@LoveLight: a co można zrobić, żeby nie mieć tego "promieniowania"? Mam podobnie do OPa, też rzadko kiedy ktoś mnie zagaduje i jak sama się nie odezwę, to jestem niewidzialna... Myślisz, że ludzie wyczuwają, że wiecznie czymś się martwię? xD bo staram się raczej nie krzywić tylko uśmiechać, chociaż ogólnie mało mówię, więc może w tym problem :/
  • Odpowiedz
Każdy zna kogoś, lub chociaż słyszał o kimś, kto przegrał w karty duże / ogromne pieniądze, samochód, dom.
Ale czy ktoś z was słyszał, żeby ktoś wygrał majątek w karty?
#rozkmina #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Na_pewno_nie_Artur: Poszedł, bo gdzie robotę lepszą znajdzie? Zresztą oprócz dojazdów 6km bardzo sobie chwali tę zmianę. Nie raz wspominamy jaką musiał mieć minę gdy proboszcz oznajmił mu: los nie sprzyja Twoim kartom. Musisz się przenieść xD
  • Odpowiedz
@pdpacek: ja czekam aż się ochłodzi. Na razie jest za ciepło na zimówki. Najwyżej w razie nagłego załamania pogody szybko poświęcę godzinkę któregoś wieczora żeby przełożyć koła w garażu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak mnie teraz naszlo. Czy takie legendy jak pan Krawczyk albo Markowski spiewaja na obcym weselu za sowity hajs, pobawic tlum godzinke-dwie? Czy nie 'znizaja' sie do takich uslug? Ile moga za to krzyknac, 50 kola? #rozkmina #kiciochpyta #muzyka #wesele
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mave: Wiadomo że nie każdy raper dorabia się wyłącznie z muzyki.
Pranie hajsu jak najbardziej jest możliwe w ten sposób kurde pewnie. Dobry deal.
To co piszesz o tych pożyczkach - chciałbym w to wierzyć - w lojalność i wzajemne przysługi.
Okazuje się że często to nie działa szczególnie kiedy słyszysz w nowym kawałku o "fake nygga, fuck them, loyality, true homies" i tak dalej gdzie żalą się na tych
  • Odpowiedz
Jeżeli robienie grilla na balkonie jest piętnowane, bo sąsiadom śmierdzi to dlaczego palenie papierosów na balkonie nie jest piętnowane? #pytanie #rozkmina
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shark93: rooftops to liczba mnoga. I z tego co mi się wydaje, po rooftopie można chodzić, bo jest płaski. A roof może być spadzisty i nie możesz chodzić po nim
  • Odpowiedz
@shark93: Roznice pomiedzy roof a rooftop są w zasadzie dwie - pierwsza jest taka ze roof to caly dach a rooftop to jak same slowo wskazuje góra dachu. np. the rooftop blew off the house - gora dachu zostala zerwana/uszkodzona ale czesc zostala - the roof was blown - caly dach zostal zerwany.
druga taka jak napisal @trapist_e: - proste dachy na ktorych mozna chodzic czyli rooftop, dach
  • Odpowiedz
@OstryKepucz: skladalem na wiet (tam to juz wiem ze sie nie uda na bank), na stosowana na tym z fizyka i na inzynierie i analize danych (w sumie na to mam nadzieje ze sie uda bo syllabus mi najbardzej odpowiada)
  • Odpowiedz