#rolki Heja Mirki i Mirabelki.
Jeżdżę dopiero parę dni, ale martwi mnie fakt, że lewa (prawa tak minimalnie) stopa przekrzywia się do wewnątrz podczas jazdy przez co nie jeżdżę za długo na lewej nodze, bo szybko zaczyna mi uciekać. Macie jakieś tipy, sprawdzone poradniki ?
posiadam rolki seba frx80
Jeżdżę dopiero parę dni, ale martwi mnie fakt, że lewa (prawa tak minimalnie) stopa przekrzywia się do wewnątrz podczas jazdy przez co nie jeżdżę za długo na lewej nodze, bo szybko zaczyna mi uciekać. Macie jakieś tipy, sprawdzone poradniki ?
posiadam rolki seba frx80































Pamiętajcie o czyszczeniu łożysk wraz z kółkami.
źródło: comment_iFLXOV3kFEoVRZr1zPcDffl1uAanH5pl.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora