Wpis z mikrobloga

Mirki pytanie: Wraz z ekipą rolkową chcemy zacząć kręcić i montować filmiki w stylu tych wszystkich proriderów, jak serie Greg Diaries, czy Freeskate 80mm, ale też złapać trochę ujęć z naszej perspektywy. Więc jakie kamerki sportowe polecacie do nagrań POV, a jakie do nagrywania innych osób podczas jazdy (może coś większego)? Głównie zależy nam na stabilizacji, bo trochę trzęsie gdy się jedzie, no i jakości obrazu. Cena jak najmniejsza, budżet ograniczony tak do 2000-3000 zł. Zastanawiałem się nad xiaomi YI, miał ktoś z nią do czynienia? Pytania może głupie, ale to zupełnie obcy temat dla mnie.
Wrzucam nagranie z komórki, bo nawet nie tak źle to wygląda, ale jednak telefonem ciężko kręcić coś więcej poza takimi krótkimi nagraniami, których jakość nie powala.


#xiaomi #rolki #kamery #gopro #kiciochpyta
  • 14
@Procyon95: Może coś się zmieniło, ale gdy ja robiłem research - także pod kątem editów rolkowych, to na początek najlepszy dla mnie stosunek jakości do ceny miała kamera GitUp2, także z wbudowaną stabilizacją. Kosztowała do 400 zł. Poszperaj.
@Procyon95:
Ja tam nie wierzę w jakieś xiaomi od kiedy gdzieś pod jakimś gorącą recenzją na spiderswabie czy innym antywebie autor przyznał, że coś tam nie ostrzy, ale mu to w sumie nie przeszkadza.

Ja na wakacjach poznałem typa, który latał z GoPro sprzed 2 sezonów i kręcił filmiki z wypraw-odrobina umiejętności i naprawdę zajebiste mu wychodziły.

Sam zamierzam kupić. w zeszłym roku albo dwa lata temu gopro black była na