Wpis z mikrobloga

Hej, mirki, mam taką #rozkmina odnośnie prawa narkotykowego w Holandii, nic nie planuje, poprostu rozkmina. O ile się nie mylę to można mieć 5g i 3 krzaczki na własny użytek max. Załóżmy że mam legalnie 2g i 2 krzaczki. Robię zbiory z krzaczka i mam 53 g na własny użytek i 2 krzaczki, niby więcej niż moge, a jednak z legalnej ilości krzaczków. Czy cos mi wtedy grozi? Bo mnie to gryzie zawsze jak o tym pomysle. Jak oni sprawdzą, że to z twojego krzaczka, masz za dużo i #!$%@?? Czy może masz w domu swoje, spoko. Bo mnie trapi ta rozkmina, a wypoki raczej wiedzą conieco #prawo #marihuana #holandia
  • 9
@SlavKing69: niestesty musze cie/ was zmartwic ale uprawa nawet jednej rosliny jest w holandi NIELEGALNA. Naszczescie uprawa do 5 roslin jest TOLEROWANA, wiec jak posadzisz sobie 5 roslin i policja je wykryje to zostana one tylko zkonfiskowane nie dostaniesz nawet mandatu( mowa o uprawie nieprofesionalnej czyli outdoor np w ogrodku) w przypadku uprawy profesionalnej ( np lampy+ box ) niestety nie wiem doladnie ale skonczy sie na mandacie. Jak ktos ma
@Medyc: nie mozesz miec nic bo posiadanie jakiejkolwiek ilosci w holandi jest NIELEGALNE, te 5-30 g jest tolerowane co oznacza se nie dodtaniesx nawet madatu, powyzej 500g mozna przechycic bardzo duza grzywne