Zajebiste promocje na BV, polecam przejrzeć sobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobre ceny prawie wszystkich Imperiali, kółka, szyny itp. Kupiłbym coś, bo takie ceny, ale jeszcze nie wiem na czym będę jeździł w następnym sezonie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rolki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, kupiłem sobie hokejówki, CCM Jetspeed 260. Mam z nimi podobny problem jak miałem na początku przygody z rolkami, po kilku godzinach jazdy bolą mocno kostki. Czy jedyne co mi pozostało to chodzić raz na tydzień i czekać aż kostki się przyzwyczają do jazdy w tych łyżwach?

#lyzwy #lyzwyhokejowe #rolki
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@subskrybent_wykopu: Raczej łyżwy dają niewielkie pole manewru. W przypadku rolki z twardą skorupą lub butów narciarskich, remedium na Twoje problemy było by odbarczanie tj. poszerzenie skorupy w miejscu kostek. W przypadku Twoich łyżew jest to niemożliwe. Spróbował bym na początek albo z grubszą skarpetą, albo taką opaską (ściągaczem), który zakłada się właśnie na kostkę ( https://cdn.sportrebel.pl/photos/elastyczna-opaska-stawu-skokowego-mueller-963_0x850.jpg ).

Stawiam jednak na to, że niewiele to pomoże i musisz się po prostu
Turbator - @subskrybentwykopu: Raczej łyżwy dają niewielkie pole manewru. W przypadku...

źródło: comment_YeDmChB1WFHncRRChumcKBBMZhvDAquc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Turbator: Nogi mam na pewno prosto, bo na rolkach dobre kilka tysięcy kilometrów zrobiłem ;) Pewnie będzie dokładnie tak jak mówisz, że muszę przeboleć pierwsze kilka tygodni, ale pewnie za to potem nawet w imperialach będzie mi wygodnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Cześć. Szukam ochraniaczy na lodowisko (kolana, łokcie, nadgarstki). Czy może ma ktoś coś sprawdzonego (w rozsądnej cenie) do polecenia? Nie chciałbym kupować jakiegoś gówna za 20 zł mimo wszystko
#lyzwy #rolki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaczmarejloooo: No to jest wersja basic, normalna wersja Imperial One jest jeszcze droższa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://bladeville.pl/p/rolki-1/powerslide-31/powerslide-imperial-one-80-2017-fluor-20820 tylko te imperiale nie różnią się bardzo od modelu 2016, zmienili tylko liner (jeden liner na 2 rozmiary), a cena już do góry
@Rivlous: no jak za wersje basic to mocno przesadzili, ale w sumie już w katalogu widziałem, że lipa będzie. Gamma zamiast spider, hurricane
  • Odpowiedz
Miraski, JEST IMPREZA

Ideą projektu jest opanowanie na 3 dni miasta pod względem muzyki i tańca. Fani różnych stylów tanecznych i gatunków muzycznych będą mieli okazję do dobrej zabawy i stworzenia czegoś epickiego.

Jeśli podoba Ci się idea projektu dołącz do wydarzenia i daj lajk pod komentarzem. Może projekt MIASTO TAŃCZY uświadomi również Miastu Katowice, że nie sztuką jest wydać miliony na wydarzenia, czasem liczy się dobry pomysł i zaangażowanie

