Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
smieszek9406
- 6
konto usunięte via Android
- 6
@smieszek9406 to uczucie kiedy kiedyś taka p----------a dziopa znajdzie sobie bankomat i będzie zgrywala przykladna matke xD
Figa-z-makiym
via Android- 3
@Mirekzkolega po twarzy to patole biją
- 7
Taka sobie moja #rozkmina o różnych #sztukiwalki itp, w jakim kraju powstały, lub gdzie są bardzo popularne. I kilka moich spostrzeżeń:
Anglia- Boks: nie trzeba tłumaczyć co to jest, sport jeszcze z czasów starożytnych, ale bardzo w Anglii popularny.
Brazylia- BJJ: sztuka walki w parterze oparta w dużej mierze na dzwigniach. Capoeira: Powstała z formy tańca Brazylijskich niewolników, polega głównie na kopnięciach. Valetudo: Takie Brazylijskie MMA
Anglia- Boks: nie trzeba tłumaczyć co to jest, sport jeszcze z czasów starożytnych, ale bardzo w Anglii popularny.
Brazylia- BJJ: sztuka walki w parterze oparta w dużej mierze na dzwigniach. Capoeira: Powstała z formy tańca Brazylijskich niewolników, polega głównie na kopnięciach. Valetudo: Takie Brazylijskie MMA
@Khraell: Francuzi mają Savate. Ale "hehe francuzi tchórze ale beka".
źródło: comment_LDqpGRY5ZFAaWy5ofDkTFMJzZTFgmqpA.jpg
PobierzTak czytam te artykuły odnośnie oleju palmowego czy innych wątpliwej jakości produktów używanych do produkcji jedzenia i dziwi mnie jedno- wszystkie artykuły spożywcze w których to jest są z góry niezdrowe - jakieś dorritos, laysy, ciastka jakieś albo jakaś tłusta śmietaną najtańsza z biedronki. Serio aż tak się trujemy? Nie trzeba wydawać dużo na zakupy jedzenia żeby zjeść tanio a zdrowo no ludzie! Poza tym kto każe nam jeść czipsy, niezdrowe słodycze
@Radeg90 Niemcy mogą nam tylko zazdrościć
konto usunięte via Android
- 1
@dzieju41: No w zasadzie to tak. Oni dają olej słonecznikowy. Ma on niski punkt dymienia i zawiera bardzo dużo kwasów tłuszczowych omega, które podczas smażenia ulegają utlenieniu. Utlenione kwasy tłuszczowe omega wchodzą w skład blaszki miażdżycowej. Dla porównania olej palmowy rafinowany ma wysoki punkt dymienia i bardzo mało kwasów omega.
Ciekawe czy Polscy narodowcy mają dokładnie zbadane swoje pochodzenie. Założę się że spory procent miało rodziny na Ukrainie
#rozkmina #przemyslenia
#rozkmina #przemyslenia
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 710
dlaczego wolno robić marsz równości a nie wolno robić marszu dumnych białych mężczyzn? #rozkmina
- 1057
- 483
@Psychodelik: nie nie trzeba, te wszystkie "pride'y" są robione przez mniejszości, które w jakiś sposób były/są upodlone, biały człowiek zawsze dominował na świecie i podkreślanie tego faktu, podkreśla nadużycia, których się przy tej dominacji dopuścił.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@MaddoxX1911: pewnie dlatego ze nie chca slyszec prawdy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Męczy mnie ostatnio jedna myśl. Jeśli światło ma maksymalną prędkość to lecąc statkiem z duża prędkością i świecąc przed siebie powinnismy obserwować przesunięcie fali w stronę promieniowania UV. Wnioskując, możemy wyliczyć z jaka prędkością porusza się ziemia względem jakiegoś bezwzględnego środka wszechswiata czy coś w tym stylu badając przesunięcie fali rozchodzących się w różnych kierunkach na ziemi. Ofc wiem ze tak się nie da ale chce się dowiedzieć dlaczego. Ktoś wie?
