#rozkmina Ostatnio widziałem sporo materiałów z TV, czy to odnośnie Bostonu, czy po prostu wiadomości (BBC). Ale nawet nie włączyłem telewizora by je obejrzeć. Tak na serio to stoi tylko po to, by ogarniać konsole...
@Zioman: Ja swój telewizor LSD dałem rodzicom. Też służył mi do konsoli xbox 360 ale po przerobieniu jej żeby odtwarzała kopie z internetu znudziła mi się bo miałem za duży wybór gier. Głównie grałem w GTA IV oraz Saint Row . Wole oglądać wiadomości (czytać) na wykopie lub czasami ogladnę na tvnplayer fakty tvn
Podczas pobytu w Świątyni Dumania miałem tęgą rozkminę i nie wiem już jak by to wyszło, chodzi o tajemnicę zawodową. Jeśli ktoś powie coś adwokatowi, którego obowiązuje tajemnica adwokacka (czy jakoś tak) i ten adwokat pod wpływem tego co powiedział mu jego klient wpadnie dajmy na to w depresję to będzie mógł opowiedzieć o tym wszystkim co powiedział mu jego klient, swojemu psychologowi, którego obowiązuje tajemnica lekarska?
Mam dylemat. Muszę podłączyć kompa który ma tylko wyjścia HDMI i DisplayPort do monitora który ma tylko DVI i VGA. Wiadomo że potrzebuję przejściówki i tu moje pytanie czy lepiej brać taki kabel DVI-HDMI którym podłączę bezpośrednio grafę do monitora czy brać tylko samą taką przejściówkę i potem do tego oryginalnym kablem od monitora DVI-DVI.
@cabis: albo kabel HDMI-DVI albo przejściówka HDMI-DVI + Kabel HDMI-HDMI - w każdym razie tak, żeby do komputera wpinać kabel HDMI a nie przejściówkę - będzie mniejsza dźwignia i mniejsza szansa, że uszkodzi się delikatne gniazdo HDMI. Gniazdo DVI w monitorze jest solidniejsze i ma możliwość przykręcenia więc nie będzie takiego problemu.
Jaka kara mi grozi jeżeli ściągnę z neta zdjęcia chorych dzieci i wydrukuje plakaty z prośbą o pomoc i moim numerem konta? Oczywiście kasa nie pójdzie na żadne dzieci. #rozkmina #sposobnahajs
Tak się zastanawiam jakby wyglądał dzień na mikroblogu z minusami. Pewnie by się skończyło na tym że każdy wpis byłby zaminusowany, ale gdyby każdy do takiego eksperymentu poszedł poważnie to może by coś z tego wyszło ciekawego. #filozujo #rozkmina
#rozkmina czy nazywanie pedałem kolesia zachowującego się i wyglądającego jak księżniczka nie obraża tych prawdziwych homoseksualistów, którzy pewnie by wam spuścili w------l na ulicy gdybyście mieli odwagę ich zbluzgać?
Taka rozkmina mnie naszła. 'Normalne' portale, serwisy płacą blogerom, redaktorom itd za znajdywanie i uplaudowanie ciekawych treści, niusów. Wykop zrobil tak że to użytkownicy wręcz biją się o to kto wiecej wrzuci znalezisk na główną.. Za darmo:D Ciekawa sprawa w sumie :) #rozkmina #przemyslenia #tylewygrac
Taka rozkmina. Oglądam filmy z rankingu filmweb, imdb. Lepiej przed filmem sobie przeczytać o czym jest film czy oglądać w ciemno i od samego początku się dowiadywać? :) Jak robicie?