Wpis z mikrobloga

To już ostatni moment, żeby wziąć udział w konkursie!

Wszyscy zainteresowani jeszcze mogą dołączyć do zabawy. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Jakie aplikacje warto uruchamiać na usłudze SaaS Kubernetes w nazwa.pl?

Najlepszą, naszym zdaniem, odpowiedź nagrodzimy Voucherem na weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu nad morzem! Dla biorących udział w konkursie mamy też 100 Voucherów na usługę SaaS Kubernetes na 3 miesiące za darmo! Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem https://static.nazwa.pl/rotator/wortal/regulaminy/inne/Regulamin_Konkursu_nazwapl_27_urodziny_nazwapl.pdf

#nazwapl #hosting #cloud #cloudhosting #serwer #server #serwery #servers #www #stronawww #urodziny #konkurs #celebrate #webdev #rozdajo #kubernetes #zadarmo
nazwapl - To już ostatni moment, żeby wziąć udział w konkursie!

Wszyscy zainteresowa...

źródło: Przypominamy o konkursie urodzinowym nazwa.pl

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
W naszym konkursie rozdajemy 100 Voucherów na usługę SaaS Kubernetes na 3 miesiące, a żeby go otrzymać, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe w komentarzu. Myślimy więc, że #rozdajo pasuje tu idealnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nazwapl: Wolę góry niż morze, nie będę na nic odpowiadał bo jeszcze wygram i będe musiał jechać i przepłacać za dorsza z frytkami.
  • Odpowiedz
@nazwapl: Saas Kubernetes to idealne rozwiązanie w przypadku rozwoju bardziej zaawansowanych modeli e-commerce gdzie wraz z typowym sklepem internetowym łączone są dodatkowe aplikacje związane np z usługą czatu, z zarządzaniem SEO, marzeniami narzędziami analitycznymi czy zarządzania mediami społecznościowymi.
  • Odpowiedz