Hej, zastanawiam się nad zmianą z 4 kółek na 3. Nie podaję konkretnych modeli, tylko wychodzę z pytaniem, czy macie jakieś opinie na temat triskatesów? Jak czytam opinie w internetach to widzę ich same zalety, jakieś wady?
Dzięki!
#rolki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej,
chcę sobie kupić rolki, czy może ktoś polecić jakąś markę (powerslide, rollerblade, fila - te mi są znane) oraz najlepiej sklep w Szczecinie, gdzie mogę je wypróbować? Ostatnio testowałem te i mega mi się w nich jezdziło, zastanawiam się tylko czy za tą cene nie dostane nic lepszego. Pozdrawiam :)
#rolki #szczecin
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki śmigam na rolkach już parę lat rekreacyjnie, ale niestety powoli mi się rozpadają i chciałabym kupić nowe, ale żebym miała się też możliwość trochę na nich pobawić, co polecacie, ponieważ jestem zielonką w temacie modeli itd
#rolki #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki pomóżcie przy zakupie roleczki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Szukam rolki w budżecie około 700zł na miasto. Raczej freeride tak żeby można było pojeździć też po gorszej nawierzchni, jakiejś kostce itp w miarę przyjemnie. Normalna jazda bez grindów czy innych cudów. Nie musi być model 2018 i jeśli w dobrej promocji jest coś sprawdzonego ze starszych roczników, to jak najbardziej.
Ostatnio zastanawiałem się nad trzema kółkami, ale nie
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@max1983: Trzy koła przy nierównej nawierzchni na prawdę robią robotę - porównuje tutaj Imperiale 3x125 i Twistery 4x80. Trasy które na Twisterach były praktycznie nieprzejezdne, na Imperialach są jedynie niekomfortowe.
  • Odpowiedz
elo rolkowe świry
powiedzcie mi czy kółka o grubości 80a mogą uniemożliwć albo utrudnić wykonanie powerslideu albo powerstopu?
lepiej zainwestować w twardsze?
#rolki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś się orientuje jak wygląda nawierzchnia drogi DW350 na odcinku Parowa - Osiecznica? Pytam pod kątem organizowanego tam maratonu na rolkach w czerwcu, a w poprzednich latach był podobno problem tam z nawierzchnią.
#boleslawiec #drogi #rolki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Mirki,

Dużo tutaj porad i propozycji odnośnie kupna samych rolek ja natomiast chciałbym zasięgnąć rady odnośnie ochraniaczy.

Są jakieś, których należy unikać? A może są jakieś, które niwelują ból upadkowy w taki sposób, że ciągle chciałoby się w nich być na kolanach?

Chciałbym
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rolki#rolki Mireczki chce zacząć śmigać na rolkach ale kompletnie sie na tym nie znam. Wiem, ze sa rankingi itp ale wiadomo, że opinia Mireczkow ponad wszystko. Jezdzic chce rekreacyjnie i w miare komfortowo. Nie musza byc na wypasie, dlatego dobrze byloby gdyby cena byla jak najniższa.
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skinnydog: No to jak nie jeździłeś to co twierdzisz, że są złe XDDD Całe szczęście na WT są rolki w każdym rozmiarze, wszystkie modele, gwarancja i są nowe... a nie, czekaj
  • Odpowiedz