Z nudów zacząłem myśleć nad tym, ile osób zabiłem w swoich snach. W ciągu 5 snów w których doszło do walki wyniki były następujące:

-6 osób zabitych w samoobronie

-1 egzekucja

-około
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jeżeli kupię nasionka marchewki za 1,5 PLN/paczkę i posadzę w ogródku, wyrośnie mi marchew której wartość będzie wyższa niż koszt zakupu nasionek, nawet po odliczeniu kosztów pielęgnacji to muszę zapłacić podatek? W jakiej rubryce to wpisać w picie?

#rozkmina #pity
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A ja uważam, że bas jest normalnym facetem, ma dziewczynę i to niezła laske, a może i nawet żonę i dzieci, w życiu mu się powodzi i jest całkiem normalny, a na wykopie robi sobie beke z nas wszystkich #rozkmina #ciekawe #toprawda
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barytosz: Po prostu: gotujemy pieczeń i pieczemy gotowe ciasteczka. Wyrazy zmieniają swoje pola znaczeniowe.

Tak samo jak warzenie wywaru z warzyw to ten sam źródłosłów co… drzwi.

Tak wiem, nie mam poczucia humoru.
  • Odpowiedz
Miał ktoś kiedyś przypadek walnięcia się w przepisywaniu nr konta bankowego? Co się stało jak konto nie istniało? #pytanie #rozkmina
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lk_hc:

System IBAN, który zabezpiecza przed tego typu pomyłkami został tak dobrze przemyślany, że jest to praktycznie nie możliwe, każda nieścisłość np. zamiana dwóch cyfr miejscami wygeneruje błąd w przelewie i pieniądze nie zostaną ruszone z naszego konta. Dzieje się to wszystko, dzięki MATEMATYCE International Bank Account Number (IBAN, pol. Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego)
  • Odpowiedz
czego oczekuję od życia? może więcej " fun`u" zrobić coś co da kopa, więcej adrenaliny.. z drugiej strony port... bezpieczna przytań... gdzieś gdzie bym mógł wrócić, oprzeć swoją zmęczoną głowę na mcnym ramieniu... niewiele...zaufana zatoka spokoju, Ktoś... ktoś kto zrozumie.... doceni.. nie zadaje pytań... p----------i...powie - jesteś ciotą, stać Cię na więcej, kopnie w dupę z uśmiechem na twarzy... czy ja wiele wymagam?

#cichopyta #rozkmina
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzę, że żadne znalezisko nie obejdzie się bez komentarza o polityce i jak to w polsce jest ujowo. Może by tak zebrać się, obalić rząd i ustanowić nowy, tym razem wykopowy ?

#pytaniezdupy #rozkmina
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach