@prut: Akurat Desperados 3 pewnie będzie niewypałem, nie spodziewam się zbyt wiele po tej grze. Może zbliżą się poziomem do ST, ale do Desperados nie będą mieli nawet startu. Na RPG Codex napisałem co nieco na temat tej nadchodzącej gry:




To jest w nawiązaniu do tego filmiku:
@wesolyprzegryw: nigdzie nie napisalem, ze to ja ;) Sa takie grupki:

- jego wyznawcy
- osoby, ktore zlapaly sie na jego ,,kampanie reklamowa" (czytaj SPAM posty wszedzie) co on nie opyla
- typowy allegrowicz co akurat trafil przypadkowo na jego aukcje
- typowa januszerka co korzysta z okazji, ze jest popyt na sprzet co pokazuje on i inni na necie
- goscie co kupia cos od osraka tanio i
@jedlin12: problemem jest przestarzały engine, który nastawiony jest na nietrafione historyczne założenie, że procesory osiągną częstotliwości rzędu 8GHz. Ta gra nadal topi rdzenie, bo te się zasadniczo nie rozwinęly tak mocno, jak wtedy sobie wyobrażano i już raczej się nie rozwiną. Musieliby odświeżyć grę na poprawionym silniku. Jak sobie włączysz Quake4 w 4k z maksami, to pewnie też w kilku miejscach chrupnie z tych samych powodów.
nie jest to nes on a chip a jakiś komputer pokroju rpi,


@dulu Spoko, tylko po co zaprzęgać "jakiś komputer pokroju rpi" do odpalania wyłącznie 8bit'owych gierek?
No i co to w ogóle znaczy ... "jakiś komputer pokroju rpi".
Jak dla mnie jak ktoś chce wyłącznie gry 8bit to wystarczy np takiego dongla HDMI od DataFrog z bezprzewodowymi padami (~70zł).
Natomiast za 360zł można sobie kupić oryginalne RPi 3 lub 4 +
Pobierz
źródło: comment_VqwFGgjtLymYRDigGr4sqzFSdw3Clbzd.jpg
Uwielbiam przyjeżdżać do domu (nie tylko na święta jakby co) i patrzeć na moją półeczkę chwały
Za dzieciaka się człowiek zagrywał w jedna gierkę przez pół roku albo podniecał Wielką Encyklopedią Gier bo w sumie to sprawiało masę radości.
A teraz 1000 gier na steamach konsolach originach i nie ma w co grać :/

#gry #komputery #retrogaming
Pobierz
źródło: comment_wmJcH4bAC3iitMsdR4E912okkKt16hE9.jpg
Szukam ludzi w temacie. Zajmujących się pracą z elektroniką itp. Mianowicie szukam myjki ultradźwiękowej która w moim hobby jest ultra przydatnym narzędziem. Co będę z nią robił? Totalnej większości używał do bardzo małych elementów. Switchy do klawiatur, plastiki abs/pbt, jakieś małe stalowe/metalowe elementy czasem pewnie przydała by się do jakiegoś pcb (szerokość do 45 cm czasem może więcej ale zawszę mogę zanurzyć połowę a później drugą) [to nie jest priorytet] Teraz kwestia
@Pepege: Jest masa myjek na rynku. Najlepiej jakby miała: programator czasowy, stalowy pojemnik i kosz, podgrzewanie, zmienną częstotliwość pracy przetwornika. Za to ostatnie jest ekstra dopłata. Bez tego bajeru za 250-450 można kupić w miarę solidną chińską myjkę. Większość ma te same przetworniki i grzałki o mocy 50-100w. Tu masz najtańszą:
https://allegro.pl/oferta/2l-myjka-ultradzwiekowa-wanna-50w-8584646472
Nic poniżej nie opłaca się brać.
Mirki, weźcie mi powiedzcie - czy to jest normalne, czy ja jestem nienormalny...
Jest jakaś tam polska firma, która postanowiła, że na fali mody na retro konsole, uszczknie troszkę z tego tortu nostalgii, i wypuści coś "swojego". No więc, wypuszczają - klona sławnego Pegasusa - klik.
Za skromne 378 zł, nabywamy mini Pegasusa z portem HDMI oraz slotem na karty SD, którym to się możemy cieszyć już w Q2 2020... Czas