Oprócz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pytanie: Wraz z ekipą rolkową chcemy zacząć kręcić i montować filmiki w stylu tych wszystkich proriderów, jak serie Greg Diaries, czy Freeskate 80mm, ale też złapać trochę ujęć z naszej perspektywy. Więc jakie kamerki sportowe polecacie do nagrań POV, a jakie do nagrywania innych osób podczas jazdy (może coś większego)? Głównie zależy nam na stabilizacji, bo trochę trzęsie gdy się jedzie, no i jakości obrazu. Cena jak najmniejsza, budżet ograniczony tak
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Felonious_Gru: Ten moment na końcu to właśnie była prawie gleba, ale dzięki super kontroli udało mi się utrzymać na nogach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Taką kompilację upadków i faili też byłoby fajnie zrobić
  • Odpowiedz
@Procyon95 gopro z gimbalem. Jak macie tyle hajsu to juz mozna bardziej profesjonalnie zrobic. Moze i xiaomi ma lepszy stosunek ceny do jakości ale nadal gopro górą.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@flager: Było od początku mówione, że pieniądze z BO to tylko na pierwszy etap. Jest możliwość dofinansowania z ministerstwa sportu takiego toru wrotkarskiego.
@Pszesmiewca: ile jest basenów w Poznaniu, a ile torów wrotkarskich? no basen za państwowe to na pewno będzie się opłacał. Na pewno nie będzie rentowny, a koszty wybudowania i prowadzenia tego na pewno będą większe. Tor został wybrany w BO, więc jednak ludzie na niego
  • Odpowiedz
W Parku Tysiąclecia powstaje z kolei tor wrotkarski wraz z niezbędną infrastrukturą.

Tor ma już krawężniki i podbudowę, a nie ma jeszcze ogrodzenia – wyjaśnia Marek Szempliński.

Równocześnie powstają tory do jazdy szybkiej i do maratonu wrotkarskiego. Długość całkowita pierwszego wynosi prawie 219 metrów, długość trasy to 200 metrów, a szerokość 6 metrów. Wokół toru zaprojektowano bariery ochronne, a nawierzchnia wnętrza toru będzie betonowa.

Tor do jazdy ulicznej ma długość całkowitą ponad 620 metrów
m.....i - > W Parku Tysiąclecia powstaje z kolei tor wrotkarski wraz z niezbędną infr...

źródło: comment_w1Si8p9blsjiBKoSOlxT9RBHyovxVRN6.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@madry_i_mieciutki: to jest to czego to miasto potrzebuje w pierwszej kolejności, zgadzam się na kolejną podwyżkę opłat choćby za wyzóz śmieci, podwyższenie cen biletów komunikacji miejskiej, skrócenie lini autobusowych, rzadsze kursowanie tramwajów i dokapitalizowanie piłkarskiego Śląska Wrocław
  • Odpowiedz
Od pewnego czasu doskwiera mi ból w postaci uciskania prawej kostki w rolkach z twardą skorupą. Podczas pierwszych jazd nie było problemu, ale z czasem chodziłem na dłuższe dystanse i teraz ledwo po wejściu na #rolki , przejadę może 3 km i ból jest taki, który raczej uprzykrza jazdę niż daje to frajdę ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Spotkał się ktoś z takim problemem ? Co w
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Procyon95 kojarze, spotkalismy sie kiedys na placu kolo teatru. Tez cos tam skakalem, w rocesach metropolis jezdzilem. Chociaz ten sezon bardzo slabo w moim wykonaniu. Praca zabiera mi cale dnie. Do zobaczenia stary :) 3maj sie
  • Odpowiedz
Według gazety zmiana przepisów sprawi także, że osoby poruszające się na hulajnogach (w tym elektrycznych), wrotkach, rolkach, deskorolkach będą miały obowiązek korzystania ze ścieżek rowerowych obok chodnika. Dziś muszą jeździć chodnikiem, co jest uciążliwe dla pieszych.


źródło: http://tvn24bis.pl/z-kraju,74/mib-chce-obnizyc-dopuszczalna-predkosc-w-nocy,681000.html

Eeee, spoko, rozumiem hulajnogi i deskorolkarzy, zmieszczą się. Ale z rolkarzami na ścieżce rowerowej może być problem.
Oni jeżdżą całą szerokością. Ok, widzą rowerzystę z naprzeciwka, przejadą jedną stroną, ale często jeżdżą parami, albo będzie trzeba
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale z rolkarzami na ścieżce rowerowej może być problem.


@gram_w_mahjonga: Mnie bardziej zastanawia czy jeśli nie będzie przejazdu rowerowego a tylko przejście dla pieszych, co często się zdarza, to czy taki wrotkarz będzie musiał zdjąć wrotki i przejść boso czy może przejechać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz