; prawdopodobnie podlacze w przyszlosci jakis zestaw audio do tego.

2 Modele które obecnie rozpatruje to:

Samsung UE50RU7172

vs

Ktory TV wybrac?

  • Samsung EU50RU7172 68.4% (13)
  • Philips Momentum 436M6VBPAB 31.6% (6)

Oddanych głosów: 19

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bibanator: Jego następca kosztuje w tym rozmiarze 2799 zł. Zależy czy wszystko z nim jest okey. Nie ma rys, prześwitów na matrycy. Może ze 2k dałoby się z tego wyciagnąć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kupuję tv, lodówkę, kuchenkę, pralkę. Aktualnie w RTV Euro AGD jest jakieś promo że przy zakupach za 8500 zł (mniej więcej tyle mnie to wyniesie) ucinają 1200 zł. Ktoś się orientuje może czy to na prawdę taka promocja prawdziwa czy wcześniej po prostu podnieśli te ceny?
#rtveuroagd #mediamarkt #mediaexpert #tv #telewizory #telewizja #dom #budujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Przepisy się zmieniły odnośnie odwroconego vatu. Od listopada na paragonie musi być nip, w innym wypadku fav na firmę nie weźmiesz. Czyli ina zej mówiąc, musisz w trakcie składania zamówienia zaznaczyć, że będziesz brał fav, pozniej już nie dostaniesz.
  • Odpowiedz
Po niedawnej aferze z #rtveuroagd myślałem że nie ma firmy z gorszą obsługą klienta. Bój jest zacięty i na podium właśnie wskoczyła grupa Fachowiec. Poniżej historia zamawiania u nich drzwi:

- Przełom czerwca i lipca - w sklepie Pruszków robimy kalkulację drzwi, której niestety nie otrzymałem mailowo (oczywiście mimo wyraźnej prośby o to),
- 5 lipca były robione pomiary. Przez 3 tygodnie nie otrzymałem od firmy żadnej informacji.
- 23 lipca
m.....s - Po niedawnej aferze z #rtveuroagd myślałem że nie ma firmy z gorszą obsługą...

źródło: comment_KfHJoIlh4EplCz9TvukL0XYUoIgSFURw.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maciejmargas: że będziecie czekać do stycznie, nie ma się co dziwić. Od Wszystkich Świętych już zaczynają się remanenty, "zakończanie roku", porządki na magazynach/inwentaryzacja nikt nie zamawia nowego towaru przed Nowym Rokiem, więc jak się yebli no to "tak wyszło". Ale grubo przeciągnęli, to fakt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz