#rozkmina Ostatnio widziałem sporo materiałów z TV, czy to odnośnie Bostonu, czy po prostu wiadomości (BBC). Ale nawet nie włączyłem telewizora by je obejrzeć. Tak na serio to stoi tylko po to, by ogarniać konsole...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zioman: Ja swój telewizor LSD dałem rodzicom. Też służył mi do konsoli xbox 360 ale po przerobieniu jej żeby odtwarzała kopie z internetu znudziła mi się bo miałem za duży wybór gier. Głównie grałem w GTA IV oraz Saint Row . Wole oglądać wiadomości (czytać) na wykopie lub czasami ogladnę na tvnplayer fakty tvn
  • Odpowiedz
#rozkmina

Podczas pobytu w Świątyni Dumania miałem tęgą rozkminę i nie wiem już jak by to wyszło, chodzi o tajemnicę zawodową. Jeśli ktoś powie coś adwokatowi, którego obowiązuje tajemnica adwokacka (czy jakoś tak) i ten adwokat pod wpływem tego co powiedział mu jego klient wpadnie dajmy na to w depresję to będzie mógł opowiedzieć o tym wszystkim co powiedział mu jego klient, swojemu psychologowi, którego obowiązuje tajemnica lekarska?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dylemat. Muszę podłączyć kompa który ma tylko wyjścia HDMI i DisplayPort do monitora który ma tylko DVI i VGA. Wiadomo że potrzebuję przejściówki i tu moje pytanie czy lepiej brać taki kabel DVI-HDMI którym podłączę bezpośrednio grafę do monitora czy brać tylko samą taką przejściówkę i potem do tego oryginalnym kablem od monitora DVI-DVI.

#komputery #pytajo #rozkmina #niemogesiezdecydowac
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cabis: albo kabel HDMI-DVI albo przejściówka HDMI-DVI + Kabel HDMI-HDMI - w każdym razie tak, żeby do komputera wpinać kabel HDMI a nie przejściówkę - będzie mniejsza dźwignia i mniejsza szansa, że uszkodzi się delikatne gniazdo HDMI. Gniazdo DVI w monitorze jest solidniejsze i ma możliwość przykręcenia więc nie będzie takiego problemu.
  • Odpowiedz
@cabis: wersja z kablem HDMI-HDMI ma jeszcze taką zaletę, że masz też od razu kabel gdybyś chciał podłączyć kiedyś komputer pod TV z HDMI.
  • Odpowiedz
Tak się zastanawiam jakby wyglądał dzień na mikroblogu z minusami. Pewnie by się skończyło na tym że każdy wpis byłby zaminusowany, ale gdyby każdy do takiego eksperymentu poszedł poważnie to może by coś z tego wyszło ciekawego. #filozujo #rozkmina
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka rozkmina mnie naszła. 'Normalne' portale, serwisy płacą blogerom, redaktorom itd za znajdywanie i uplaudowanie ciekawych treści, niusów. Wykop zrobil tak że to użytkownicy wręcz biją się o to kto wiecej wrzuci znalezisk na główną.. Za darmo:D Ciekawa sprawa w sumie :) #rozkmina #przemyslenia #tylewygrac
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak w sumie, jaką rolę ma program " Ja panu nie przerywałem"?

Widziałem tylko kilka odcinków i Szumlewicz jest seryjnie masakrowany.

Czy ten program ma na celu ośmiesznie go czy co?

#rozkmina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach