#rozdajo moich spoconych skarpetek po trzydniowym chodzeniu. Mogę na nie nasikać, jeśli chcesz, gnojku. Zawinięcie w skarpetę mojego kloca dopłata +20 zł
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

=====================[DARMOWA GRA NA EPIC]===================

Astro Duel 2 za D̲A̲R̲M̲O̲ w EPIC

OCENA
jest za mało ocen tego super tytułu
@Metodzik +4989
Nowa lista do wołania na moje wpisy o darmowych grach od EPIC. Wołam TYLKO do darmowych gier od EPIC

➡ Chcesz być wołany/a do wpisów z TAGU #metodzikpoleca #epic ?
➡ Zaplusuj ten wpis!

➡ Nie chcesz już być dalej wołany / chcesz się usunąć z listy
Metodzik - =====================[DARMOWA GRA NA EPIC]===================

Astro Duel ...
  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś byłby chętny na używaną maszynkę Wilkinsona The Edger + 4 nowe żyletki? #rozdajo

Jednak nie umiem się tym golić, zostaję przy Gillette Blue 3.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest sprawa, trzeba dotrzeć z tym wykopaliskiem na główną https://wykop.pl/artykul/7014719/pitax-pl-czyli-dla-kogo-te-1-5 żeby jak najwięcej osób mogło sprawdzić czy nie znaleźli się w podobnej sytuacji jak ja w kwestii przekazania 1,5% podatku niewłaściwej fundacji. Pomożecie? #januszebiznesu #truestory #gorzkiezale Ponieważ mocno mi zależy, jak dojedziemy na główną zrobię małe #rozdajo wśród osób z najlepszymi merytorycznymi komentarzami. Tak więc zapraszam.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voyovnick: Przecież praktycznie każda aplikacja i strona online "pomagająca" wypełnić pit na koniec uzupełnia wskazaną fundację na wspieraną przez siebie. Tak to działa.
Jak chcesz sobie wybierać sam, normalnie wysyłaj przez e-pit na stronie rządowej.
  • Odpowiedz
@voyovnick: Ale kumasz, że tu nie ma żadnej afery, bo fakt wypełnienia OPP za składającego pit to norma w aplikacjach stron trzecich? Rozumiem jakbyś wpisał i faktycznie by Ci podmienili na inny. To nie victim blaming, tylko trzeba być ogarniętym trochę. Po co ktoś miałby zakładać stronę i rozliczać innym pity, za frajer utrzymując serwery i certyfikaty?
  • Odpowiedz
Słusznie zwróciliście uwagę, że #rozdajo ma być prawilne, czyli za plusika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I takie też będzie! Dajcie znać, jaką najbardziej nieDOPASOWANĄ do siebie ofertę pracy otrzymaliście w swojej karierze? Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi ( ͡°
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 62
@justjoin_it to chyba czegoś nie zrozumieliscie bo nadal wymagacie odpowiedzi zamiast plusika
I zamiast losowanie to wybieracie, rozdajo nieprawilne. Uwalilbym cię na rekrutacji
  • Odpowiedz
Słusznie zwróciliście uwagę, że #rozdajo ma być prawilne, czyli za plusika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


I takie też będzie! Dajcie znać, jaką najbardziej nieDOPASOWANĄ do siebie ofertę pracy otrzymaliście w swojej karierze? Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@justjoin_it: Niedopasowane to ja dostaje od
  • Odpowiedz
Siema Wykop!

Z tej strony Puderkowo.pl – nowy na rynku sklep internetowy z kosmetykami dla #rozowepaski i #niebieskiepaski
Z okazji naszego dołączania do Wykopu oraz zbliżającego się Dnia Kobiet, postanowiliśmy zorganizować #rozdajo

Warunki są proste: spośród osób plusujących ten wpis wylosujemy przez mikrorandom jedną, która wygra zestaw kosmetyków dla kobiet o wartości 250zł – idealny, jeżeli jeszcze nie macie prezentu dla swoich #rozowypasek ( ͡° ͜
Puderkowo - Siema Wykop! 

Z tej strony Puderkowo.pl – nowy na rynku sklep internetow...

źródło: 56922

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@POPCORN-KERNAL: caly czas uzywasz czy bardziej okazjonalnie do jakiegos "czyszczenia rejestru" czy innej "optymalizacji"? zawsze wydawalo mi sie, ze tego typu kombajny all in one do przyspieszania bootowania windowsow to bardziej zlote czasy mialy w okolicach ery win xp, obecnie takiego win11 da sie tym bezpiecznie i sensownie wspomagac? otworzy sie pare sekund szybciej?
  • Odpowiedz
@ubog: win 10 nie ma żadnych takich mechanizmów które były by zadowalające, sieczka i tak się robi po czasie, sam ma autodefrag ale ja tam wolę widzieć jak pliki są poukładane więc korzystam z zewnętrznych
  • Odpowiedz