KFC: Wyjatkowa oferta dla Ciebie! Oto Twoj unikalny kod na Cheeseburgera gratis przy nastepnym zamowieniu KFC Dostawa:9NP5E42623 Kod wazny 14 dni
#kfc #rozdajo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj #eurojackpot można wygrać 120mln euro.
Jeśli wygram główną nagrodę to wylosuję 5 osób którym wyślę:
1. 200zl
2. 100zl
3. 50zl
4. 20zl
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirabelki i Mirki

Po wielu miesiącach pracy mam wielką przyjemność przedstawić Wam moją aplikację E-IPBOX.
TL;DR jest to apka, która pozwala prowadzić ewidencję potrzebną do skorzystania z ulgi IP BOX.
Informacje wraz z instrukcją obsługi i linkiem do pobrania znajdziecie na ewidencjaipbox

Aby
eipbox - Drogie Mirabelki i Mirki

Po wielu miesiącach pracy mam wielką przyjemność p...

źródło: rozdajo

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj w #eurojackpot do wygrania 120MLN euro (Pisze w euro bo mieszkam w Niemczech) na losy wydaje ponad 200euro, dla każdego plusującego robię #rozdajo jeśli wygram. Jeśli wygram całą pulę dla każdego leci po 200-400 euro w zależności od ilości plusów, jeśli trafię piątkę to dla każdego plusujacego wysyłam od 100-200euro. Dla komentarza z największą ilością plusów dorzucam gratis w postaci 3000euro. #lotto
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam mireczka @Visius
Słowny, porządny mirek, a #rozdajo z nim to przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Link do posta z rozdajo:
https://wykop.pl/wpis/75945575/mirabelki-i-mireczki-szukam-uwagi-i-rozgladam-sie-

Jednocześnie zachęcam do słuchania jego kanału o piosenkach, które warto znać :)
@Visius +51
Mirabelki i Mireczki,

szukam uwagi i rozglądam się za potencjalnymi nowymi odbiorcami treści, które tworzę. Mam nadzieję także dla Was.

Otóż jestem radiowcem przez całe moje zawodowe życie. W rozgłośni, w której pracuję, zajmuję się różnymi rzeczami, ale bardzo, ale to bardzo, lubię opowiadać o muzyce.

Stąd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Polecam mireczka @Visius
Słowny, porządny mirek, a #rozdajo z nim to przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°) Link do posta z rozdajo:
https://wykop.pl/wpis/75945575/mirabelki-i-mireczki-szukam-uwagi-i-rozgladam-sie-

Jednocześnie zachęcam do słuchania jego kanału o piosenkach, które warto znać :)
@Visius +51
Mirabelki i Mireczki,

szukam uwagi i rozglądam się za potencjalnymi nowymi odbiorcami treści, które tworzę. Mam nadzieję także dla Was.

Otóż jestem radiowcem przez całe moje zawodowe życie. W rozgłośni, w której pracuję, zajmuję się różnymi rzeczami, ale bardzo, ale to bardzo, lubię opowiadać o muzyce.

Stąd
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Swoją drogą, trochę przeżyłem tu miłych chwil i zaskoczeń.

1) Kiedyś okazało się, że mój wpis o bracie skomentował Mireczek, którego z moim bratem lata temu podwodzilismy autostopem :)
2) Kiedyś jeden z Mireczków szukał planów na weekend (był chyba z Włocławka). Zaprosiłem go na zwiedzanie Olsztyna i radia, w którym pracuję.
3) Wziąłem udział w wykopace, która przyniosła mi mnóstwo radości, a i moja paczka - jak mi zrelacjonowano - spodobała
  • Odpowiedz
#rozdajo #plus #plush

Kod 7uukDJnd uprawniający do odbioru pakietu 1000 GB Internetu na 30 dni w ofercie Plusa lub Plusha na kartę. Pakiet możesz aktywować z numeru Plusa lub Plusha na kartę. W tym celu wyślij bezpłatnego SMSa na numer 80944 wpisując kod w treści. Ważne do 12.08.2024 r.

Kodzik z blikomani.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Krole: jeśli będę wśród wylosowanych osób to wylosuję 3 osoby, które dostaną:
- pierwsza osobą 30% mojej wygranej
- druga osobą 15% mojej wygranej
- trzecia osoba 5% mojej wygranej
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poniżej wklejam kod na -20 zł przy minimalnym zamówieniu za 100 zł w x-kom

G6HZNTH5DC

#xkom #rozdajo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,

czy mogę Was prosić o pomoc? Możecie nauczyć mnie jak poprawnie przeprowadzić losowanie plusującego dany wpis? Chciałem skorzystać #mirkorandom, ale strona - po rzekomym zalogowaniu - "pozostawia" mnie na wypoku, nie znajduje też wpisu po jego ID.

Czy możecie polecić mi jakieś inne narzędzie? Zobligowałem się w #rozdajo z piątku, że wylosuję użytkownika właśnie jakimś algorytmem. Nie spodziewałem się, że mnie to przerośnie :)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pow, pow, pow

Kiełbasa jest passe, od teraz wszyscy na majówkę grilują żelki, a potem czyszczą ruszt ze stopionych żelków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Łapcie #rozdajo
i jeśli ktoś w swoje szczęście nie wierzy, możecie złapać niektóre
Kwasny_konfident - Pow, pow, pow

Kiełbasa jest passe, od teraz wszyscy na majówkę gr...

źródło: wykopik3

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Strigiformesman: typowe baby ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ty Mireczku to pewnie pomożesz sfinansować mi jakiś urlopik co? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żelki kupisz? Męska solidarność, wspieranie polskich biznesów itd? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Dobry funfel jesteś, wiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
To nasz pierwszy singiel, mam nadzieję że wam sie spodoba! :)

Historia powstawania zespołu:
Pewnego słonecznego dnia, gdy Warszawa tętniła życiem, nasza kapela, postanowiła zorganizować swoją niesławna próbę generalną w parku na Saskiej Kępie. Byliśmy gotowi na nowe muzyczne wyzwania, ale nie spodziewaliśmy się, że trafimy na taką niespodziankę.

Gdy graliśmy nasze pierwsze akordy, zza drzew wyszedł mężczyzna o imieniu Mokebe. Miał niesamowicie kręcone włosy, uśmiech jak błyszczące słońce i głos, który mógłby obudzić martwych.
MokebeOfficial1 - To nasz pierwszy singiel, mam nadzieję że wam sie spodoba! :)

Hist...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego miejsca chciałbym podziękować Szanownemu Mirkowi @1X6D za przesłane mi książek, które wygrałem w jego ostatnim #rozdajo jedyne do czego mógłbym się przyczepić to fakt, że, pomimo prób, ów Sz. M. @1X6D nie chciał ode mnie odzyskać kosztów przesyłki ( ͡° ʖ̯ ͡°) życzę sobie i Wam jak najwięcej takich pozytywnych Mireczków.

#czytajzwykopem
LordQ - Z tego miejsca chciałbym podziękować Szanownemu Mirkowi @1X6D  za przesłane m...

źródło: temp_file9053392662169821933

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@LordQ

nie chciał ode mnie odzyskać kosztów przesyłki ( ͡° ʖ̯ ͡°)


To ja dziękuję bo ten wpis jest wart wiecej niż koszt wysyłki () cieszy mnie też fakt, że tak szybko dałeś dane do paczkomatu. Takich zwycięzców życzę sobie jak i innym, którzy będą organizować losowania :)
  • Odpowiedz