Komu przeszkadzają te Visy dla Polaków? Może jeszcze Mastercard zniosą?
#rozkmina
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@netefre: Największy problem z oczywistymi jest taki, że nikt nie chce tego powiedzieć na głos. A czasem trzeba.
Ja tak sobie myślę jak to mój dziadek miał podczas wojny. W '39 miał iść pierwszy raz do szkoły
  • Odpowiedz
Robiłem sobie śniadanie i dopadła mnie taka #rozkmina jak pierwszy człowiek zrobił chleb. Nawet wklepałem w wikipedie i wyszło, że 11000 lat to już spokojnie istnieje, a w 1928 gość opatentował gotowy krojony chleb. Czasem bardziej interesujące jest jak człowiek rozkminił coś tak podstawowego niż jak wpadł na jakieś skomplikowane teorie.
#rozkminy #chleb
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie mysle ze w szkole to zawsze sie robilo material z programu i on byl najwazniejszy zamiast zdobycie umiejetnosci. Np piszemy rozprawke? Po co? Zeby sie wykazac znajomoscia lektury? Moim zdanjem nie. Wazne jest nauczyc sie stawiac hipotezy, znajdywac argumenty, wysnuwac wnioski. To sa umiejetnosci ktore przydaja sie podczas konwersacji. Do tego jeszcze czynnik historyczny. Zrozumienie psychiki czlowieka. Szkoda ze jak mialem 16 lat to nikt mi tak tego nie przedstawil,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurła tyle stacji telewizyjnych bije się o dobry pomysł na serial a tu leży taki potencjał , zrobić serial o projekcie dharma jakiś dobry reżyser i Netflix albo HBO by wypuściła i pewny sukces , a i na starcie ogromną widownia fanów LOST , czemu nikt jeszcze na to nie wpadł , dać jakąś osobna historie albo nawet z niektórymi bohaterami Lost i chicior gwarantowany

#lost #serial #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mafi20: Po co? Dharma raczej nie jest ciekawym tematem, z Losta wiemy co się stało. Może prędzej o "the others" ale tu też nie bardzo. Bo w sumie najciekawsze akcje się działy jak the others przejęli Dharme i potem rozbicie samolotu. Z flashbacków wiadomo jak to wyglądało, jakby zaczęli wciskać nowe fakty na siłę to by się kłóciło z wizją z serialu
  • Odpowiedz
@drzuo: przecież tam w losach nawet połowę nie było o dharma więc można by było zrobić osobny serial sam mam wiele pomysłów co by tam mogło być a co dopiero taki rezyser
  • Odpowiedz
  • 0
@Kalypsoo bardziej chodzi mi o wielozadaniowosc i prędkość. Nie jestem pewny ale gdzieś widziałem że 6/128 ma szybszą pamięć RAM. Prawda to? Dużo szybszą?
  • Odpowiedz