Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących
@LoveLight: a co można zrobić, żeby nie mieć tego "promieniowania"? Mam podobnie do OPa, też rzadko kiedy ktoś mnie zagaduje i jak sama się nie odezwę, to jestem niewidzialna... Myślisz, że ludzie wyczuwają, że wiecznie czymś się martwię? xD bo staram się raczej nie krzywić tylko uśmiechać, chociaż ogólnie mało mówię, więc może w tym problem :/
- 1
@Na_pewno_nie_Artur: Poszedł, bo gdzie robotę lepszą znajdzie? Zresztą oprócz dojazdów 6km bardzo sobie chwali tę zmianę. Nie raz wspominamy jaką musiał mieć minę gdy proboszcz oznajmił mu: los nie sprzyja Twoim kartom. Musisz się przenieść xD
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mordercastulejarzy: Wygląda na sporo droższy niż faktycznie kosztuje i jest to rzadko spotykany samochód w Polsce. Ideał dla atencjuszy z YT ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@wxx71: Ja jakbym miał flotę i miał wybór Mustang czy dopłacić o 20-30 tys więcej na Kodiaq RS to wybrał to drugie :D
- 1
#rozkmina
Czy wymieniac już opony na zimowe? czy poczekać do listopada?
#krakow #motoryzacja #pytanie #pogoda
Czy wymieniac już opony na zimowe? czy poczekać do listopada?
#krakow #motoryzacja #pytanie #pogoda
- 1
@pdpacek: ja czekam aż się ochłodzi. Na razie jest za ciepło na zimówki. Najwyżej w razie nagłego załamania pogody szybko poświęcę godzinkę któregoś wieczora żeby przełożyć koła w garażu.
Komentarz usunięty przez autora
- 180
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 31
@ponerLokej bardzo fajne przemyślenia miras
@ponerLokej czytając to odrazu pomyślałem o serialu Westworld
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Myślicie, że coś znaczymy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/LQh0m9y6qtM
#kosmos #rozkmina #fajneobraski #przypapierosie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://youtu.be/LQh0m9y6qtM
#kosmos #rozkmina #fajneobraski #przypapierosie
@RicoWL: no jeszcze jakieś 5mld lat powinniśmy coś znaczyć
Robert Kubica już raczej w F1 nie zaszaleje. Czy mamy jakiekolwiek szanse na kolejnego Polaka w F1? Czy kiedykolwiek się go doczekamy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#f1 #kubica #rozkmina #powrutcontent
#f1 #kubica #rozkmina #powrutcontent
- 18
@Xeni323: Za młody jeszcze, dajmy mu się wyjeździć w Porsche Super cup.
@NieJestemStad gratuluję braku wyczucia tak oczywistej ironii.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Tak mnie teraz naszlo. Czy takie legendy jak pan Krawczyk albo Markowski spiewaja na obcym weselu za sowity hajs, pobawic tlum godzinke-dwie? Czy nie 'znizaja' sie do takich uslug? Ile moga za to krzyknac, 50 kola? #rozkmina #kiciochpyta #muzyka #wesele
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Mave: przecież to są legalnie zarobione pieniądze, po co to prać?
- 0
@Mave: Wiadomo że nie każdy raper dorabia się wyłącznie z muzyki.
Pranie hajsu jak najbardziej jest możliwe w ten sposób kurde pewnie. Dobry deal.
To co piszesz o tych pożyczkach - chciałbym w to wierzyć - w lojalność i wzajemne przysługi.
Okazuje się że często to nie działa szczególnie kiedy słyszysz w nowym kawałku o "fake nygga, fuck them, loyality, true homies" i tak dalej gdzie żalą się na tych
Pranie hajsu jak najbardziej jest możliwe w ten sposób kurde pewnie. Dobry deal.
To co piszesz o tych pożyczkach - chciałbym w to wierzyć - w lojalność i wzajemne przysługi.
Okazuje się że często to nie działa szczególnie kiedy słyszysz w nowym kawałku o "fake nygga, fuck them, loyality, true homies" i tak dalej gdzie żalą się na tych
konto usunięte via Android
- 2
Człowiek żyje tylko po to by umrzeć. #rozkmina
Ej czy jak nieme osoby płaczą to wydają dzwieki? #rozkmina
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mordercastulejarzy: kawalerski
@mordercastulejarzy: gangbang
- 0
@shark93: rooftops to liczba mnoga. I z tego co mi się wydaje, po rooftopie można chodzić, bo jest płaski. A roof może być spadzisty i nie możesz chodzić po nim
@shark93: Roznice pomiedzy roof a rooftop są w zasadzie dwie - pierwsza jest taka ze roof to caly dach a rooftop to jak same slowo wskazuje góra dachu. np. the rooftop blew off the house - gora dachu zostala zerwana/uszkodzona ale czesc zostala - the roof was blown - caly dach zostal zerwany.
druga taka jak napisal @trapist_e: - proste dachy na ktorych mozna chodzic czyli rooftop, dach
druga taka jak napisal @trapist_e: - proste dachy na ktorych mozna chodzic czyli rooftop, dach
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@OstryKepucz: skladalem na wiet (tam to juz wiem ze sie nie uda na bank), na stosowana na tym z fizyka i na inzynierie i analize danych (w sumie na to mam nadzieje ze sie uda bo syllabus mi najbardzej odpowiada)
Komentarz usunięty przez autora






















#pytanie #rozkmina #kalendarz
źródło: comment_KHs3OzxacbSU1UTOKZH7iGRN6xWfae41.jpg
Pobierz