#
#
@bobberowiec jeżeli chodzi Ci o obliczanie przez przesunięcie światła, odległości od obiektów albo prędkość i ich poruszania się no to się da i tak się robi
- 3
@bobberowiec: Dobra po ostatnim pytaniu zrozumiałem o co Ci chodzi i nie, nie da się tak. Nie istnieje "środek" wszechświata, ani bezwzględny układ odniesienia, ani bezwzględna prędkość - słynny eksperyment michelsona-morleya obalił teorię stacjonarnego eteru.
Wszystko jest względne, stąd teoria względności. Doppler shift występuje między źródłem a obserwatorem, jeśli żródło i obserwator względem siebie są statyczni to nie wystąpi, nawet jeśli w jakimś układzie odniesienia będą się poruszać z ogromną prędkością.
Wszystko jest względne, stąd teoria względności. Doppler shift występuje między źródłem a obserwatorem, jeśli żródło i obserwator względem siebie są statyczni to nie wystąpi, nawet jeśli w jakimś układzie odniesienia będą się poruszać z ogromną prędkością.
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tyle głosów na tak, więc olewam dymek - nie palę
@hejk4 brawo ty, przynajmniej pożyjesz trochę dłużej
Podobno łatwo jest przytyć jak się rzuci ᕦ(òóˇ)ᕤ
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BarkaMleczna bo koncerty były w innym mieście niż mieszkanie ziomeczka?
- 1
@sillygiraffe: ja to zupełnie inaczej rozumiem - cała piosenka jest o tym, co robili, kiedy przez chwilę mieszkali razem i mieli taki swój miesiąc miodowy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Lipathor: nie dobra rozkmina tylko przeszkoda przed zostaniem na powrót katolikiem. Jak byłem jeszcze ignorantem to nie obchodziło mnie nawet jak to się nazywa. Modliłem się do Boga i dziwiło mnie, że zwierzęta się nie modlą:)
- 1
@Lipathor: nie. Bo nie pasuję, ale widzę w tym jakąś obietnicę dołączenia do społeczeństwa. Inna opcja to emigrować w rejon LaPlaty lub do Portugalii i otworzyć jakąś knajpę i grać na swoją egzotykę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Antonio211: mylisz się
@Antonio211: pierwszy krok do wyjścia z przegrywu
Kto wierzy Rozkminie ten nigdy nie zginie #rozkmina
Ciekawe co mam bardziej z-----e - mózg czy kolana? #rozkmina
źródło: comment_1l5SAih8ShkFfe02Do6uu9vTFvHDX7gF.jpg
Pobierz- 1
- 1
@MirasekTurasek: w--------m taki miks na stawy z kfd, zobaczę czy chociaż trochę pomoże w regeneracji kolan
Bajaderka to taka parówka wśród wyrobów cukierniczych #rozkmina #ciekawostki
- 1
@sublingual: no niby tak, ale nie do końca,
bo raczej nie ma dobrych parówek a bajaderki są zależne od standardu cukierni( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo raczej nie ma dobrych parówek a bajaderki są zależne od standardu cukierni( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sublingual: nie do końca bo parówka ma stały skład a bajaderka ma skład tego co zostało nie kupione :) Z drugiej strony ciacho wielkości pieści za 1,20 tak sycące że ciężko zjeść połowę to dla wielu rarytas...
Stoję przed przejściem dla pieszych i słucham tego pikania z sygnalizatora i tak się zastanawiam czy niewidomym nie jest czasem trudno rozróżnić z którego przejścia właśnie dochodzi ten dźwięk (gdy jest akurat kilka niedaleko siebie) nie w---------ą się wtedy pod auta? #rozkmina
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MirasekTurasek: pasożyt
- 3
@MirasekTurasek: betamyszkomat rzecz jasna
Nie wychodzę dzisiaj z łóżka. Mam nadzieję, że wystarczy mi jedzenia do poniedziałku. #oswiadczenie #rozkmina
konto usunięte via Android
- 1
@ciezka_rozkmina fajnie
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















