Co myślicie o takiej retro konsolce? brać czy szukać czegoś innego?

Zależy mi by wrócić do kilkunastu gier z NES'a ale gównie chciałbym ograć gry na PS1 - tylko czy to coś da radę odpalić te gry chociaż w 50 fps'ach? :X

Polecicie inną konsolę z możliwością grania w Nes'a i PS1?

https://allegro.pl/oferta/gra-telewizyjna-emulator-playstation-atari-pegasus-10098848229?reco_id=f039e15d-7ba4-11eb-9ec1-000af7f5f390&sid=1147bbb04b955b96a226cab2e664258d9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017
L.....y - Co myślicie o takiej retro konsolce? brać czy szukać czegoś innego?

Zale...

źródło: comment_1614723616OuqxMbYA9SOy2u0GqWaXBe.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lesrley: zainwestuj w Raspeberry Pi4 z RetroPie, a co do padów to weź sobie 8bitdo kup, trochu drogie ale warte każdej złotówki, albo jak masz już ps4/Xbox to możesz ich używać
  • Odpowiedz
Jeżeli już brać pod uwagę takie niedorzeczne argumenty jak wystraszenie się jakieś sceny z gry, to "ciotą" prędzej można by nazwać osobę, która się właśnie boi grać.
  • Odpowiedz
9LAT CDA!!!!
Taki nagłówek zapraszał nas do rocznicowego numeru 111 CD-Action w którym na płycie otrzymaliśmy bohatera dzisiejszego wpisu.

Scrapland - Produkcja zasłużonego w branży gier American McGee faceta odpowiedzialnego za design takich niszowych tytułów jak
Doom, Quake czy The Sims. Jego osobiste premiery to mroczne przedstawienie Alicji w Krainie czarów pod tytułem American McGee’s Alice i następnie Scrapland oraz BAD DAY L.A które polską premierę miały bezpośrednio w CD-Action.
trejn - 9LAT CDA!!!!
Taki nagłówek zapraszał nas do rocznicowego numeru 111 CD-Actio...

źródło: comment_1614624859cY9i4cJsQ4PDj7NFEnTM8z.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pyka ktoś w sofika?

Soldier of Fortune 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link gdzie można pobrać grę i są 3 wersje: demo, gold i full. Wystarczy
malinowydzem - Pyka ktoś w sofika?

Soldier of Fortune 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link gdzie ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@winsxspl: Ja bardzo lubie konstruktywna krytyke, ta mniej zreszta tez bo kazdy komentarz pod filmem dodaje troche zasiegow xD Z tymi grabberami to nie licze nawet ile kasy wydalem zeby znalezc w koncu cos co dziala pod dosem xD Na poczatku kupilem Avermedia DarkCrystal HD - fajny sprzecik pod windows 98 i XP bo ma wejscie VGA, ale nie lapie tych dziwnych rozdzielczosci dosowych. Pozniej kupilem na ali chinskiego VGA2USB,
  • Odpowiedz
A remake 2 to jest cholerne dzieło sztuki.


@GRAnitowy_Wybawca: @wacek_1984: Potwierdzam i podpisuję się pod tym nogami i ręcyma!

Jednakże remake 3 to już niestety czysty skok na kasę ludzi z nostalgią oraz tych, którzy sądzili że będzie podobna jakościowo do remake 2 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Kojarzy może ktoś taka starą grę wyścigowa. To chyba jeszcze na windows 98 grałem xd kupowało tam się auta, dodawało bronie, plamy oleju, chyba miny. Ścigało się na torach tylko po 4 albo 6 aut. Widok był z góry jak w starych GTA, kamera chyba wcale się nie obracała. Nie daje mi to wspomnienie dzisiaj spokoju xd
#gry #retrogaming
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od dłuższego czasu zastanawiam się, jako biedak, który zawsze miał do swojego C-64 tylko kaseciaka, czy gry na dyskietkach były bardziej rozbudowane od tych kasetowych? Tzn. czy ta sama gra, która była na kasecie, w wersji dyskietkowej miała np. lepszą grafikę, dźwięk, dodatkowe poziomy? Podzielcie się swoim doświadczeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#retrocomputing #retrogaming #commodore
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach